سرگرمی و آموزشی

قطار اسباب بازی: راهنمای انتخاب بهترین مدل‌ها با خرید اینترنتی

هنگام خرید قطار بازی این نکات را رعایت کنید

بازی، هم‌‌بازی و اسباب‌بازی سه عامل مهم و اساسی در رشد و بالندگی کودکان از نظر ذهنی، جسمی، یادگیری مهارت‌های زندگی، مقابله با چالش‌ها و حل مسئله به حساب می‌آیند که کارشناسان حوزه روانشناسی و شناخت رفتار کودک بر آن تاکید دارند.

والدین گرامی بایستی به اهمیت این موضوع واقف باشند و نهایت تلاش خود را برای رشد صحیح کودک خود با استفاده از این سه پارامتر به ویژه اسباب بازی به عمل آورند.

اهمیت بازی و اسباب بازی در زندگی کودکان

بازی در واقع یک فعالیت مهم و اثرگذار در همه مراحل رشد کودکان محسوب می‌گردد. بازی با وسایل و اسباب‌بازی‌های مختلف غذای روح کودک را تامین می‌کند.

از منظر روانشناختی اقبال و علاقه‌مندی به بازی، تحرک و همین‌طور وسایل بازی نشانه سلامت، کنجکاوی و هوشیاری کودک است. جنب‌جوش و فعالیت مهمترین خصوصیت و شاخص یک کودک سالم به شمار می‌رود.

فراموش نکنید که تمایل به انجام بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف فقط به کودکان محدود نمی‌شود، انسان‌ها در هرسنی که باشند دوست دارند که متناسب با شرایط سنی خود سرگرم و مشغول بازی شوند.

زمانی که می‌دانیم بازی و اسباب آن نقش بسیار موثر و کارسازی در رشد ذهنی و کسب مهارت‌های حرکتی و تعاددلی کودکان دارد، قطعاً باید در انتخاب اسباب‌بازی دقت و حساسیت بیشتری اِعمال نماییم.

کودک در حین بازی فکر، عاطفه و رفتار اجتماعی‌اش پرورش پیدا می‌کند، بازی در حقیقت شرایط ابراز و نشان دادنِ احساسات را برای کودکان فراهم می‌کند و فشار و استرس‌های عصبی آن‌ها را هدایت و تخلیه می‌کند.

با بازی کردن، کودک به طور طبیعی مهارت و ورزیدگی مقابله با مشکلات و حل مسائل زندگی را می‌آموزد و تجربه می‌کند.

در رهگذر بازی است که کودک احساسات، ناکامی‌ها و اضطراب‌های خود را نشان می‌دهد و تلاش می‌کند با محیط کنار بیاید و دنیای اطراف خود را درک نماید.

در طی فرایند بازی در واقع کودک در باره خود، جهان پیرامون، اطرافیان و چگونگی حل مشکلات به طور غیر مستقیم‌ و به شکل عملی آموزش می‌بیند.

مسلماً بخشی از بازی‌ها که زمینه نضج، رشد و بالندگی جسم و ذهن کودک را مهیا می‌کنند در سایه هم‌بازی و اسباب‌بازی محقق می‌گردد.

رشد هوشی، اجتماعی، کسب مهارت‌های فیزیکی و زبانی، دستیابی به مفاهیم شناختی، تاثیر درمانی، رشد تربیتی و … از نتایج مثبت بازی کردنِ کودکان است.

با ذکر این مقدمه در مورد اهمیت بازی و اسباب بازی در زندگی کودکان و رشد همه جانبه آن‌ها، مجله اینترنتی مینینیم در ادامه بحث به معرفی یکی از وسایل بازی کودکان به نام قطار اسباب‌بازی می‌پردازد، امیدواریم حاصل تلاش ما در مجله مینینیم مورد توجه شما والدین گرامی قرار گیرد.

آشنایی با قطار اسباب بازی

قطار یکی از هزاران مدل اسباب بازی ویژه کودکان است که علاقه‌مندان زیادی در میان این رِنج سنی دارد. کودکان اساساً به اسباب‌بازی‌های متحرک علاقه بیشتری نشان می‌دهند، یک قطار به عنوان یک اسباب بازی مهیج می‌تواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم خود نماید.

هنگامی که کودک با قطار بازی می‌کند در واقع از دو مزیت برخوردار می‌شود، نخست زمانی که ریل‌ها را می‌چسباند که این امر مهارت‌های حرکتی و ساخت و ساز را در وی تقویت می‌کند و انگیزه یادگیری را از همان اوان کودکی در او زنده و ایجاد می‌کند.

امتیاز دیگر و مهم‌تر، لذت و هیجانی است که کودک موقع بازی با قطار به دست می‌آورد و تخیلی است که او را به سرزمین‌های رویایی سوق می‌دهد.

بازی با ماشین‌های ریلی یا همان قطارهای اسباب بازی برای کودکان بسیار هیجان انگیز، دلچسب و شادی آفرین است. این وسیله بازی تنها با چند باتری کار می‌کند و هزینه بالایی هم ندارد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ماشین شارژی

شما می‌توانید این محصول را با ریل‌های بلند، کوتاه، واگن‌های مختلف، لوکوموتیو، مسافربری، باربری، واگن زغال سنگ و … مشاهده نمایید.

نظری به تاریخ شکل‌گیری قطار اسباب بازی

گفته می‌شود نخستین قطار اسباب بازی بدون هیچ قسمت متحرکی از سرب ساخته شده است، با مرور زمان نمونه‌های چرخ‌دار متحرک آن تولید شد که با نیروی دست حرکت می‌کردند.

در ابتدای قرن نوزدهم گونه‌ای از قطارهای اسباب‌بازی پا به عرصه رقابت گذاشتند که از قلع تولید و سپس رنگ آمیزی می‌شدند. این روند توسعه منجر به ظهور نوع پلاستیک این محصول شد.

یک شرکت آلمانی که در زمینه ساخت عروسک و لوازم جانبی اسباب‌بازی فعال بود، تجهیزات حمل و نقل، ساختمان ایستگاه و مسیر اضافی را برای قطارهای بازی تولید کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

یک کمپانی آمریکایی در سال ۱۸۹۷ قطار برقی را تولید که با توجه به وجود برق در منازل، محبوبیت بالایی پیدا کرد. با گذشت زمان پیشرفت آن هم روزافزون شد.

نسل جدید و مدرن قطارهای برقی از امکانات الکترونیکی پیشرفته‌ای بهره می‌برند و دارای جلوه‌های صوتی و دیجیتال جذابی هستند که به کودک امکان می‌دهند ضمن لذت بردن از بازی، بتواند به راحتی آن‌ها را کنترل نماید.

این کالای بازی کودکانه طرفداران زیادی دارد زیرا کاربر می‌تواند با کنترل لوکوموتیو از راه دور باعث کنترل دیگر واگن‌ها شود.

قطار اسباب بازی دودزا: این مدل در واقع بر اساس همان نوع واقعی طراحی و تولید و با دود کردن موجب هیجان و شادمانی کودک می‌شود.

 • تنوع ریلی آن به شما پدر و مادر عزیز اجازه می‌دهد که بر اساس ابعاد فضای بازی کودک خود ریل‌های بزرگ یا کوچک را انتخاب نمایید.
 • انواع کلاسیک این محصول، علاوه بر واگنِ لوکوموتیو از واگن‌های مسافربری و بعضی هم از واگن‌های زغال‌سنگ‌ برخوردار هستند.
 • ظاهر انواعی از این وسایل بازی به گونه‌ای است که آن‌‌ها را از مدل‌های دیگر متمایز می کند و شکلی کاملاً کودکانه به آن‌ها می‌بخشد که معمولاً با رنگ‌های روشن و شاد برای کودکان کم‌تر از ۳ سال طراحی می‌شوند.
 • پخش موزیک در حین حرکت، داشتنِ چراغ‌هایی با قابلیت روشن شدن و برخورداری از تجهیزاتی مثل حرکت در تونل از ویژگی آن‌هاست. علاقه‌مندان به ماشین‌های ریلی از بازی با این دسته از ابزار فارغ از سن و سال لذت می‌برند.
 • قطار اسباب بازی در حقیقت یک نسخه و ورژن کوچک شده از قطار واقعی در مقیاس کوچک است که همیشه محبوب کودکان بوده و هر ساله انواع مختلفی از آن‌ با آپشن‌های به روز وارد چرخه فروش می‌شود.
 • استفاده از فناوری، به روز رسانی و مجهز بودن به امکانات نوین در دستور کار سازندگان این قبیل وسایل بازی کودکانه است.
 • کنترل از راه دور، انتشار دود، پخش صدا و موسیقی با صدای واقعی، نصب وسایل جانبی زیبا و جذاب بخشی از این ویژگی قطارهای اسباب‌بازی است.
 • گونه‌ای از این وسایل مشابه ماشین عمل می‌کنند و کودک می‌تواند با ریل یا بدون ریل با آن‌ها سرگرم شود.

قطار بازی چوبی: برخی از شرکت‌های سازنده اسباب بازی نوع چوبی این محصول را با استاندارد لازم‌ تولید کرده‌اند‌. سیستم اتصال ریل‌های چوبی این مدل طوری طراحی شده که حالت مناسب و متعادلی در مسیر مستقیم و منحنی قطار ایجاد می‌کند که با وجود شیارهایی، قطار می‌تواند به راحتی در مسیرش حرکت کند.

نکاتی چند در مورد انتخاب و خرید قطار بازی

تناسب محصول بازی با سن کودک

قبل از هر چیزی مناسب بودنِ قطار اسباب بازی با سن کودک خود را ارزیابی کنید چرا که تناسب وسیله بازی با سن و سال فرزند شما به او امکان می‌دهد که به خوبی با آن سرگرم شده و دوره رشد خود را سپری نماید.

ابعاد و وزن قطار اسباب بازی

اندازه و وزن اسباب بازی یکی دیگر از پارامترهای مهم برای انتخاب این محصول کودکانه است، بنابراین نه تنها برای خرید قطار بلکه جهت انتخاب هر نوع اسباب بازی باید بر اساس سن و سال کودک اقدام نمایید.

اگر اسباب بازی دارای قطعات ریز و فراوانی باشد و کودک شما هم از سن و سال کمی برخوردار باشد، احتمال به دهان بردن و بلع آن‌ها توسط کودک و ایجاد خطر دور از ذهن نیست.

وزن نا مناسب یک اسباب بازی مثل قطار می‌تواند لذت بازی با آن را از کودک سلب کند و مجبور باشد به سختی با قطار سرگرم شود و انرژی زیادی را صرف این کار نماید، پس توصیه مینینیم را جدی بگیرید و به وزن وسیله تفریح و بازی کودک خود اهمیت بدهید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی

انتخاب نوع قطار

برخی از قطارهای اسباب بازی کلاسیک و برخی هم با ریموت حرکت می‌کنند، بعضی هم شارژی و باتری خور هستند. شما می‌توانید بر اساس سلیقه کودک خود نوع خرید را رقم بزنید، بهتر است محصول انتخابی با نمونه واقعی آن مشابهت داشته باشد.

توجه به تعداد و نوع واگن‌ها

هنگام خرید به تعداد و نوع واگن‌های اسباب بازی توجه کنید. اگر محیط و فضای بازی کودک کافی است، شما محدودیت برای خرید قطار اسباب بازی نخواهید داشت.

در این شرایط بهتر است به دنبال خرید محصولی با واگن‌های بیشتر باشید، مسلماً وجود واگن‌های متنوع و مختلف هم کودک شما را با نحوه اتصال آن‌ها بیشتر آشنا می‌کند و هم باعث می‌شود که دنیای قطارهای مسافرتی و باری را بهتر بشناسد.

بررسی ویژگی‌های ریل قطار

کنترل جنس و ابعاد ریل را فراموش نکنید، بهتر است که ریل محصول طول بیشتری داشته باشد زیرا این ویژگی به کودک‌تان کمک می‌کند که مسافت بیشتری را برای حرکت و دور زدن در اختیار داشته باشد.

بد نیست به ریل‌های مستقیم و منحنی قطار اسباب بازی خریداری شده خود هم نیم نگاهی داشته باشید. هر چه کودک بتواند بر روی اتصال و تنظیم ریل‌های هندسی بیشتر متمرکز شود، خلاقیت و کسب مهارت وی بیشتر خواهد شد.

اهمیت رنگ قطار اسباب بازی

دنیای رنگ‌ها برای کودکان متفاوت‌تر از بزرگسالان است، رنگ‌های شاد و روشن نظر کودکان را به خود جلب می‌کنند. در واقع بخش عمده‌ای از انتخاب کودکان در همه زمینه‌ها از جمله اسباب بازی تابع رنگ آن‌هاست.

بچه‌ها در جهان رنگ‌های جورواجور و شاد غرق می‌شوند و از دیدن آن‌ها لذت می‌برند، پس سعی کنید وسایل و اسباب بازی‌های رنگارنگ، زنده و مهیج را برای کودکان خود تهیه نمایید.

خرید وسایل با رنگ تیره، مرده و سرد برای کودکان در حال رشد اصلاً توصیه نمی‌شود.

شما به عنوان پدر و مادر که دغدغه فرزند خود در همه زمینه‌ها از جمله تهیه وسایل بازی او را دارید، باید قطاری را انتخاب نمایید که واگن‌هایش دارای رنگ شاد و دلخواه باشد و نظر کودک را به خود جلب نماید.

نگاه به ویژگی‌های جانبی قطار

قطاری که شما والدین گرامی برای بازی و سرگرمی کودک دلبند خود انتخاب می‌کنید، می‌توان حرکت، توقف و حتی تعویض ریل آن را برای تغییر جهت با یک ریموت کنترل کرد.

افکت‌های صوتی واقعی، برخورداری از مخزنی برای ایجاد بخار و دود و نهایتاً نور افشانی از دیگر آپشن‌های یک قطار بازی گران قیمت به شمار می‌روند.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب قطار اسباب بازی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، برترین قطارهای اسباب بازی ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این قطارهای بازی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

قطار اسباب بازی مدل ۸۰۱۰

قطار اسباب بازی مدل 8010

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۷۰×۳۷۰×۷۰ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۵۴۰ گرم
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • توضیحات باتری
  C1
 • اقلام همراه
  یک لوکوموتیو
 • یک کوپه مسافربری
 • یک مخزن زغال‌سنگ
 • هشت ریل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل راهسازی

قطار اسباب بازی مدل راهسازی

اطلاعات کلی

 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  قابلیت اتصال و جدا سازی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • سایر توضیحات
  همراه با ماشین آلات راه سازی روی قطار

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۷×۳۷×۷ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۶۰۰ گرم
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی کنترلی کد ۳۰۵۴

قطار اسباب بازی کنترلی کد 3054

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۵۵x30x10 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۲۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Boats

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Boats

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۳۳.۳ × ۷.۵ × ۳۹.۵ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۸۲۹ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ۸ ریل:۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۳ باطری قلمی ۱.۵ ولتی که در بسته موجود نیست
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای یک سال
 • – موزیکال
 • – دارای چراغ با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • – قرارگرفتن ریل‌ها به حالت دایره، مربع، بیضی
 • – ریل‌ها به صورت دایره و به قطر ۴۱ سانتی‌متر که به ۴ ریل منحنی نیاز دارد
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت بیضی به ابعاد ۹۴.۵ × ۴۱.۵ سانتی‌متر با ۴ ریل منحنی و ۴ ریل مستقیم
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت مربع به قطر ۴۳ سانتی‌متر به کمک ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت بیضی بزرگتر به ابعاد ۶۳ × ۶۱ سانتی‌متر با کمک ۲ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • – کمک به کودک در جهت افزایش مهارت‌های دستانش
 • – مناسب برای کودک در جهت آموزش رنگ‌ها
 • – کمک به کودک در جهت افزایش هماهنگی میان چشم و دست کودک
 • اقلام همراه
  ۸ ریل به همراه دو واگن و دو قایق

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل CLASSIC TRAIN کد ۳۱۴

قطار اسباب بازی مدل CLASSIC TRAIN کد 314

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۳۳۰*۲۱۰*۵۰ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۳۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  – ۸ عدد ریل منحنی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • سایر توضیحات
  – فاقد باتری در بسته بندی
 • – ۸ عدد ریل
 • – ۲ واگن باری
 • – ۱ لوکوموتیو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل ۷۰۱۳۳

قطار اسباب بازی مدل 70133

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۷x37x7 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۶۰۰ گرم
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای گروه سنی بالای ۳ سال
 • شامل یک لوکوموتیو، یک واگن مسافربری و یک واگن حمل زغال سنگ
 • شامل ۸ قطعه ریل
 • امکان ساخت ریل بصورت گرد
 • دارای افکت نوری
 • دارای رنگ های شاد و متنوع
 • ساخته شده از پلاستیک با کیفیت و عالی
 • فاقد هر گونه مواد مضر و شیمیایی
 • فاقد لبه تیز و خطرناک
 • نیاز به ۲ عدد باتری ۱٫۵ ولتی
 • طول لوکوموتیو: ۲۳ سانتیمتر
 • طول واگن مسافربری: ۲۰ سانتیمتر
 • طول واگن زغال سنگ: ۱۱٫۵ سانتیمتر
 • طول مسافت ایجاد شده توسط ریل ها: ۲۸۲ سانتیمتر
 • ابعاد بسته: ۴۰ در ۷ در ۲۲ سانتیمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل Western 7072

قطار اسباب بازی مدل Western 7072

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۸×۲۶×۷۰ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۷۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  هشت ریل متصل شونده
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • توضیحات باتری
  دو عدد باطری نوع D
 • اقلام همراه
  لوکوموتیو، یک کوپه مسافربری، یک مخزن زغال‌سنگ، یک ایستگاه مسافرتی و هشت ریل متصل شونده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک کد ۳-۸۰۳

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک کد 3-803

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۵۲x35x7 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۸۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ۴ تکه صاف
 • ۶ تکه منحنی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۴ عدد باتری قلمی جهت استفاده
 • بسته بندی فاقد باتری می باشد
 • سایر توضیحات
  دارای قابلیت های: دود کردن، صدای قطار و چراغ
 • ابعاد تقریبی لوکوموتیو : ۲۰ x 10 x 5 سانتیمتر
 • اقلام همراه
  یک عدد لوکوموتیو
 • سه عدد واگن
 • ۱۰ تکه ریل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی کنترلی کد ۳۰۵۳

قطار اسباب بازی کنترلی کد 3053

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۶۷x41x10 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۲۵۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ۱۲ عدد ریل صاف
 • ۸ عدد ریل منحنی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  ۴ عدد باطری ۱.۵ AA که در بسته بندی شامل نمیشود
 • سایر توضیحات
  با اتصال ریل ها به هم در شکل بیضی طول ۲۴۰ سانتی متر و عرض ۸۴ سانتی متر شکل میگیرد
 • با اتصال ریل ها به هم در شکل مربع طول ۱۶۰سانتی متر و عرض ۱۶۰سانتی متر شکل میگیرد
 • با اتصال ریل ها به هم در شکل ۸ضلعی طول ۱۷۰سانتی متر و عرض ۱۷۰سانتی متر شکل میگیرد
 • اقلام همراه
  یک عدد لوکوموتیو
 • یک عدد واگن زغال سنگ
 • یک واگن مسافربری
 • یک واگن باری
 • علایم راهنمایی رانندگی
 • ۲ عدد درخت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل Le Dong Ee Zoo

قطار اسباب بازی مدل Le Dong Ee Zoo

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۷×۳۷×۴ سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۴۵۰ گرم
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • اقلام همراه
  ریل
 • قطار

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل Rail King کد ۱۹

قطار بازی مدل Rail King کد 19

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴x19x47 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۴۶۵ گرم
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • توضیحات باتری
  ۲ عدد باتری قلمی
 • سایر توضیحات
  طول کلی ریل حدود ۲۷۶ سانتی‌متر
 • مناسب برای کودکان بالای ۳ سال
 • دارای ۱۴ عدد ریل
 • اقلام همراه
  دارای ۱۹ قطعه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی طرح فلور کد ۰۱۹۱۱۳

قطار بازی طرح فلور کد 019113

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۵x7x30 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • سایر توضیحات
  – قطار اسباب بازی فلور مجموعه ای شاد و سرگرم کننده برای کودکان ۳ سال به بالا
 • – دارای ۵۴ قطعه با کیفیت ساخت خوب
 • – دارای یک عدد واگن
 • – ریل موزیکال و دارای نور
 • – باتری خور
 • – دارای راهنمای نصب بر روی جعبه
 • – دارای بسته بندی شکیل و زیبا
 • – مناسب برای هدیه نفیس

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل شادی

قطار بازی مدل شادی

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۵۹x8x21 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیکی
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب سن سه سال به بالا و موزیکال و چراغدار میباشد.
 • اقلام همراه
  چهار عدد واگن عروسکی و یک لوکوموتیو و ریل ها

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۸۶۸۸

قطار بازی مدل 8688

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۶x18x14 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیکی
 • ریل
  ندارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۳ عدد باتری قلمی دارد.
 • سایر توضیحات
  موزیکال
 • چراغدار

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل TRN

قطار بازی مدل TRN

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۳۰۰x180x30 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک و فلز
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی طرح شهربازی

قطار بازی طرح شهربازی

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۵۶x33x7 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۷۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ۲۲ عدد ریل
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۳ عدد باطری قلمی
 • سایر توضیحات
  این اسباب بازی به صورت ۱۱۳ تکه ساختی می باشد که تبدیل به یک شهربازی میشود
 • اقلام همراه
  ۲۲ عدد ریل
 • ۸ عدد ستون
 • ۳ عدد واگن شهربازی
 • ۸۰ قطعه برای ساخت شهربازی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی کد FS238-1A

قطار بازی کد FS238-1A

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۰x10x13 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیکی
 • ریل
  ندارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد
 • سایر توضیحات
  موزیکال و چراغ دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۸۹۰۲۶

قطار بازی مدل 89026

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۲۳۰x100x150 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  ندارد
 • قابلیت حرکت
  ندارد
 • باتری
  ندارد
 • سایر توضیحات
  قطار قابلیت دود کردن را دارد
 • قطار موزیکال
 • چراغ های قطار روشن می شود

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل حیوانات

قطار بازی مدل حیوانات

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۷۰x7x42 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ریل به ۴ مدل مختلف نصب میشود
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  ۳ باطری قلمی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۱۰۲۲-۶

قطار بازی مدل 1022-6

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۵x30x7 سانتی متر
 • نمونه واقعی
  دارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک سخت
 • ریل
  دارد
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۹۷۸۹-۱۱

قطار بازی مدل 9789-11

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۵x24x10 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  ۱۲ ریل که بهم وصل می شوند ۴تا ریل صاف ۸تا ریل منحنی
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • اقلام همراه
  ۴ عدد واگن سیرک

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل شهربازی کد ۰۱۱۰

قطار بازی مدل شهربازی کد 0110

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۶x7x24 سانتی متر
 • وزن بسته‌ بندی
  ۶۵۰ گرم
 • نمونه واقعی
  ندارد
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریل
  دارد
 • توضیحات ریل
  دارای ۸ عدد ریل منحنی ( طول هر ریل ۱۸ سانتی متر )
 • دارای ۴ عدد ریل مستقیم ( طول هر ریل ۱۱ سانتی متر )
 • قابلیت ساخت ریل به ۲ شکل ( بیضی و دایره )
 • قابلیت حرکت
  دارد
 • باتری
  ندارد
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۲ عدد باتری قلمی ( ناموجود در بسته بندی )
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت روی ریل
 • قابلیت پخش صدای قطار و موزیک
 • دارای چراغ
 • قابلیت متحرک بودن اجزای واگن ها
 • ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا
 • سهولت در وصل ریل ( به آسانی وصل و جدا میشود )
 • عدم خروج قطار از ریل در هنگام حرکت ( طراحی دقیق و با کیفیت )
 • دارای واگن و لوکوموتیو با کیفیت و زیبا
 • دارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید قطار اسباب بازی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک قطار اسباب بازی مناسب انتخاب کرده و همیشه از بازی کردن با آن لذت ببرید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید موتور شارژی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا