سرگرمی و آموزشی

قطار اسباب بازی: راهنمای انتخاب بهترین مدل‌ها با خرید اینترنتی

هنگام خرید قطار بازی این نکات را رعایت کنید

بازی، هم‌‌بازی و اسباب‌بازی سه عامل مهم و اساسی در رشد و بالندگی کودکان از نظر ذهنی، جسمی، یادگیری مهارت‌های زندگی، مقابله با چالش‌ها و حل مسئله به حساب می‌آیند که کارشناسان حوزه روانشناسی و شناخت رفتار کودک بر آن تاکید دارند.

والدین گرامی بایستی به اهمیت این موضوع واقف باشند و نهایت تلاش خود را برای رشد صحیح کودک خود با استفاده از این سه پارامتر به ویژه اسباب بازی به عمل آورند.

اهمیت بازی و اسباب بازی در زندگی کودکان

بازی در واقع یک فعالیت مهم و اثرگذار در همه مراحل رشد کودکان محسوب می‌گردد. بازی با وسایل و اسباب‌بازی‌های مختلف غذای روح کودک را تامین می‌کند.

از منظر روانشناختی اقبال و علاقه‌مندی به بازی، تحرک و همین‌طور وسایل بازی نشانه سلامت، کنجکاوی و هوشیاری کودک است. جنب‌جوش و فعالیت مهمترین خصوصیت و شاخص یک کودک سالم به شمار می‌رود.

فراموش نکنید که تمایل به انجام بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف فقط به کودکان محدود نمی‌شود، انسان‌ها در هرسنی که باشند دوست دارند که متناسب با شرایط سنی خود سرگرم و مشغول بازی شوند.

زمانی که می‌دانیم بازی و اسباب آن نقش بسیار موثر و کارسازی در رشد ذهنی و کسب مهارت‌های حرکتی و تعاددلی کودکان دارد، قطعاً باید در انتخاب اسباب‌بازی دقت و حساسیت بیشتری اِعمال نماییم.

کودک در حین بازی فکر، عاطفه و رفتار اجتماعی‌اش پرورش پیدا می‌کند، بازی در حقیقت شرایط ابراز و نشان دادنِ احساسات را برای کودکان فراهم می‌کند و فشار و استرس‌های عصبی آن‌ها را هدایت و تخلیه می‌کند.

با بازی کردن، کودک به طور طبیعی مهارت و ورزیدگی مقابله با مشکلات و حل مسائل زندگی را می‌آموزد و تجربه می‌کند.

در رهگذر بازی است که کودک احساسات، ناکامی‌ها و اضطراب‌های خود را نشان می‌دهد و تلاش می‌کند با محیط کنار بیاید و دنیای اطراف خود را درک نماید.

در طی فرایند بازی در واقع کودک در باره خود، جهان پیرامون، اطرافیان و چگونگی حل مشکلات به طور غیر مستقیم‌ و به شکل عملی آموزش می‌بیند.

مسلماً بخشی از بازی‌ها که زمینه نضج، رشد و بالندگی جسم و ذهن کودک را مهیا می‌کنند در سایه هم‌بازی و اسباب‌بازی محقق می‌گردد.

رشد هوشی، اجتماعی، کسب مهارت‌های فیزیکی و زبانی، دستیابی به مفاهیم شناختی، تاثیر درمانی، رشد تربیتی و … از نتایج مثبت بازی کردنِ کودکان است.

با ذکر این مقدمه در مورد اهمیت بازی و اسباب بازی در زندگی کودکان و رشد همه جانبه آن‌ها، مجله اینترنتی مینینیم در ادامه بحث به معرفی یکی از وسایل بازی کودکان به نام قطار اسباب‌بازی می‌پردازد، امیدواریم حاصل تلاش ما در مجله مینینیم مورد توجه شما والدین گرامی قرار گیرد.

آشنایی با قطار اسباب بازی

قطار یکی از هزاران مدل اسباب بازی ویژه کودکان است که علاقه‌مندان زیادی در میان این رِنج سنی دارد. کودکان اساساً به اسباب‌بازی‌های متحرک علاقه بیشتری نشان می‌دهند، یک قطار به عنوان یک اسباب بازی مهیج می‌تواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم خود نماید.

هنگامی که کودک با قطار بازی می‌کند در واقع از دو مزیت برخوردار می‌شود، نخست زمانی که ریل‌ها را می‌چسباند که این امر مهارت‌های حرکتی و ساخت و ساز را در وی تقویت می‌کند و انگیزه یادگیری را از همان اوان کودکی در او زنده و ایجاد می‌کند.

امتیاز دیگر و مهم‌تر، لذت و هیجانی است که کودک موقع بازی با قطار به دست می‌آورد و تخیلی است که او را به سرزمین‌های رویایی سوق می‌دهد.

بازی با ماشین‌های ریلی یا همان قطارهای اسباب بازی برای کودکان بسیار هیجان انگیز، دلچسب و شادی آفرین است. این وسیله بازی تنها با چند باتری کار می‌کند و هزینه بالایی هم ندارد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ماشین شارژی

شما می‌توانید این محصول را با ریل‌های بلند، کوتاه، واگن‌های مختلف، لوکوموتیو، مسافربری، باربری، واگن زغال سنگ و … مشاهده نمایید.

نظری به تاریخ شکل‌گیری قطار اسباب بازی

گفته می‌شود نخستین قطار اسباب بازی بدون هیچ قسمت متحرکی از سرب ساخته شده است، با مرور زمان نمونه‌های چرخ‌دار متحرک آن تولید شد که با نیروی دست حرکت می‌کردند.

در ابتدای قرن نوزدهم گونه‌ای از قطارهای اسباب‌بازی پا به عرصه رقابت گذاشتند که از قلع تولید و سپس رنگ آمیزی می‌شدند. این روند توسعه منجر به ظهور نوع پلاستیک این محصول شد.

یک شرکت آلمانی که در زمینه ساخت عروسک و لوازم جانبی اسباب‌بازی فعال بود، تجهیزات حمل و نقل، ساختمان ایستگاه و مسیر اضافی را برای قطارهای بازی تولید کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

یک کمپانی آمریکایی در سال ۱۸۹۷ قطار برقی را تولید که با توجه به وجود برق در منازل، محبوبیت بالایی پیدا کرد. با گذشت زمان پیشرفت آن هم روزافزون شد.

نسل جدید و مدرن قطارهای برقی از امکانات الکترونیکی پیشرفته‌ای بهره می‌برند و دارای جلوه‌های صوتی و دیجیتال جذابی هستند که به کودک امکان می‌دهند ضمن لذت بردن از بازی، بتواند به راحتی آن‌ها را کنترل نماید.

این کالای بازی کودکانه طرفداران زیادی دارد زیرا کاربر می‌تواند با کنترل لوکوموتیو از راه دور باعث کنترل دیگر واگن‌ها شود.

قطار اسباب بازی دودزا: این مدل در واقع بر اساس همان نوع واقعی طراحی و تولید و با دود کردن موجب هیجان و شادمانی کودک می‌شود.

 • تنوع ریلی آن به شما پدر و مادر عزیز اجازه می‌دهد که بر اساس ابعاد فضای بازی کودک خود ریل‌های بزرگ یا کوچک را انتخاب نمایید.
 • انواع کلاسیک این محصول، علاوه بر واگنِ لوکوموتیو از واگن‌های مسافربری و بعضی هم از واگن‌های زغال‌سنگ‌ برخوردار هستند.
 • ظاهر انواعی از این وسایل بازی به گونه‌ای است که آن‌‌ها را از مدل‌های دیگر متمایز می کند و شکلی کاملاً کودکانه به آن‌ها می‌بخشد که معمولاً با رنگ‌های روشن و شاد برای کودکان کم‌تر از ۳ سال طراحی می‌شوند.
 • پخش موزیک در حین حرکت، داشتنِ چراغ‌هایی با قابلیت روشن شدن و برخورداری از تجهیزاتی مثل حرکت در تونل از ویژگی آن‌هاست. علاقه‌مندان به ماشین‌های ریلی از بازی با این دسته از ابزار فارغ از سن و سال لذت می‌برند.
 • قطار اسباب بازی در حقیقت یک نسخه و ورژن کوچک شده از قطار واقعی در مقیاس کوچک است که همیشه محبوب کودکان بوده و هر ساله انواع مختلفی از آن‌ با آپشن‌های به روز وارد چرخه فروش می‌شود.
 • استفاده از فناوری، به روز رسانی و مجهز بودن به امکانات نوین در دستور کار سازندگان این قبیل وسایل بازی کودکانه است.
 • کنترل از راه دور، انتشار دود، پخش صدا و موسیقی با صدای واقعی، نصب وسایل جانبی زیبا و جذاب بخشی از این ویژگی قطارهای اسباب‌بازی است.
 • گونه‌ای از این وسایل مشابه ماشین عمل می‌کنند و کودک می‌تواند با ریل یا بدون ریل با آن‌ها سرگرم شود.

قطار بازی چوبی: برخی از شرکت‌های سازنده اسباب بازی نوع چوبی این محصول را با استاندارد لازم‌ تولید کرده‌اند‌. سیستم اتصال ریل‌های چوبی این مدل طوری طراحی شده که حالت مناسب و متعادلی در مسیر مستقیم و منحنی قطار ایجاد می‌کند که با وجود شیارهایی، قطار می‌تواند به راحتی در مسیرش حرکت کند.

نکاتی چند در مورد انتخاب و خرید قطار بازی

تناسب محصول بازی با سن کودک

قبل از هر چیزی مناسب بودنِ قطار اسباب بازی با سن کودک خود را ارزیابی کنید چرا که تناسب وسیله بازی با سن و سال فرزند شما به او امکان می‌دهد که به خوبی با آن سرگرم شده و دوره رشد خود را سپری نماید.

ابعاد و وزن قطار اسباب بازی

اندازه و وزن اسباب بازی یکی دیگر از پارامترهای مهم برای انتخاب این محصول کودکانه است، بنابراین نه تنها برای خرید قطار بلکه جهت انتخاب هر نوع اسباب بازی باید بر اساس سن و سال کودک اقدام نمایید.

اگر اسباب بازی دارای قطعات ریز و فراوانی باشد و کودک شما هم از سن و سال کمی برخوردار باشد، احتمال به دهان بردن و بلع آن‌ها توسط کودک و ایجاد خطر دور از ذهن نیست.

وزن نا مناسب یک اسباب بازی مثل قطار می‌تواند لذت بازی با آن را از کودک سلب کند و مجبور باشد به سختی با قطار سرگرم شود و انرژی زیادی را صرف این کار نماید، پس توصیه مینینیم را جدی بگیرید و به وزن وسیله تفریح و بازی کودک خود اهمیت بدهید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تفنگ اسباب بازی

انتخاب نوع قطار

برخی از قطارهای اسباب بازی کلاسیک و برخی هم با ریموت حرکت می‌کنند، بعضی هم شارژی و باتری خور هستند. شما می‌توانید بر اساس سلیقه کودک خود نوع خرید را رقم بزنید، بهتر است محصول انتخابی با نمونه واقعی آن مشابهت داشته باشد.

توجه به تعداد و نوع واگن‌ها

هنگام خرید به تعداد و نوع واگن‌های اسباب بازی توجه کنید. اگر محیط و فضای بازی کودک کافی است، شما محدودیت برای خرید قطار اسباب بازی نخواهید داشت.

در این شرایط بهتر است به دنبال خرید محصولی با واگن‌های بیشتر باشید، مسلماً وجود واگن‌های متنوع و مختلف هم کودک شما را با نحوه اتصال آن‌ها بیشتر آشنا می‌کند و هم باعث می‌شود که دنیای قطارهای مسافرتی و باری را بهتر بشناسد.

بررسی ویژگی‌های ریل قطار

کنترل جنس و ابعاد ریل را فراموش نکنید، بهتر است که ریل محصول طول بیشتری داشته باشد زیرا این ویژگی به کودک‌تان کمک می‌کند که مسافت بیشتری را برای حرکت و دور زدن در اختیار داشته باشد.

بد نیست به ریل‌های مستقیم و منحنی قطار اسباب بازی خریداری شده خود هم نیم نگاهی داشته باشید. هر چه کودک بتواند بر روی اتصال و تنظیم ریل‌های هندسی بیشتر متمرکز شود، خلاقیت و کسب مهارت وی بیشتر خواهد شد.

اهمیت رنگ قطار اسباب بازی

دنیای رنگ‌ها برای کودکان متفاوت‌تر از بزرگسالان است، رنگ‌های شاد و روشن نظر کودکان را به خود جلب می‌کنند. در واقع بخش عمده‌ای از انتخاب کودکان در همه زمینه‌ها از جمله اسباب بازی تابع رنگ آن‌هاست.

بچه‌ها در جهان رنگ‌های جورواجور و شاد غرق می‌شوند و از دیدن آن‌ها لذت می‌برند، پس سعی کنید وسایل و اسباب بازی‌های رنگارنگ، زنده و مهیج را برای کودکان خود تهیه نمایید.

خرید وسایل با رنگ تیره، مرده و سرد برای کودکان در حال رشد اصلاً توصیه نمی‌شود.

شما به عنوان پدر و مادر که دغدغه فرزند خود در همه زمینه‌ها از جمله تهیه وسایل بازی او را دارید، باید قطاری را انتخاب نمایید که واگن‌هایش دارای رنگ شاد و دلخواه باشد و نظر کودک را به خود جلب نماید.

نگاه به ویژگی‌های جانبی قطار

قطاری که شما والدین گرامی برای بازی و سرگرمی کودک دلبند خود انتخاب می‌کنید، می‌توان حرکت، توقف و حتی تعویض ریل آن را برای تغییر جهت با یک ریموت کنترل کرد.

افکت‌های صوتی واقعی، برخورداری از مخزنی برای ایجاد بخار و دود و نهایتاً نور افشانی از دیگر آپشن‌های یک قطار بازی گران قیمت به شمار می‌روند.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب قطار اسباب بازی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، برترین قطارهای اسباب بازی ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این قطارهای بازی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


قطار اسباب بازی مدل ۸۰۱۰

قطار اسباب بازی مدل 8010

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۴۰
 • توضیحات باتری
  C1
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۷۰×۳۷۰×۷۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • اقلام همراه
  یک لوکوموتیو
 • یک کوپه مسافربری
 • یک مخزن زغال‌سنگ
 • هشت ریل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل راهسازی

قطار اسباب بازی مدل راهسازی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  همراه با ماشین آلات راه سازی روی قطار
 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیک
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • توضیحات ریل
  قابلیت اتصال و جدا سازی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۷×۳۷×۷
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی کنترلی کد ۳۰۵۴

قطار اسباب بازی کنترلی کد 3054

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۵x30x10
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل CLASSIC TRAIN کد ۳۱۴

قطار اسباب بازی مدل CLASSIC TRAIN کد 314

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – فاقد باتری در بسته بندی
 • – ۸ عدد ریل
 • – ۲ واگن باری
 • – ۱ لوکوموتیو
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰*۲۱۰*۵۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • توضیحات ریل
  – ۸ عدد ریل منحنی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل ۷۰۱۳۳

قطار اسباب بازی مدل 70133

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای گروه سنی بالای ۳ سال
 • شامل یک لوکوموتیو، یک واگن مسافربری و یک واگن حمل زغال سنگ
 • شامل ۸ قطعه ریل
 • امکان ساخت ریل بصورت گرد
 • دارای افکت نوری
 • دارای رنگ های شاد و متنوع
 • ساخته شده از پلاستیک با کیفیت و عالی
 • فاقد هر گونه مواد مضر و شیمیایی
 • فاقد لبه تیز و خطرناک
 • نیاز به ۲ عدد باتری ۱٫۵ ولتی
 • طول لوکوموتیو: ۲۳ سانتیمتر
 • طول واگن مسافربری: ۲۰ سانتیمتر
 • طول واگن زغال سنگ: ۱۱٫۵ سانتیمتر
 • طول مسافت ایجاد شده توسط ریل ها: ۲۸۲ سانتیمتر
 • ابعاد بسته: ۴۰ در ۷ در ۲۲ سانتیمتر
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۷x37x7
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Animals

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Animals

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای یک سال
 • – موزیکال
 • – دارای چراغ با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • – قرارگرفتن ریل‌ها به حالت دایره، مربع، بیضی
 • – ریل‌ها به صورت دایره توسط ۴ ریل منحنی به قطر ۴۱ سانتی‌متر
 • – ریل‌ها به صورت مربع توسط ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی.قطر آن ۴۳ سانتی‌متر
 • – ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی به صورت مستطیل به ابعاد ۹۴.۵ × ۴۱ سانتی‌متر
 • – ۲ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی به صورت بیضی به ابعاد ۶۳ × ۶۱ سانتی‌متر
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۶۲
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ۳ باتری نیم‌‌قلمی که در بسته‌بندی موجود نمی‌باشد
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۲۰ × ۷۵ × ۳۶۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  قابلیت قرارگیری در ۴ حالت مختلف

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی سیکو – اسباب بازی مدل Train

قطار بازی سیکو - اسباب بازی مدل Train

مشخصات

 • اقلام همراه
  – یک عدد ماکت واگن قطار فلزی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Boats

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Boats

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای یک سال
 • – موزیکال
 • – دارای چراغ با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • – قرارگرفتن ریل‌ها به حالت دایره، مربع، بیضی
 • – ریل‌ها به صورت دایره و به قطر ۴۱ سانتی‌متر که به ۴ ریل منحنی نیاز دارد
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت بیضی به ابعاد ۹۴.۵ × ۴۱.۵ سانتی‌متر با ۴ ریل منحنی و ۴ ریل مستقیم
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت مربع به قطر ۴۳ سانتی‌متر به کمک ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • – قرارگیری ریل‌ها به صورت بیضی بزرگتر به ابعاد ۶۳ × ۶۱ سانتی‌متر با کمک ۲ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • – کمک به کودک در جهت افزایش مهارت‌های دستانش
 • – مناسب برای کودک در جهت آموزش رنگ‌ها
 • – کمک به کودک در جهت افزایش هماهنگی میان چشم و دست کودک
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۲۹
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۳ باطری قلمی ۱.۵ ولتی که در بسته موجود نیست
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳.۳ × ۷.۵ × ۳۹.۵
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  ۸ ریل:۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی
 • اقلام همراه
  ۸ ریل به همراه دو واگن و دو قایق

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل ۵۲۹۹-۶۲

قطار اسباب بازی مدل 5299-62

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قطار اسباب بازی
 • – دارای ۱۳ قطعه
 • – ۱ قطار به همراه ۲ واگون
 • – مدل ۶۲-۵۲۹۹
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۶۰ × ۴۰ × ۲۵۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  – دارای ۱۰ عدد ریل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل Western 7072

قطار اسباب بازی مدل Western 7072

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۷۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  دو عدد باطری نوع D
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۸×۲۶×۷۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • توضیحات ریل
  هشت ریل متصل شونده
 • اقلام همراه
  لوکوموتیو، یک کوپه مسافربری، یک مخزن زغال‌سنگ، یک ایستگاه مسافرتی و هشت ریل متصل شونده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Animals

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Animals

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای یک سال
 • – موزیکال
 • – دارای چراغ با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • – قرارگرفتن ریل‌ها به حالت دایره، مربع، بیضی و مستظیل
 • – ریل‌ها به صورت دایره توسط ۴ ریل منحنی به قطر ۴۱ سانتی‌متر
 • – ریل‌ها به صورت مربع توسط ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی.قطر آن ۴۳ سانتی‌متر
 • – ۴ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی به صورت مستطیل به ابعاد ۹۴.۵ × ۴۱ سانتی‌متر
 • – ۲ ریل مستقیم و ۴ ریل منحنی به صورت بیضی به ابعاد ۶۳ × ۶۱ سانتی‌متر
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۲۷
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ۳ باتری ۱.۵ ولتی قلمی
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰ × ۷.۵ × ۳۳.۵
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  دارای ۸ ریل مستقیم و منحنی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک کد ۳-۸۰۳

قطار اسباب بازی مدل کلاسیک کد 3-803

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای قابلیت های: دود کردن، صدای قطار و چراغ
 • ابعاد تقریبی لوکوموتیو : ۲۰ x 10 x 5 سانتیمتر
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  نیاز به ۴ عدد باتری قلمی جهت استفاده
 • بسته بندی فاقد باتری می باشد
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۲x35x7
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • توضیحات ریل
  ۴ تکه صاف
 • ۶ تکه منحنی
 • اقلام همراه
  یک عدد لوکوموتیو
 • سه عدد واگن
 • ۱۰ تکه ریل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Vehicles

قطار اسباب بازی شنگ چوان مدل Vehicles

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای یک سال
 • – موزیکال
 • – دارای چراغ با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • – قرارگرفتن ریل‌ها به حالت دایره، مربع، بیضی
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۷۸
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ۳ باتری قلمی که در بسته‌بندی موجود نمی‌باشد
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۲ × ۷.۵ × ۳۶
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  دارای دو نوع ریل مستقیم و منحنی با قابلیت قرارگیری به مدل‌های مختلف
 • اقلام همراه
  ریل‌های منحنی و مستقیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل ۱۹۰۲۱

قطار اسباب بازی مدل 19021

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۰۰
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۵x26x6
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • اقلام همراه
  دارای ۸ عدد ریل ۲۵ سانتی – لوکوموتیو – واگن حمل بار -و دوعدد تراکتور -همزمان با روشن کردن قطار ایجاد صدا و دود و روشن شدن چراغ قطار

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی مدل Classic Train

قطار اسباب بازی مدل Classic Train

مشخصات

 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷×۴۰×۶۰
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • مقیاس ساخت
  ۱:۳۴
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار اسباب بازی ژیانگ دا کد ۶۶۶۷۵۶

قطار اسباب بازی ژیانگ دا کد 666756

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قطار موزیکال
 • – دارای نور
 • – قطار با قابلیت حرکت به سمت جلو و به سمت عقب
 • – قابلیت پخش ۴ ملودی هنگام حرکت قطار
 • -قطار با قابلیت روشن کردن چراغ جلو
 • – دارای ریل
 • – دارای سوییچ های متفاوت جهت تغییر مسیر قطار
 • – بسته بندی عالی و با کیفیت
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۹۴
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۹x22x34
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • اقلام همراه
  – یک عدد قطار اسباب بازی
 • – دارای ۴ عدد ریل
 • – دارای ۲ عدد درخت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل Rail King کد ۱۹

قطار بازی مدل Rail King کد 19

مشخصات

 • سایر توضیحات
  طول کلی ریل حدود ۲۷۶ سانتی‌متر
 • مناسب برای کودکان بالای ۳ سال
 • دارای ۱۴ عدد ریل
 • اقلام همراه
  ریل
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۶۵
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ۲ عدد باتری قلمی
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴x19x47
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • اقلام همراه
  دارای ۱۹ قطعه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل شادی

قطار بازی مدل شادی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب سن سه سال به بالا و موزیکال و چراغدار میباشد.
 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیکی
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۹x8x21
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • اقلام همراه
  چهار عدد واگن عروسکی و یک لوکوموتیو و ریل ها

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۰۰۶

قطار بازی مدل 006

مشخصات

 • سایر توضیحات
  موزیکال و چراغدار
 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  قلمی
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷x35x38
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات ریل
  پلاستیکی
 • اقلام همراه
  ریل و ۳ واگن

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی یوهویی تویز مدل ۱۱۱۱

قطار بازی یوهویی تویز مدل 1111

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم چهار حالت ریل در سایزهای:
 • ۴۱×۴۱ سانتی‌متر
 • ۴۳×۴۳ سانتی‌متر
 • ۹۴.۵×۴۱ سانتی‌متر
 • ۶۳×۶۱ سانتی‌متر
 • – دارای ۴ ریل دایره‌ای و ۴ ریل مستقیم
 • – دارای سه عدد اسباب بازی قطار (لوکوموتیو و واگن‌ها)
 • – دارای موزیک و چراغ
 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  – ۳ عدد باتری ۱.۵ ولت از نوع AA
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۰×۳۳×۸
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی کد ۲۰۰۸

قطار بازی کد 2008

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای ۳ سال.
 • اقلام همراه
  ریل
 • جنس
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ۴ عدد باتری پاناسونیک سایز AA به صورت هدیه ارسال می گردد.
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۵x32x5
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • منبع انرژی
  باتری
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • توضیحات ریل
  ۱۰ عدد ریل به همراه ۲ عدد ریل با قابلیت تغییر مسیر.
 • اقلام همراه
  ۱ عدد لوکوموتیو
 • ۲ عدد واگن
 • ۱۲ عدد ریل
 • ۱ عدد ایستگاه
 • ۱ عدد درخت
 • ۶ عدد دایناسور
 • ۴ عدد باتری پاناسونیک سایز AA به صورت هدیه.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قطار بازی مدل ۹۵۸

قطار بازی مدل 958

مشخصات

 • سایر توضیحات
  رقص نور
 • موزیکال
 • چرخش ۳۶۰ درجه
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۳۰x130x90
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید قطار اسباب بازی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک قطار اسباب بازی مناسب انتخاب کرده و همیشه از بازی کردن با آن لذت ببرید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید موتور شارژی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا