کامپیوتر و لوازم جانبی

منبع تغذیه کامپیوتر: معرفی بهترین پاورهای کامپیوتر با خرید اینترنتی

هنگام خرید پاور کامپیوتر این نکات را رعایت کنید

اجازه بدهید خیلی راحت و خودمانی اهمیت خرید یک منبع تغذیه کامپیوتر یا همان پاور مناسب را برای شما عزیزان بیان کنیم تا بدانید که انتخاب یک پاور خوب جهت تامین برق مورد نیاز کامپیوتر چقدر مهم و حیاتی است، پیش آمده که بسیاری از خریداران اصلاً به آن کوچک‌ترین توجهی ندارند!

فرض بفرمایید شما قرار است با کامپیوتر رومیزی خود به استقبال اجرای برنامه‌های سنگین و یا بازی‌های گرافیکی و حجیم روز دنیا بروید.

اگر برای این منظور تمام قطعات فنی رایانه‌تان را از بهترین‌های موجود در بازار انتخاب کنید، همه آن‌ها هم در تناسب و سازگاری مطلق با هم باشند، یک مسئله اصلی باقی می‌ماند و آن این است که این قطعات متصل به هم قرار است انرژی الکتریکی مورد نیاز خود را از چه قطعه‌ای تامین نمایند؟

پاسخ روشن است، آن چیزی نیست جز منبع تغذیه کامپیوتر که به آن پاور نیز گفته می‌شود. پاوری که انتخاب می‌کنید اگر موفق به تامین انرژی مصرفی تک تک قطعات داخل کیس کامپیوتر شما نشود، حتی یک لحظه هم نمی‌توانید از رایانه کاملا مجهز و قدرتمند خود استفاده نمایید.

برای همین نیز ما برآن شده‌ایم تا در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم توجه شما عزیزان را به نکاتی مهم در خصوص خرید منبع تغذیه کامپیوتر جلب نماییم.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید منبع تغذیه کامپیوتر

اولین اقدام در خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به توان اسمی و حداکثری قطعه می‌باشد

نخستین نکته در خصوص خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به توان کاری قطعه می‌باشد. توان پاور برحسب وات (Watt) بیان می‌شود و خود شامل دو حالت توان اسمی و توان حداکثری است. توان اسمی یک پاور به میزان قدرتی گفته می‌شود که در حالت معمولی، قطعه قادر به تامین آن می‌باشد.

این در حالی است که توان حداکثری یک پاور چیزی در حدود ۱۵۰ وات بیش از توان اسمی محصول است. زمانی که شما خیلی کار از سیستم رایانه‌ای خود می‌کشید و یا دستور به اجرای چندین و چند عمل مختلف رایانه‌ای صادر می‌کنید، این توان به کارتان می‌آید و قطعه با بهره گیری از قدرت بیشتر خود مانع از هنگ و یا خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر می‌گردد.

برای رسیدن به توان مورد نیاز سیستم رایانه‌ای خود راه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد یکی از آن‌ها جمع نمودن توان مورد نیاز تک تک قطعات فنی رایانه شما نظیر: پردازنده مرکزی، کارت گرافیک، رم، مادربرد و … است.

راه دوم نیز مشورت با یک متخصص رایانه است تا بتواند خیلی راحت برای شما مشخص کند که چه پاوری از میان پاورهای موجود در بازار که از ۲۰۰ تا ۱۸۰۰ وات توان دارند، مناسب شما می‌باشد.

البته راه سومی هم وجود دارد که کمی نیاز به تلاش بیشتر دارد و آن استفاده از ماشین حساب‌های مخصوص اندازه گیری توان قطعه‌های مختلف است که برای این منظور توصیه می‌کنیم اگر خیلی از این چیزها سر در نمی آورید، بی خیال آن شوید.

توجه به کانکتورهای پاور، گام دوم برای انتخاب و خرید این قطعه است

نکته دوم برای انتخاب منبع تغذیه کامپیوتر توجه به کانکتورهای آن می‌باشد که از این حیث شما باید با در نظر داشتن مدل مادربرد و همین‌طور سازگاری قطعه با دیگر قطعات فنی به کار رفته در داخل کیس کامپیوتری خود اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که مدل کانکتورها و هم چنین تعداد سوکت آن‌ها باید در تناسب کافی برای ایجاد یک اتصال ایمن به دیگر قطعات کامپیوترتان باشند.

در این خصوص شما باید نخست به سازگاری پاورتان جهت نصب به مادربرد و دوم به کارت گرافیک سیستم خود توجه بیشتری نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید پردازنده مرکزی

نسبت به نوع ماژولار بودن پاور کامپیوتر خود بی تفاوت نباشید

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به نوع ماژولار بودن آن است. از این نظر ما با سه مدل پاور مواجه‌ایم، اول فول ماژولار، دوم نیمه ماژولار و نهایتاً غیر ماژولار.

اگر بخواهیم مختصر و مفید زمینه و بستر استفاده از این سه عنوان را توضیح دهیم باید بگوییم که از پاورِ فول ماژولار برای سیستم‌های حرفه‌ای، از مدل‌های نیمه ماژولار برای سیستم‌های میان رده و از مدل غیر ماژولار برای کامپیوترهای کاملا رده پایین و معمولی استفاده می‌شود.

شاید این سوال برایتان مطرح شود که ماژولار بودن یا نبودن پاور رایانه چه فایده‌ای دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در مدل‌های برخوردار از قابلیت ماژولار تولید کننده قطعه، کابل‌های اتصالی پاور به دیگر قطعات داخل کیس شما را از داخل محفظه آن عبور نداده است.

بر همین اساس شما می‌توانید به استناد داشتن دانش فنی خود از اتصال کابل‌های جانبی و مزاحم همیشگی به دیگر قطعات رایانه‌ای‌تان که تنها سبب شلوغ شدن فضای داخلی کیس و هم‌چنین تولید گرمای بی‌جهت از سوی آنان می‌شود، خودداری نمایید.

این‌طوری در کاهش دمای داخل کیس خود عملی موثر را انجام می‌دهید.

از توجه به وزن و ابعاد نهایی منبع تغذیه سیستم خود غفلت نکنید

اگر خیلی فنی نیستید و یا حوصله بررسی مواردی از این دست را ندارید، می‌توانید تنها با توجه به وزن یک پاور خرید خود را انجام دهید.

برای این منظور شما وارد یک فروشگاه اینترنتی و یا حضوری می‌شوید و با ارائه مشخصات فنی رایانه خود به فروشنده با تعدادی پاور مواجه خواهید شد که فقط باید سنگین‌ترین آن‌ها را انتخاب و خریداری نمایید.

چرا پاور سنگین را پیشنهاد می‌کنیم؟ برای اینکه اولاً در آن از متریال درجه یک و خازن‌های قوی‌تری برای افزایش بازدهی استفاده شده است، ثانیاً فن‌های به کار رفته در ساختار آن از سایزی بزرگ‌تر برخوردار هستند.

همین امر سبب تهویه بهتر هوا در داخل و بیرون پاور می‌شود و نهایتاً در آن از هیت سینک یا همان صفحه‌های دفع حرارت ضخیم‌تری نیز استفاده شده‌است.

در کنار موضوع وزن باید نگاهی هم به ابعاد کلی پاور مدنظر خود داشته باشید؛ اگر پاور شما از اندازه‌ای مناسب برخوردار نباشد، نمی‌توانید آن را در داخل بدنه کیس کامپیوتری جای دهید.

یادتان باشد که ضمن توجه به ابعاد، محل نصب پاور در داخل کیس شما نیز باید به گونه‌ای باشد که تهویه هوا برای آن به راحتی صورت پذیرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فن کیس

بخش کولینگ منبع تغذیه سیستم‌تان را به دقت بررسی نمایید

مورد بعدی برای خرید یک منبع تغذیه کامپیوتر مناسب توجه به بخش کولینگ یا همان خنک سازی قطعه است.

برای این منظور شما باید با توجه به ساعات مصرفی از سیستم خود و هم‌چنین میزان گرمای تولیدی قطعات فنی مختلفی که در ساختار کامپیوتری‌تان از آن‌ها استفاده کرده‌اید، اقدام نمایید.

پاورها می‌توانند از یک یا دو فن در اندازه‌های ۱۲ و ۱۴ سانتی‌متری و یا فن‌های پُر سرو صدای ۸ سانتی‌متری برخوردار باشند.

در کنار صدای زیاد خود، نسبت به مدل‌های دیگر از دَوَران بیشتری برخوردار است که به همین خاطر بهتر می‌تواند هوای داخل کیس شما را تهویه نماید.

به خاطر داشته باشید که اگر نتوانید برای سیستم کامپیوتری خود از یک کولینگ مناسب استفاده کنید، همه قطعات دستگاه شما در گذر زمان دچار خرابی و آسیب می‌شوند.

بنابراین اگر ۱٪ هم احتمال می‌دهید که ممکن است کولینگ نصب شده بر روی پاورتان پاسخگوی حجم گرمای تولید شده ناشی از روشن شدن قطعات آن نیست، بهتر است در صدد استفاده از سیستم‌های خنک کننده جانبی برای آن باشید.

نیم نگاهی به مسائل ایمنی قطعه مدنظرتان داشته باشید

مینینیم به شما کاربران گرامی توصیه می‌کند که حتی‌المقدور از خرید مدل‌های دست دوم پرهیز نمایید.

انرژی و توان خود را بر روی خرید قطعه‌ای متمرکز کنید که مدرن و امروزی باشد حتی اگر از سیستمی قدیمی برخوردار هستید. در این زمینه نیز طالب خرید مدل‌هایی باشید که سال ساخت آن‌ها به تاریخ امروزتان نزدیک‌تر باشد.

پاوری برای شما بهتر و کاراتر است که از قابلیت بهینه سازی مصرف انرژی یا همان PFC برخوردار باشد. با این قابلیت شما می‌توانید در مصرف برق کل سیستم کامپیوتری خود صرفه جویی قابل توجهی را به عمل آورید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید هارد اینترنال

خالی از لطف نیست اگر به ضخامت کابل پاور منتخب خود توجه نمایید

مورد بعدی برای داشتن یک منبع تغذیه کامپیوتر توجه به قطر یا همان میزان ضخامت کابل‌های مربوط به پاور است.

این را بدایند که هرچه ضخامت این نوع از کابل‌ها بیشتر باشد، یقین داشته باشید که پاور شما می‌تواند با شدت و حدّت بهتری جریان برق مورد نیاز قطعات وابسته به خود را تامین نماید.

لازم به ذکر است که ضخامت کابل پاورها طبق استاندارد AWG و با یک عدد دو رقمی بر روی آن‌ها همچون: AWG18 تعیین می‌شود.

قیمت منبع تغذیه کامپیوتر را در واقع همان ویژگی‌هایی تعیین می‌کنند که در متن گفتار به آن‌ها اشاره شد

ما در این مطلب تلاش کردیم که شما را با تمام عوامل مهم و برجسته‌ای که می‌توانند قیمت منبع تغذیه کامپیوتر را تحت تاثیر قرار دهند، آشنا نماییم.

شما کاربر گرامی و یار همراه می‌توانید با توجه به رده کاربری خود اقدام به خرید یک پاور قدرتمند و یا معمولی برای تامین انرژی تک تک قطعات موجود در داخل کیس خود نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کارت گرافیک

نحوه نگهداری از پاورها

 • به عنوان نکته نخست از طریقه نگهداری منبع تغذیه کامپیوتر یادتان باشد که هیچ‌گاه به آن ضربه نزنید و از وارد شدن ضربه به آن نیز جلوگیری به عمل آورید.
 • اگر خیلی از نحوه نصب صحیح پاور در داخل کیس کامپیوتر خود سر در نمی آورید، این کار را به یک فرد متخصص واگذار کنید.
 • جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه پاور و دیگر قطعات فنی رایانه همواره درب کیس خود را بسته نگه دارید.
 • هیچ‌گاه کابل برق پاور را به صورت مستقیم به منبع برق شهر متصل نکنید و همیشه از یک محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 • حواستان را خوب جمع کنید که هیچ‌وقت با دستانی خیس اقدام به فشردن دکمه پاور کیس نکنید.
 • اگر در وضعیتی قرار گرفته‌اید که نوسان برق زیاد و جریان الکتریکی منزل و یا دفتر کار تان مداوم قطع و وصل می شود تا برطرف شدن کامل مشکل هیچ اقدامی برای روشن کردن کامپیوترتان نکنید!
 • در صورت بروز مشکلات فنی در بخش پاور دستگاهتان از باز و درست کردن آن خودداری کنید و کار را به متخصص آن بسپارید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب منبع تغذیه کامپیوتر مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ منبع تغذیه کامپیوتر قدرتمند، کاربردی، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این پاورها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  GP500A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای حفاظتی
  دارد
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  ۵۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • ابعاد
  ۸۸ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت دوم
  نامشخص
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دو عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • بازده
  نامشخص
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  ۶ تا ۱۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۸۰ تا ۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۲۳۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-GED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-GED

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  ۸۶mm x 150mm x 140mm
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • بازده
  ۸۹% – ۸۵%
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۸ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  ۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  ۶۰۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP700A-GED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP700A-GED

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  ۸۶mm x 150mm x 140mm
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  دو عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۵۸.۳ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • بازده
  ۸۹% – ۸۵%
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۸ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  ۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  ۷۰۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP800A-GED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP800A-GED

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • فرم فاکتور
  ATX
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۳. آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۶۶.۶۶ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP , OPP , SCP, OTP, NLO, SIP
 • بازده
  بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) حداکثر %۸۹ فراتر از گواهینامه ۸۰Plus Bronze
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  مناسب برای کاربردهای گیمینگ و استفاده به صورت ۲۴/۷ طراحی ظاهری بسیار خاص و کم نظیر دارای مدار تصحیح ضریب توان (Active PFC) با عملکرد بالاتر از ۰.۹۰ در شرایط اعمال بار %۲۰ الی %۱۰۰ قابلیت ارائه حداکثر توان خروجی حتی در دمای محیط حداکثر ۴۰°C توپولوژی مبدل‌های DC-DC به همراه یک‌سوسازی هم‌گام (Synchronous Rectification) در بخش ثانویه مجهز به تمامی پروتکشن های ایمنی در کنار عملکرد به‌مراتب سریع‌تر و دقیق‌تر Voltage Regulation کمتر از %۲ برای شاخه‌های خروجی ۳.۳V, +5V+ و کمتر از %۱ برای شاخه ۱۲V+ بهره‌مندی از خازن‌ های درجه ۱ ساخت کمپانی SamXon از نوع ۱۰۵C در تمامی بخش های پاور مجهز به دو کانکتور برق ۸Pin EATX جهت سازگاری با پلتفرم ها و پردازنده های مدرن و پرمصرف فن فوق‌العاده کم صدا مجهز به یاتاقان از نوع Rifle bearing بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) حداکثر %۸۹ فراتر از گواهینامه ۸۰Plus Bronze مجـهز به کابل های تماماً تـخت (Flat) مشـکی رنگ جهـت اسـمبل زیباتر و گردش بهـتر هـوا
 • توان خروجی
  ۸۰۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  GP450A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUP, CB, FCC,CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۴۵۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • بازده
  ۳۰۰
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۶۳ – ۴۷ هرتز
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ – ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۳.۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۳۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • فرم فاکتور
  ATX
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۳. آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۵ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۴ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰HZ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP/SIP
 • بازده
  ۸۰Plus
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  مناسب برای کاربردهای خانگی / اداری / گیمینگقابلیت ارائه توان نامی حتی در دمای محیط حداکثر ۴۰Cدارای مدار تصحیح ضریب توان (Active PFC) با عملکرد بالاتر از ۰.۹۰ در شرایط اعمال بار %۲۰ الی %۱۰۰بهره‌مندی از خازن‌ های درجه ۱ ساخت کمپانی SamXon از نوع ۱۰۵C در تمامی بخش های پاوربهره مندی از فیلترهای CLC به جهت بهبود دقت در رگولاسیون ولتاژ و کاهش ریپل خروجیبازدهی مصرف انرژی (Efficiency) بالا مطابق با ۸۰Plus Standardدارای میزان مصرف انرژی کمتر از ۰.۳W در حالت Stand By مطابق با جدیدترین اصلاحات بار ERP 2013مجـهز به کابل های تماماً تـخت (Flat) مشـکی رنگ جهـت اسـمبل زیباتر و گردش بهـتر هـوادارای تمامی پروتکشن‎های ایمنـی در بخش ورودی و خروجی (OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP/SIP)مجهز به دو کانکتور برق ۸Pin EATX جهت سازگاری با پلتفرم ها و پردازنده های مدرن و پرمصرفHold-Up Time حداقل ۱۲ms حتی در بار %۱۰۰مجهز به فیلتر دو لایه EMI در بخش ورودی جهت پالایش هر چه بیشتر برق ورودیفن فوق‌العاده کم صدا با عملکرد هوشمند
 • توان خروجی
  ۶۰۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل POWER 400 ECO GREEN

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل POWER 400 ECO GREEN

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۶۳ – ۴۷ هرتز هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۱۵ آمپر آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۶۰ آمپر آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲.۵ آمپر آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر آمپر
 • بازده
  ۴۰۰
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • توان خروجی
  ۴۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MAG A650BN

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MAG A650BN

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰~۶۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  پنج عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۴ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  up to 85%
 • استانداردهای حفاظتی
  دارای گواهینامه ۸۰PLUS Bronze
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • توان خروجی
  ۶۵۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 1000GA

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 1000GA

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۹ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • بازده
  نامشخص
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۸ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  ۶-۱۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۵۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MPG A650GF

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MPG A650GF

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷~۶۳ Hz هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵A آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳A آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۵A آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • سایز فن
  ۱۴۰ میلی‌متری
 • بازده
  up to 90%
 • استانداردهای حفاظتی
  دارای گواهینامه ۸۰PLUS Gold
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • توان خروجی
  ۶۵۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1050B-OCDG

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1050B-OCDG

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4
 • ابعاد
  ۸۰ × ۱۵۰ × ۱۸۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  هشت عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دوازده عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۸۷.۵ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • بازده
  ۹۲ تا ۹۴ درصد در شرایط استاندارد
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  هشت عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Platinum
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۲۰۰۰۰ ساعتدامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۵۰ درجه سانتی گرادمدت زمان صدور سیگنال PG: برابر با ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلی ثانیهدارای فیلترینگ ورودی EMIدارای کابل های تخترانسفورماتور با تکنولوژی سیم پیچ تخت Flat Wire Windingخان های بسیار باکیفیتتوپولوژی Half-Bridge کانکتورهای HCS+ با روکش طلا و قابلیت عبور ۱۵۰% جریان بیشتر
 • محدوده جریان ورودی
  حداکثر ۱۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۱۰۵۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP550A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP550A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • فرم فاکتور
  ATX
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۳. آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۱ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۴ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰HZ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP/SIP
 • بازده
  ۸۰Plus
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  مناسب برای کاربردهای خانگی / اداری / گیمینگقابلیت ارائه توان نامی حتی در دمای محیط حداکثر ۴۰Cدارای مدار تصحیح ضریب توان (Active PFC) با عملکرد بالاتر از ۰.۹۰ در شرایط اعمال بار %۲۰ الی %۱۰۰بهره‌مندی از خازن‌ های درجه ۱ ساخت کمپانی SamXon از نوع ۱۰۵C در تمامی بخش های پاوربهره مندی از فیلترهای CLC به جهت بهبود دقت در رگولاسیون ولتاژ و کاهش ریپل خروجیبازدهی مصرف انرژی (Efficiency) بالا مطابق با ۸۰Plus Standardدارای میزان مصرف انرژی کمتر از ۰.۳W در حالت Stand By مطابق با جدیدترین اصلاحات بار ERP 2013مجـهز به کابل های تماماً تـخت (Flat) مشـکی رنگ جهـت اسـمبل زیباتر و گردش بهـتر هـوادارای تمامی پروتکشن‎های ایمنـی در بخش ورودی و خروجی (OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP/SIP)Hold-Up Time حداقل ۱۲ms حتی در بار %۱۰۰مجهز به فیلتر دو لایه EMI در بخش ورودی جهت پالایش هر چه بیشتر برق ورودیفن فوق‌العاده کم صدا با عملکرد هوشمند
 • توان خروجی
  ۵۵۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP800A-UK EVO

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP800A-UK EVO

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳.0A آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳A آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۶۶.۶۷A آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • بازده
  ۹۱ درصد
 • استانداردهای حفاظتی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۸۰۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  ۸۶x150x140
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷ تا ۶۳ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • بازده
  ۸۵%
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۳ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ – ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۳۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1200B-OCDG

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1200B-OCDG

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4
 • ابعاد
  ۸۰ × ۱۵۰ × ۱۸۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  هشت عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دوازده عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۱۰۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • بازده
  ۹۲ تا ۹۴ درصد در شرایط استاندارد
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  ۱۰عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Platinum
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۲۰۰۰۰ ساعتدامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۵۰ درجه سانتی گرادمدت زمان صدور سیگنال PG: برابر با ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلی ثانیهدارای فیلترینگ ورودی EMIدارای کابل های تخترانسفورماتور با تکنولوژی سیم پیچ تخت Flat Wire Windingخان های بسیار باکیفیتتوپولوژی Half-Bridge کانکتورهای HCS+ با روکش طلا و قابلیت عبور ۱۵۰% جریان بیشتر
 • محدوده جریان ورودی
  حداکثر ۱۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۱۲۰۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP480A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP480A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعتدامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گرادتنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صداپشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMIطول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌مترنداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load) کابل‌های اصلی از نوع تختپشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۴۸۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MAG A550BN

منبع تغذیه کامپیوتر ام اس آی مدل MAG A550BN

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰~۶۰ Hz هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  پنج عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵A آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳A آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۵.۵A آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰A آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  up to 85%
 • استانداردهای حفاظتی
  دارای گواهینامه ۸۰PLUS Bronze
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • توان خروجی
  ۵۵۰W

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۵.۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعتدامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گرادتنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صداپشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMIطول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌مترنداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load) کابل‌های اصلی از نوع تختپشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۴۳۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  دو عدد
 • جریان ۱۲+ ولت دوم
  ۱۶ آمپر
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  سه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۱۶ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۳۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  نامشخص
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیهدارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  ۶ تا ۱۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۸۰ تا ۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۳۵۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG THOR 1000P2 GAMING

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG THOR 1000P2 GAMING

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  Midi Tower
 • ابعاد
  ۱۹۰x 150 x 86 mm
 • کانکتور ۴ پین Molex
  شش عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دوازده عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۸۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • بازده
  ۹۰.۹۴
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  هشت عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Platinum
 • توان خروجی
  ۱۰۰۰ وات

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 650 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 650 White

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۹ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۱۴۰ x 150 x 86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۴ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۹ آمپر
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,OTP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰تا۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۶۵۰

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید پاور کامپیوتر آشنا شدید، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، پرقدرت، استاندارد و به‌روز خریداری کرده و همیشه از کیفیت و ضریب کاربردی بالای آن بهره برده و از عملکرد آن اطمینان کامل داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید خنک کننده پردازنده

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا