ابزار غیر برقی

آچار آلن: بهترین آچارهای آلن معمولی و ستاره‌ای با خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع آچار آلن این نکات را رعایت کنید

آچار آلن (Allen wrench) وسیله‌ای است به شکل L با مقطع شش ضلعی که برای شُل و سفت کردنِ پیچ‌های آلن به کار می رود. پیچ آلن در واقع پیچی است که در یک سرش حفره‌ای شش ضلعی تعبیه شده که نوک آچار، هنگام استفاده در آن قرار می‌گیرد.

آچار آلن را بیشتر بشناسید

آچارهای آلن در حقیقت آچارهای Hexagon هستند که به صورت نری ساخته شده و پیچ آن‌ها به شکل مادگی است.

عده‌ای بر این باورند که اسم این آچار از نام یک سیاستمدار آمریکایی به نام Alan keyes گرفته شده برخی هم معتقدند که آلن از نام یک کمپانی آمریکایی اقتباس شده است.

گرچه کارکرد این وسیله بیشتر مربوط به اتومبیل و ماشین‌های صنعتی است ولی وجود یک دست از آن در جعبه ابزار خانگی نه تنها خالی از لطف نیست بلکه ضروری هم هست.

امروزه در خیلی از وسایل خانگی مثل ماشین‌های ظرفشویی، لباسشویی، یخچال و … از پیچ آلن استفاده می‌شود.

بررسی مدل‌های مختلف آچار آلن

آچارهای آلن در چهار مدل چاقویی، حلقه‌ای، کمربندی و آلن پیچ گوشتی ساخته و وارد بازار مصرف می‌شوند. همه‌ی آچارهای آلن به یک شکل و اندازه تولید می‌شوند و تفاوت‌شان فقط در دسته و کاور است.

آچار آلن چاقویی: این مدل از آچارهای آلن در واقع شبیه چاقوهای مسافرتی هستند که تک تک آن‌ها از کنار باز شده و به کارگیری می‌شوند.

آچار حلقه‌ای: در این مدل، آچارها به یک حلقه وصل می‌شوند و همانند یک جاکلیدی می‌توان به راحتی آن‌ها را انتخاب و مورد استفاده قرار داد.

آلن کمربندی: ای نوع آچارها با کمربندی از جنس فلز پوشیده شده‌اند به گونه‌ای که این کمربند اطراف آچارها را به صورت دسته‌ای در بر می‌گیرد که معمولاً مکانیک‌ها و افراد فنی‌کار از آن‌ها برای کارشان کمک می‌گیرند.

مدل پیچ گوشتی: همان‌گونه که اشاره شد مدل‌های مختلف آچار آلن از نظر کارکرد یکسان هستند و آن‌چه آن‌ها را از هم متمایز می‌کند، پوشش و طراحی کاورشان است.

ضرورت استفاده از آچار آلن

آچار آلن ابزاری کاربردی و ضروری برای تعمیر ابزار الکترونیکی، صنعتی و وسایل خانگی به شمار می‌رود. همان‌طور که گفتیم این آچار دارای یک مقطع شش ضلعی است که برای بستن و گشودنِ انواع پیچ به ویژه آلن کاربرد دارد.

سایز آچارهای آلن استاندارد است و بر اساس کسری از اینچ سنجیده می‌شود، بنابراین پیشنهاد می‌گردد هنگام انتخاب، توجه خود را به اندازه محصول معطوف یا این‌که آن‌ها را به صورت یک بسته کامل تهیه نمایید.

یادآوری می‌کنیم که آچار آلن در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و متناسب با نیاز مصرف کننده، عرضه می‌شود. پس این وسیله مهم و کاربردی را در جعبه ابزار خود داشته باشید تا بتوانید در شرایط و مکان‌های مختلف از آن استفاده کنید.

اهمیت جنس آچار آلن

جنس آچارهای آلن عمدتاً از فولاد، استیل و آلیاژ کروم است که به خاطر آبکاری با نیکل یا فسفات، در برابر زنگ زدگی فوق‌العاده مقاوم است و طول عمری پایدار و مفید دارد.

در مجموع می‌توان ویژگی‌های آچار‌ آلن را این‌گونه بر شمرد:

استقامت در مقابل حرارت، رطوبت و سرما

دوام در برابر زنگ زدگی و خوردگی

برخورداری از طول عمر ماندگار و مفید

دوام و مقاومت در مواجهه با خراش، سایش و هرگونه ضربه محتمل

سبک بودن و قابلیت حمل راحت و آسان

استفاده برای مصارف گوناگون

وسیله‌ای مفید و کاربردی برای اهالی فن، اساتید کار و سایر افراد

چند نکته مهم

در مورد آلن مدل کمربندی، به کیفیت کاور محصول توجه کنید.

طراحی آچار‌های آلن به شکل L باعث می‌شود که در اثر گشتاور وارده، شدیداً زیر فشار قرار بگیرند. لذا پیشنهاد می‌کنیم آچار خود را از جنسی مرغوب انتخاب کنید.

بهتر است آچارهای آلن رنگی را در سبد خرید خود قرار دهید.

با وجود این‌که آچارهای آلن به صورت تکی هم به فرو می‌رسند اما بهتر است همیشه سِت کامل آن یعنی ۱۳ تایی را که با صرفه‌تر است خریداری کنید.

همان‌طور که گفته شد آچار آلن یک وسیله پر کاربرد است و بر اساس شکل ظاهری خود که شباهت زیادی به حرف L انگلیسی دارد به این نام نیز شهرت یافته است.

با داشتنِ یک آچار آلن می‌توان یک پیچ را چندین برابر سفت از موقعی کرد که با یک پیچ گوشتی بخواهیم این کار را انجام دهیم.

معمولاً پیچ‌های مورد استفاده در صنایع مختلف را با همین مدل از آچارها باز و بسته می‌کنند؛ مخصوصاً پیچ‌های خودرو را که نباید به هیچ عنوان در دراز مدت باز شوند، با همین مدل از ابزارها می‌بندند.

به صورت تخصصی با انواع مختلفی از آچارهای آلن آشنا شوید

آچار دسته T: آچار آلن دسته T در واقع از شکل ظاهری همچون حرف T انگلیسی برخوردار است که یا در یک سوی خود از سری آچاری برخوردار است و یا هر سه طرف آن از قابلیت استفاده شدن برای باز و بسته کردن پیچ ها را دارا می‌باشد.

طراحی دسته این مدل از آچارها اهرم بسیار خوبی برای استفاده از آن‌ها تلقی می‌شود.

آچار دسته P: آچارهای دسته P در واقع آچارهایی ساخته شده از دو مدل L و T شکل هستند که اتفاقاً کمی به لحاظ اندازه‌ از آن‌ها نیز بزرگ‌تر می‌باشند.

دسته این مدل از وسایل از جنس پلاستیک است و به همین خاطر کار با آن‌ها باعث می‌شود که فشار کم‌تری بر روی دستان شما به هنگام باز و بسته کردن پیچ‌ها وارد شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید انبردست

آچار دسته کوتاه: آچار‌های دسته کوتاه در واقع همان آلن‌های معمولی هستند با این تفاوت که از نظر اندازه کوتاه‌تر می‌باشند و می‌توان از آن‌ها برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی که در ارتفاع کمی قرار گرفته‌اند و آلن‌های معمولی قادر به باز و بسته کردن آن‌ها نیستند، استفاده کرد.

آچار ستاره‌ای: آلن‌های ستاره‌ای مخصوص باز و بسته کردن پیچ‌هایی هستند که شما به هیچ وجه نمی‌خواهید آن‌ها هرز شوند!

این مدل از آچارها به هیچ عنوان داخل پیچی که در آن قرار می‌گیرند، رد نمی‌شوند و سبب ایجاد خرابی پیچ نمی‌گردند. شاید بد نباشد که بدانید به سبب شکل ۶ ضلعی که دارند به آن‌ها آلن‌های ستاره‌ای گفته می‌شود.

آچار جغجغه‌ای: آچارهای آلن جغجغه‌ای شباهت بسیار زیادی به آچارهای بکسی دارند و با ایجاد یک نیروی ذاتی بیشتر، سبب کم‌تر خسته شدن دست‌های کاربر برای باز و بسته کردن محکم پیچ‌ها می‌شوند.

از این مدل آچارها می‌توان در کنار جغجغه‌های معمولی نیز استفاده کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید جعبه ابزار

آچار چاقویی: آلن‌های چاقویی در واقع یک ست کامل از این مدل ابزارهای محبوب و پرکاربرد هستند که به سبب شباهت زیاد خود به چاقوهای سوئیسی در بازار با این نام عرضه می‌شوند.

در این مدل از آلن‌ها شما می‌توانید با آچارهایی روبرو شوید که از دسته‌های ۱۸۰ یا ۹۰ درجه‌ای برخوردار هستند.

آچار سه سراهی: آلن‌های سه راهی وسیله‌ای پرطرفدار و محبوب هستند؛ زیرا می‌توان آن‌ها را در یک زمان واحد به سه نوع سَری مختلف مجهز کرد و به راحتی از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد.

شکل ظاهری آن‌ها با کمی اغماض شبیه یک مثلث است. بیشتر این دوچرخه سواران هستند که از این مدل آچارها برای دوچرخه خود کمک می‌گیرند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید آچار آلن

نوع آچار اولین فاکتور برای خرید است

اولین نکته‌ای که در هنگام خرید آچار آلن باید به آن توجه کنید، نوع این وسیله است. در مباحث قبلی در مورد انواع آچار به تفصیل صحبت کردیم.

فراموش نکنید که نوع پیچی که قرار است آن را باز و بسته کنید بر روی انتخاب نوع آچار فوق العاده تاثیرگذار است؛ به‌طور مثال هیچ‌وقت نمی‌توان یک پیچ ستاره‌ای را با یک آلن معمولی باز کرد.

کیفیت و جنس آچار را قبل از انتخاب بررسی کنید

نکته دومی که در انتخاب آچار آلن باید به آن دقت شود، کیفیت و جنس بدنه آچار می‌باشد که به میزان بودجه شما برمی‌گردد.

این محصول می‌تواند از نوع آهنی، استیل، فولاد و … باشد که به ترتیب ضعیف، متوسط و عالی تلقی می‌شوند.

اگر هدف‌تان این است که یک آچار مرغوب، کیفی و با دوام داشته باشید، بهترین گزینه خرید آلن‌های فولادی و پس از آن‌ها آچارهای استیل و نهایتاً محصولات آهنی می‌باشد.

ضد زنگ بودنِ آچار بی نهایت مهم است، بنابراین آچار شما از هر نوعی که باشد، بایستی از خاصیت ضد زنگ بودن بهره ببرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چکش

ابزارهای مورد نیازتان را از برندهای معتبر جهانی انتخاب کنید

فاکتور مهمی بعدی که در خرید نه تنها یک آچار آلن بلکه هر نوع ابزار فنی باید به آن توجه کنید، برند تولید کننده وسیله است.

بهترین برندهای تولید و ارائه آچارهای آلن عبارتند از: آلن نووا، آلن شاین، آلن زین‌تای، آلن سوپر تولز، آلن اسپد، آلن رونیکس و … .

با عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت آچار آلن آشنا شوید

قیمت آچار آلن با توجه به جنس، تعداد و صد البته نوع آن‌ها مشخص می‌شود که می‌تواند معمولی و یا جغجغه‌ای باشد.

توصیه می‌کنیم که هنگام خرید خود حتماً به وجود کیف و یا ساک مخصوص این نوع از ابزارآلات توجه داشته باشید تا بتوانید پس از هر بار استفاده، آن‌ها را داخل کیف و یا ساک گذاشته و از بابت گم شدن‌شان خیال خود را راحت کنید.

اگر یک فرد فنی و یا دارای شغلی فنی باشید، حتماً در زمان‌های مختلف نیاز به آچار آلن‌های متفاوتی را احساس خواهید کرد؛ پس چه بهتر که یکبار برای همیشه با خرید یک ست کامل از این ابزارها خیال خود را آسوده نمایید.

چند نکته دیگر در مورد خرید محصول

صحت و سلامت آچار منتخب خود را قبل از انتخاب، کنترل کنید.

سایز و اندازه‌های آچار حائز اهمیت است، لذا تهیه یک پکیج کامل از این محصولات با هدف مقرون به صرفه بودن و استفاده از آن‌ها برای پیچ‌هایی با سایزهای مختلف و همین‌طور مصارف گوناگون، مورد تاکید است.

آچارهای آلن معمولاً در سِت‌های کامل و با پوشش‌ها و کاورهای متنوع برای تامین سلایق مختلف و نوع مصرف، ساخته و عرضه می‌شوند.

بهتر است جنس آچار از فولاد یا آلیاژ باشد و برای جلوگیری از خوردگی، آبکاری شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کاتر

راهنمای نگهداری از آچار آلن

 • با توجه به پوشش مناسب آچارهای آلن، توصیه می‌کنیم همیشه آن‌ها را تمیز و در جای خشک نگهداری کنید. با این‌که محصول شما ضد زنگ است اما بهتر است از آن در محیط‌های مرطوب و خیس استفاده نکنید.
 • ضربه زدن به آچار به منظور در گیر کردنِ آن با پیچ آلن یا فضاهای غیر معمول، به محصول شما آسیب می‌رساند.
 • هیچ‌گاه برای باز کردن پیچ‌های هرز از آلن خود استفاده نکنید.
 • از وسایل اضافی برای افزایش قدرت آچار به منظور باز کردنِ پیچ‌های محکم استفاده نکنید.
 • بهتر است با هدف باز و بسته کردنِ پیچ‌ها از آچاری با اندازه مناسب کمک بگیرید. لذا به جای خرید محصولی تکی، توصیه می‌شود یک ست کامل از این نوع ابزار تهیه کنید تا بتوانید برای پیچ‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید.
 • گیر انداختنِ آچار با پیچ داخل حفره، قبل از پیچاندنِ آچار فوق‌العاده مهم است.
 • همیشه متناسب با نوع پیچی که قصد باز و یا بسته کردن آن را دارید از آلن‌های مخصوص به آن استفاده کنید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب آچار آلن مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ آچار آلن مرغوب، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این آچارها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


مجموعه ۸ عددی آچار آلن ستاره ای رونیکس مدل RH-2021

مجموعه 8 عددی آچار آلن ستاره ای رونیکس مدل RH-2021

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۲۰ , T-9 , T-10 , T-15 , T-25 , T-27 , T-30 , T-40
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۹ عددی آچار آلن کد ۹-ALN

مجموعه 9 عددی آچار آلن کد 9-ALN

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • شماره آچار
  ۵ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱۲ , ۱۴
 • جنس کالا
  کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۵۸۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۱۸ عددی آچار آلن و ستاره ای رونیکس مدل RH-2051

مجموعه 18 عددی آچار آلن و ستاره ای رونیکس مدل RH-2051

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸
 • ویژگی‌های آچار
  کاور
 • توضیحات کاور
  – دارای جعبه‌ی پلاستیکی
 • – ابعاد جعبه: ۹ × ۳ × ۱۵.۵ سانتی‌متر
 • – وزن: ۵۶۰ گرم
 • جنس کالا
  کروم – وانادیوم
 • سایر توضیحات
  – ۹ عدد آچار آلن در سایزهای ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸ و ۱۰ میلی‌متر
 • – ۹ عدد آچار ستاره‌ای درسایزهای T10، T15، T20، T25، T27، T30، T40، T45 و T50
 • – قابلیت آویزان کردن قاب نگهدارنده
 • – آچارهای با زاویه ۹۰ درجه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۱۸ عددی آچار آلن و ستاره‌ای رونیکس مدل RH-2052

مجموعه 18 عددی آچار آلن و ستاره‌ای رونیکس مدل RH-2052

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸
 • ویژگی‌های آچار
  کاور
 • توضیحات کاور
  – دارای جعبه‌ی پلاستیکی
 • – ابعاد جعبه: ۱۱.۵ × ۴ × ۱۹.۵ سانتی‌متر
 • – وزن: ۷۵۰ گرم
 • جنس کالا
  کروم – وانادیوم
 • سایر توضیحات
  – ۹ عدد آچار آلن در سایزهای ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸ و ۱۰ میلی‌متر
 • – ۹ عدد آچار ستاره‌ای درسایزهای T10، T15، T20، T25، T27، T30، T40، T45 و T50
 • – قابلیت آویزان کردن قاب نگهدارنده
 • – آچارهای با زاویه ۹۰ درجه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۸ عددی آچار آلن مدل تاشو

مجموعه 8 عددی آچار آلن مدل تاشو

مشخصات

 • تعداد
  ۱
 • ویژگی‌های آچار
  متریک
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – دارای ۸ آچار آلن در سایزهای ۱.۵ و ۲ و ۲.۵ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۸ میلی‌متر
 • – دارای دسته‌ای با روکش پلاستیکی ضد لغزش
 • – طول دسته: ۱۱.۵ سانتی‌متر
 • – ابعاد در حالت باز شده: طول: ۱۷، عرض: ۴، ضخامت: ۲.۵ سانتی‌متر
 • – ابعاد در حالت جمع شده: طول: ۱۱.۵، عرض: ۴، ضخامت: ۲.۵ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۸ عددی آچار آلن رونیکس مدل RH-020

مجموعه 8 عددی آچار آلن رونیکس مدل RH-020

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۲۷۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – ست آچار مشتی آلنی
 • – تولید شده از فولاد کروم وانادیوم
 • – جنس بدنه: ABS مقاوم
 • – نوک های سخت کاری شده جهت تحمل حداکثر نیروی گشتاور
 • کاور

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۱۸ عددی آچار آلن و ستاره ای رونیکس مدل RX-2051

مجموعه 18 عددی آچار آلن و ستاره ای رونیکس مدل RX-2051

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸
 • شماره آچار
  ۱.۵ , ۱۰ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵ , ۶ , ۸
 • ویژگی‌های آچار
  کاور
 • نوع آچار
  آلن , ستاره ای
 • توضیحات کاور
  – دارای جعبه‌ی پلاستیکی
 • – ابعاد جعبه: ۹ × ۳ × ۱۵.۵ سانتی‌متر
 • جنس کالا
  کروم – وانادیوم
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ۹ عدد آچار آلن در سایزهای ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸ و ۱۰ میلی‌متر
 • – ۹ عدد آچار ستاره‌ای درسایزهای T10، T15، T20، T25، T27، T30، T40، T45 و T50
 • – قابلیت آویزان کردن قاب نگهدارنده
 • – آچارهای با زاویه ۹۰ درجه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۹ عددی آچار آلن ای زد دی کد ۵۵

مجموعه 9 عددی آچار آلن ای زد دی کد 55

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • شماره آچار
  T-10 , T-15 , T-20 , T-25 , T-27 , T-30 , T-40 , T-50 , T-45
 • ویژگی‌های آچار
  دسته بلند
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد کروم وانادیوم
 • دارای آویز نگهدارنده
 • کیفیت ساخت خوب
 • مقاوم در برابر خوردگی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۱۰ عددی آچار آلن نووا مدل NTK1142

مجموعه 10 عددی آچار آلن نووا مدل NTK1142

مشخصات

 • تعداد
  ۱۰
 • ویژگی‌های آچار
  کاور
 • توضیحات کاور
  – دارای کاور با طبقه‌بندی بر اساس سایز آچار و بست دکمه‌ای
 • جنس کالا
  آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۲۸۷ گرم
 • سایر توضیحات
  – مجموعه ۱۰ تایی دارای ابعاد آچار پایه بلند ۱.۵ و ۲ و ۲.۵ و ۳ و ۴ و ۵ و ۵.۵ و ۶ و ۸ و ۱۰
 • – ساخته شده از آلیاژ دارای فلز کروم-وانادیوم موجب عدم واکنش با رطوبت و مقاوم در برابر خوردگی
 • – خواص مکانیکی ثابت در دماهای مختلف ( مقاوم در برابر خمش، پیچش و شکست در دماهای کارگاهی )

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۸ عددی آچار آلن ستاره ای زین تای مدل XT-1515 DKP

مجموعه 8 عددی آچار آلن ستاره ای زین تای مدل XT-1515 DKP

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • جنس کالا
  آلیاژ فولاد کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۱۵۸ گرم
 • سایر توضیحات
  ۱.۵
 • ۲
 • ۲.۵
 • ۳
 • ۳.۵
 • ۴
 • ۵
 • ۶

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۹عددی آچار آلن کیوتولز مدل ۹q

مجموعه 9عددی آچار آلن کیوتولز مدل 9q

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم استیل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۸عددی آچار آلن اسپد مدل F08

مجموعه 8عددی آچار آلن اسپد مدل F08

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰
 • ویژگی‌های آچار
  دسته استاندارد
 • توضیحات کاور
  بسته کارتی شکل
 • جنس کالا
  آهن
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  مجموعه ۸عددی
 • ساخت ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آچار آلن توسن مدل T726-4 سایز ۴

آچار آلن توسن مدل T726-4 سایز 4

مشخصات

 • تعداد
  ۱
 • شماره آچار
  ۴
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم سخت کاری شده
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد کروم وانادیوم
 • دارای سطح مشکی
 • استحکام و طول عمر بالا
 • بدنه سخت کاری شده و حرارت داده شده
 • مقاوم در برابر فشار و خوردگی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۸ عددی آچار آلن بی اس مدل BS3050

مجموعه 8 عددی آچار آلن بی اس مدل BS3050

مشخصات

 • تعداد
  ۸
 • شماره آچار
  ۵ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۶ , ۷ , ۸
 • جنس کالا
  کروم وانادیوم
 • وزن
  ۲۰۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آچار آلن کد ۹ سایز ۳

آچار آلن کد 9 سایز 3

مشخصات

 • تعداد
  ۱
 • شماره آچار
  ۳
 • جنس کالا
  کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۵ گرم
 • سایر توضیحات
  ابعاد: ۶۴x21x3 میلیمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۹عددی آچار آلن ستاره ای کد ۰۰۷

مجموعه 9عددی آچار آلن ستاره ای کد 007

مشخصات

 • تعداد
  ۹
 • جنس کالا
  کروم استیل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

آچار آلن کد ۹ سایز ۱۰

آچار آلن کد 9 سایز 10

مشخصات

 • تعداد
  ۱
 • شماره آچار
  ۱۰
 • جنس کالا
  کروم-وانادیوم
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • سایر توضیحات
  ابعاد:۱۰۰x45x10 میلیمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

مجموعه ۹ عددی آچار آلن صامو پرشین مدل G 649

مجموعه 9 عددی آچار آلن صامو پرشین مدل G 649

مشخصات

 • تعداد
  ۱۰
 • شماره آچار
  ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۴ , ۵
 • ویژگی‌های آچار
  درایور ۱/۸ اینچ , درایور ۱/۴ اینچ , درایور ۳/۸ اینچ , درایور ۱/۲ اینچ , درایور ۳/۴ اینچ
 • جنس کالا
  فولاد با روکش کروم
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  آچار آلن ۹ عددی با سری شش گوش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله خرید اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید آچار آلن آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن و به‌روز خریداری کرده و همیشه از کیفیت و ضریب عملکرد بالای آن بهره برده و از نحوه کارکردش نیز اطمینان کامل داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید انبر قفلی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا