کامپیوتر و لوازم جانبی

منبع تغذیه کامپیوتر: معرفی بهترین پاورهای کامپیوتر با خرید اینترنتی

هنگام خرید پاور کامپیوتر این نکات را رعایت کنید

اجازه بدهید خیلی راحت و خودمانی اهمیت خرید یک منبع تغذیه کامپیوتر یا همان پاور مناسب را برای شما عزیزان بیان کنیم تا بدانید که انتخاب یک پاور خوب جهت تامین برق مورد نیاز کامپیوتر چقدر مهم و حیاتی است، پیش آمده که بسیاری از خریداران اصلاً به آن کوچک‌ترین توجهی ندارند!

فرض بفرمایید شما قرار است با کامپیوتر رومیزی خود به استقبال اجرای برنامه‌های سنگین و یا بازی‌های گرافیکی و حجیم روز دنیا بروید.

اگر برای این منظور تمام قطعات فنی رایانه‌تان را از بهترین‌های موجود در بازار انتخاب کنید، همه آن‌ها هم در تناسب و سازگاری مطلق با هم باشند، یک مسئله اصلی باقی می‌ماند و آن این است که این قطعات متصل به هم قرار است انرژی الکتریکی مورد نیاز خود را از چه قطعه‌ای تامین نمایند؟

پاسخ روشن است، آن چیزی نیست جز منبع تغذیه کامپیوتر که به آن پاور نیز گفته می‌شود. پاوری که انتخاب می‌کنید اگر موفق به تامین انرژی مصرفی تک تک قطعات داخل کیس کامپیوتر شما نشود، حتی یک لحظه هم نمی‌توانید از رایانه کاملا مجهز و قدرتمند خود استفاده نمایید.

برای همین نیز ما برآن شده‌ایم تا در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم توجه شما عزیزان را به نکاتی مهم در خصوص خرید منبع تغذیه کامپیوتر جلب نماییم.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید منبع تغذیه کامپیوتر

اولین اقدام در خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به توان اسمی و حداکثری قطعه می‌باشد

نخستین نکته در خصوص خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به توان کاری قطعه می‌باشد. توان پاور برحسب وات (Watt) بیان می‌شود و خود شامل دو حالت توان اسمی و توان حداکثری است. توان اسمی یک پاور به میزان قدرتی گفته می‌شود که در حالت معمولی، قطعه قادر به تامین آن می‌باشد.

این در حالی است که توان حداکثری یک پاور چیزی در حدود ۱۵۰ وات بیش از توان اسمی محصول است. زمانی که شما خیلی کار از سیستم رایانه‌ای خود می‌کشید و یا دستور به اجرای چندین و چند عمل مختلف رایانه‌ای صادر می‌کنید، این توان به کارتان می‌آید و قطعه با بهره گیری از قدرت بیشتر خود مانع از هنگ و یا خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر می‌گردد.

برای رسیدن به توان مورد نیاز سیستم رایانه‌ای خود راه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد یکی از آن‌ها جمع نمودن توان مورد نیاز تک تک قطعات فنی رایانه شما نظیر: پردازنده مرکزی، کارت گرافیک، رم، مادربرد و … است.

راه دوم نیز مشورت با یک متخصص رایانه است تا بتواند خیلی راحت برای شما مشخص کند که چه پاوری از میان پاورهای موجود در بازار که از ۲۰۰ تا ۱۸۰۰ وات توان دارند، مناسب شما می‌باشد.

البته راه سومی هم وجود دارد که کمی نیاز به تلاش بیشتر دارد و آن استفاده از ماشین حساب‌های مخصوص اندازه گیری توان قطعه‌های مختلف است که برای این منظور توصیه می‌کنیم اگر خیلی از این چیزها سر در نمی آورید، بی خیال آن شوید.

توجه به کانکتورهای پاور، گام دوم برای انتخاب و خرید این قطعه است

نکته دوم برای انتخاب منبع تغذیه کامپیوتر توجه به کانکتورهای آن می‌باشد که از این حیث شما باید با در نظر داشتن مدل مادربرد و همین‌طور سازگاری قطعه با دیگر قطعات فنی به کار رفته در داخل کیس کامپیوتری خود اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که مدل کانکتورها و هم چنین تعداد سوکت آن‌ها باید در تناسب کافی برای ایجاد یک اتصال ایمن به دیگر قطعات کامپیوترتان باشند.

در این خصوص شما باید نخست به سازگاری پاورتان جهت نصب به مادربرد و دوم به کارت گرافیک سیستم خود توجه بیشتری نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید پردازنده مرکزی

نسبت به نوع ماژولار بودن پاور کامپیوتر خود بی تفاوت نباشید

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید منبع تغذیه کامپیوتر توجه به نوع ماژولار بودن آن است. از این نظر ما با سه مدل پاور مواجه‌ایم، اول فول ماژولار، دوم نیمه ماژولار و نهایتاً غیر ماژولار.

اگر بخواهیم مختصر و مفید زمینه و بستر استفاده از این سه عنوان را توضیح دهیم باید بگوییم که از پاورِ فول ماژولار برای سیستم‌های حرفه‌ای، از مدل‌های نیمه ماژولار برای سیستم‌های میان رده و از مدل غیر ماژولار برای کامپیوترهای کاملا رده پایین و معمولی استفاده می‌شود.

شاید این سوال برایتان مطرح شود که ماژولار بودن یا نبودن پاور رایانه چه فایده‌ای دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در مدل‌های برخوردار از قابلیت ماژولار تولید کننده قطعه، کابل‌های اتصالی پاور به دیگر قطعات داخل کیس شما را از داخل محفظه آن عبور نداده است.

بر همین اساس شما می‌توانید به استناد داشتن دانش فنی خود از اتصال کابل‌های جانبی و مزاحم همیشگی به دیگر قطعات رایانه‌ای‌تان که تنها سبب شلوغ شدن فضای داخلی کیس و هم‌چنین تولید گرمای بی‌جهت از سوی آنان می‌شود، خودداری نمایید.

این‌طوری در کاهش دمای داخل کیس خود عملی موثر را انجام می‌دهید.

از توجه به وزن و ابعاد نهایی منبع تغذیه سیستم خود غفلت نکنید

اگر خیلی فنی نیستید و یا حوصله بررسی مواردی از این دست را ندارید، می‌توانید تنها با توجه به وزن یک پاور خرید خود را انجام دهید.

برای این منظور شما وارد یک فروشگاه اینترنتی و یا حضوری می‌شوید و با ارائه مشخصات فنی رایانه خود به فروشنده با تعدادی پاور مواجه خواهید شد که فقط باید سنگین‌ترین آن‌ها را انتخاب و خریداری نمایید.

چرا پاور سنگین را پیشنهاد می‌کنیم؟ برای اینکه اولاً در آن از متریال درجه یک و خازن‌های قوی‌تری برای افزایش بازدهی استفاده شده است، ثانیاً فن‌های به کار رفته در ساختار آن از سایزی بزرگ‌تر برخوردار هستند.

همین امر سبب تهویه بهتر هوا در داخل و بیرون پاور می‌شود و نهایتاً در آن از هیت سینک یا همان صفحه‌های دفع حرارت ضخیم‌تری نیز استفاده شده‌است.

در کنار موضوع وزن باید نگاهی هم به ابعاد کلی پاور مدنظر خود داشته باشید؛ اگر پاور شما از اندازه‌ای مناسب برخوردار نباشد، نمی‌توانید آن را در داخل بدنه کیس کامپیوتری جای دهید.

یادتان باشد که ضمن توجه به ابعاد، محل نصب پاور در داخل کیس شما نیز باید به گونه‌ای باشد که تهویه هوا برای آن به راحتی صورت پذیرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فن کیس

بخش کولینگ منبع تغذیه سیستم‌تان را به دقت بررسی نمایید

مورد بعدی برای خرید یک منبع تغذیه کامپیوتر مناسب توجه به بخش کولینگ یا همان خنک سازی قطعه است.

برای این منظور شما باید با توجه به ساعات مصرفی از سیستم خود و هم‌چنین میزان گرمای تولیدی قطعات فنی مختلفی که در ساختار کامپیوتری‌تان از آن‌ها استفاده کرده‌اید، اقدام نمایید.

پاورها می‌توانند از یک یا دو فن در اندازه‌های ۱۲ و ۱۴ سانتی‌متری و یا فن‌های پُر سرو صدای ۸ سانتی‌متری برخوردار باشند.

در کنار صدای زیاد خود، نسبت به مدل‌های دیگر از دَوَران بیشتری برخوردار است که به همین خاطر بهتر می‌تواند هوای داخل کیس شما را تهویه نماید.

به خاطر داشته باشید که اگر نتوانید برای سیستم کامپیوتری خود از یک کولینگ مناسب استفاده کنید، همه قطعات دستگاه شما در گذر زمان دچار خرابی و آسیب می‌شوند.

بنابراین اگر ۱٪ هم احتمال می‌دهید که ممکن است کولینگ نصب شده بر روی پاورتان پاسخگوی حجم گرمای تولید شده ناشی از روشن شدن قطعات آن نیست، بهتر است در صدد استفاده از سیستم‌های خنک کننده جانبی برای آن باشید.

نیم نگاهی به مسائل ایمنی قطعه مدنظرتان داشته باشید

مینینیم به شما کاربران گرامی توصیه می‌کند که حتی‌المقدور از خرید مدل‌های دست دوم پرهیز نمایید.

انرژی و توان خود را بر روی خرید قطعه‌ای متمرکز کنید که مدرن و امروزی باشد حتی اگر از سیستمی قدیمی برخوردار هستید. در این زمینه نیز طالب خرید مدل‌هایی باشید که سال ساخت آن‌ها به تاریخ امروزتان نزدیک‌تر باشد.

پاوری برای شما بهتر و کاراتر است که از قابلیت بهینه سازی مصرف انرژی یا همان PFC برخوردار باشد. با این قابلیت شما می‌توانید در مصرف برق کل سیستم کامپیوتری خود صرفه جویی قابل توجهی را به عمل آورید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید هارد اینترنال

خالی از لطف نیست اگر به ضخامت کابل پاور منتخب خود توجه نمایید

مورد بعدی برای داشتن یک منبع تغذیه کامپیوتر توجه به قطر یا همان میزان ضخامت کابل‌های مربوط به پاور است.

این را بدایند که هرچه ضخامت این نوع از کابل‌ها بیشتر باشد، یقین داشته باشید که پاور شما می‌تواند با شدت و حدّت بهتری جریان برق مورد نیاز قطعات وابسته به خود را تامین نماید.

لازم به ذکر است که ضخامت کابل پاورها طبق استاندارد AWG و با یک عدد دو رقمی بر روی آن‌ها همچون: AWG18 تعیین می‌شود.

قیمت منبع تغذیه کامپیوتر را در واقع همان ویژگی‌هایی تعیین می‌کنند که در متن گفتار به آن‌ها اشاره شد

ما در این مطلب تلاش کردیم که شما را با تمام عوامل مهم و برجسته‌ای که می‌توانند قیمت منبع تغذیه کامپیوتر را تحت تاثیر قرار دهند، آشنا نماییم.

شما کاربر گرامی و یار همراه می‌توانید با توجه به رده کاربری خود اقدام به خرید یک پاور قدرتمند و یا معمولی برای تامین انرژی تک تک قطعات موجود در داخل کیس خود نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کارت گرافیک

نحوه نگهداری از پاورها

 • به عنوان نکته نخست از طریقه نگهداری منبع تغذیه کامپیوتر یادتان باشد که هیچ‌گاه به آن ضربه نزنید و از وارد شدن ضربه به آن نیز جلوگیری به عمل آورید.
 • اگر خیلی از نحوه نصب صحیح پاور در داخل کیس کامپیوتر خود سر در نمی آورید، این کار را به یک فرد متخصص واگذار کنید.
 • جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه پاور و دیگر قطعات فنی رایانه همواره درب کیس خود را بسته نگه دارید.
 • هیچ‌گاه کابل برق پاور را به صورت مستقیم به منبع برق شهر متصل نکنید و همیشه از یک محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 • حواستان را خوب جمع کنید که هیچ‌وقت با دستانی خیس اقدام به فشردن دکمه پاور کیس نکنید.
 • اگر در وضعیتی قرار گرفته‌اید که نوسان برق زیاد و جریان الکتریکی منزل و یا دفتر کار تان مداوم قطع و وصل می شود تا برطرف شدن کامل مشکل هیچ اقدامی برای روشن کردن کامپیوترتان نکنید!
 • در صورت بروز مشکلات فنی در بخش پاور دستگاهتان از باز و درست کردن آن خودداری کنید و کار را به متخصص آن بسپارید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب منبع تغذیه کامپیوتر مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ منبع تغذیه کامپیوتر قدرتمند، کاربردی، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این پاورها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیه
 • دارای سیستم مدیریت کابل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیه
 • دارای سیستم مدیریت کابل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • مشخصات تکمیلی
  دارای سیستم مدیریت کابل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V1000 PLATINUM

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V1000 PLATINUM

سایر مشخصات

 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, OTP, SCP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG STRIX 1000W

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG STRIX 1000W

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • کابل برق مادربرد x 1 (610mm)
 • CPU کابل x 2 (1000mm)
 • PCI-E کابل x 3 (675mm)
 • SATA کابل x 2 (810mm/860mm)
 • تجهیزات جانبی x 1 (450mm)
 • لوگوی برچسبی x 3
 • مشخصات تکمیلی
  – قابلیت اتصال ۲ CPU

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ایواسکای مدل ۶۰۰W-ADC

منبع تغذیه کامپیوتر ایواسکای مدل 600W-ADC

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  دارد
 • اقلام همراه
  کابل پاور

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP / OPP / OTP / SCP
 • استانداردهای عمومی
  ۸۰PLUS

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,OTP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

سایر مشخصات

 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • اقلام همراه
  کابل برق

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل TUF Gaming 750B

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل TUF Gaming 750B

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, OPP, OTP, SCP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر رد مدل RAIDER

منبع تغذیه کامپیوتر رد مدل RAIDER

سایر مشخصات

 • استانداردهای حفاظتی
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V1200 PLATINUM

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V1200 PLATINUM

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, OTP, OCP, SCP
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, TUV-SUDNRTL, FCC, EAC, CCC, BSMI, RCM, KC
 • اقلام همراه
  کیف حمل، کابل‌های برق، کابل پاور، دفترچه راهنما
 • مشخصات تکمیلی
  فن FDB کولرمستر، خازن‌های ژاپنی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-HED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-HED

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, NLO, SIP
 • اقلام همراه
  کابل پاور
 • دفترچه راهنما
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر زلمان مدل Ebtii 800W 80 Plus

منبع تغذیه کامپیوتر زلمان مدل Ebtii 800W 80 Plus

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP/ OVP/ OPP/ OTP/ UVP/ SCP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر نیمه ماژولار مستر تک مدل HX1350

منبع تغذیه کامپیوتر نیمه ماژولار مستر تک مدل HX1350

سایر مشخصات

 • استانداردهای حفاظتی
  OVP OPP SCP OCP UVP OTP SIP

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DP-DE530-BK

منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DP-DE530-BK

سایر مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP / UVP / SCP / OPP
 • استانداردهای عمومی
  CE / CB / EAC / TUV

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید پاور کامپیوتر آشنا شدید، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، پرقدرت، استاندارد و به‌روز خریداری کرده و همیشه از کیفیت و ضریب کاربردی بالای آن بهره برده و از عملکرد آن اطمینان کامل داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید خنک کننده پردازنده

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا