لوازم آرایشی

راهنمای خرید و معرفی بهترین مدل‌های سوهان برقی ناخن + خرید اینترنتی

هنگام خرید سوهان برقی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

قطعاً تا به حال دیده‌اید که انگشتان دست بعضی از افراد به ویژه خانم‌ها کشیده و زیبا هستند طوری که باعث جلب نظر دیگران می‌شوند، در مقابل افرادی هم وجود دارند که انگشتانی کوتاه، چاق و نه چندان زیبا دارند.

گرچه شکل اعضای بدن هر کس از جمله دست‌ها و ناخن‌ها تابع ارث و ژنتیک است ولی به کمک بعضی آرایش‌های ساده می‌توان ناخن‌های دست را زیباتر از آن‌چه که هستند، جلوه داد.

شما بانوان محترم که به زیبایی دستان، انگشتان و ناخن‌های خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید بر حسب شکل دست‌ها و انگشت‌هایتان، بهترین شکل را برای ناخن‌های خود ایجاد و زیبایی آن‌ها را مضاعف کنید.

ناخن کوتاه باشد یا بلند خیلی اهمیت ندارد، چیزی که مهم است کوتاه شدن درست، مرتب و دادنِ شکل مناسب به آن است. یادتان باشد ناخن‌های سالم‌ و براق بهترین مکمل برای یک آرایش ساده و ملایم به شمار می‌روند.

اهمیت ناخن‌ها در زیبایی دست و انگشتان

ناخن یک عضو مهم در بدن است که در زیبایی و جلوه‌گری دست و پا بسیار موثر می‌باشد که نمود آن در دست‌ها به مراتب بیشتر است.

اگر ناخن‌ها سالم، مرتب و رنگی طبیعی داشته باشند بر زیبایی دست‌ها و انگشتان می‌افزایند، عکس این امر هم صادق است یعنی از دست دادنِ جذابیت ناخن‌ها مساوی است با عدم‌آراستگی دست‌ها و انگشتان.

نقش ناخن‌ها در زیبایی دست‌ها به اندازه‌ای است که موجب ظرافت و خوش حالت شدنِ دست می‌شود و حتی نشانگر وضعیت زندگی و طبقه اجتماعی افراد نیز هست.

ناخن‌های سالم رنگی صورتی و طبیعی دارند. تورفتگی یا گودی روی سطح صاف و صیقلی را باید جدی گرفت، این علائم بیانگر وجود عارضه در ناخن‌هاست.

کارشناسان، سبز شدنِ ناخن‌ها را نشانه عفونت قارچی یا باکتریایی می‌دانند و رنگ سفید آن‌ها را علامت نارسایی کلیه قلمداد می‌کنند.

عوامل موثر بر زیبایی و سلامت ناخن‌ها

نوع زندگی، تغذیه، عوامل محیطی و بیماری‌ها نقش به سزایی در سلامت و زیبایی ناخن‌ها دارند، بر همین پایه بسیاری از صاحب‌نظران حوزه سلامت پوست معتقدند که شکل و طراوت ناخن‌ها حکایت از نوع زندگی، سلامت و عادات فرد دارد.

کمبود آهن برای تمام اندام‌های بدن از جمله ناخن‌ها مشکلاتی را به همراه دارد، نازک شدن و شکنندگی از تبعات کمبود آهن برای ناخن‌هاست که این امر زیبایی دست‌ها، انگشتان و ناخن‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

کمبود روی و کلسیم به صورت نقطه‌ها یا لکه‌های سفید روی ناخن‌ها خود نمایی می‌کند. اگر به اندازه کافی ویتامین A مصرف نکنید، روی ناخن‌ها ترک و خطوطی ایجاد می‌شود که زشتی آن‌ها را به دنبال دارد.

در مجموع کمبود کلسیم، روی، آهن، انباشتگی بیش از حد سلنیوم و کم کاری غده تیروئید می‌توانند کُندی رشد و شکنندگی ناخن‌ها را در پی داشته باشند.

زندگی روزمره، آب و هوا، عوامل محیطی، تغذیه، باکتری‌ها، قارچ‌ها و بیماری‌های جسمی از جمله دیگر عوامل در سلامت و ظاهر ناخن‌ها تلقی می‌گردند. فراموش نکنید که وارد آمدنِ ضربه بر روی سطح ناخن آن را نازیبا می‌کند، پس هنگام کوبیدن میخ به دیوار یا هر کاری که مستلزم استفاده از چکش یا هر وسیله دیگر باشد، مراقب سلامت و زیبایی دست و ناخن خود باشید.

کسانی که به دلایلی دست‌شان به مدت زیاد و به دفعات در آب است حتماً با بهره‌گیری از کرم‌های مرطوب کننده از پوسته شدن دور ناخن‌ها که خوشایند نیست، ممانعت نمایند. به افرادی که عادت دارند ناخن‌های خود را بجوند توصیه می‌کنیم به خاطر حفظ زیبایی ناخن‌ها هم که شده این عادت را ترک کنند چرا که جویدن باعث کوتاهی و زشتی ناخن‌ها و نهایتاً دست‌ها و انگشتان می‌شود.

به خاطر داشته باشید که ناخن‌ها هم مثل سایر اعضای بدن نیاز به مراقبت، نگه‌داری، حفظ بهداشت و در پاره‌ای موارد هم آرایش و مرتب کردن دارند.

در ادامه این گفتار از مجله اینترنتی مینینیم در نظر داریم که به معرفی یکی از لوازم و ابزار آراستن و زیباسازی ناخن‌ها یعنی سوهان برقی بپردازیم، امیدواریم خانم‌های خوش سلیقه و طالب زیبایی ما را تا آخر این بحث همراهی نمایند.

آن‌چه باید در مورد سوهان برقی (Electric nail polisher) بدانید

سوهان برقی همان دستگاه مختص مانیکور و پدیکور است که برای کاشت ناخن، ترمیم و دیگر موارد اصلاحی با هدف زیباسازی ناخن‌های دست و پا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر در زمینه کاشت و ترمیم ناخن فعالیت می‌کنید، تهیه و استفاده از سوهان برقی برای شما یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است‌.

اگر هم تمایل دارید که یک عمل مانیکور و پدیکور را به صورت حرفه‌ای در منزل انجام دهید، باز هم به سوهان برقی نیاز دارید.

یقیناً اطلاع دارید که سوهان برقی یکی از اساسی‌ترین وسایل جهت کاشت و ترمیم ناخن است، شما می‌توانید با این وسیله قسمت‌های ناهموار سطح ناخن و شکستگی آن را سوهان کشیده و صاف نمایید.

ترمیم و سوهان کشی کناره‌های ناخن که دارای پینه‌های پوستی بوده و روی آن‌ها ترک‌های متعددی ایجاد شده، از دیگر مزایای استفاده از این وسیله برقی است.

بد نیست بدانید که اساساً کاشت ناخن بدون مدد و کمک گرفتن از سوهان غیر ممکن است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید خط چشم

جایگاه سوهان در آرایشگاه، سالن زیبایی و منزل

گرچه سوهان برقی یک ابزار اصلی و کارآمد برای آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های ترمیم و کاشت ناخن به شمار می‌رود با این حال خانم‌‌ها خوش سلیقه می‌توانند با صرف مقداری هزینه یک نمونه از این محصول زیباسازِ دست، انگشت و ناخن را در خانه داشته باشند.

شناخت انواع سوهان‌های برقی ناخن

در مجموع دو نوع سوهان برقی ویژه اصلاح ناخن در بازار فروش یافت می‌شود، یک نمونه از آن با ساختاری ساده و معمولی برای استفاده توسط افراد مبتدی و غیرحرفه‌ای در خانه طراحی و تولید می‌شود.

نوع دوم این محصول زیباساز، کاملاً حرفه‌ای بوده و با امکانات وسیع‌تر و بیشتری برای افراد ماهر و جهت استفاده در سالن‌های زیبایی ساخته و پرداخته می‌گردد.

این مدل، از سَری‌های مختلفی بهره می‌برد که نه تنها در کار سوهان‌کشی کاربرد دارد بلکه مناسب مانیکور و پدیکور نیز می‌باشد.

به کارگیری سوهان برقی حرفه‌ای برای افراد آماتور و غیرحرفه‌ای اصلاً توصیه نمی‌شود زیرا ممکن است فرد ناوارد و ناشی به انگشتان دست و پای خود و دیگران آسیب برساند.

بهتر است صرفاً افراد آموزش دیده و حرفه‌ای که در زمینه کاشت ناخن دارای مهارت هستند، این دسته از سوهان‌های ناخن را به خدمت بگیرند.

مکانیسم عملکرد سوهان برقی

ساز و کار و نحوه عملکرد سوهان برقی این گونه است که در قسمت سَر آن یک نوع قلم وجود دارد که با روشن شدن دستگاه، شروع به چرخش سریع می‌کند. با این چرخیدن ناخن‌کار و فردی که با آن کار می‌کند اقدام به سوهان کشی، ترمیم و … می‌کند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید سوهان برقی

توجه به کاربرد محصول برقی

قبل از خرید سوهان برقی به نوع خدمتی که قرار است از آن بگیرید، توجه نمایید. آیا می‌خواهید این محصول دستیار شما در یک سالن حرفه‌ای باشد یا این‌که شما را در منزل همراهی نماید؟

پاسخ به این سوال در واقع کالای ترمیم و کاشت ناخن مورد نیاز شما را مشخص و انتخاب‌تان را راحت و آسان‌تر خواهد کرد.

انتخاب کالای بهتر مساوی است با پرداخت هزینه بیشتر

اگر قرار است بر اساس شغل و حرفه خود به صورت مستمر و به عنوان یک آرایشگر و ناخن‌کار حرفه‌ای از دستگاه سوهان برقی کار بکشید، منطقی این است یک محصول مرغوب، حرفه‌ای و کیفی خریداری نمایید.

در مقابل یک دستگاه معمولی و ساده‌تر با قیمت و هزینه‌ای کم‌تر می‌تواند کار شما را در خانه راه بیندازد.

توجه به دور موتور وسیله آراستنِ ناخن

یکی از شاخص‌ها و ویژگی‌های بارز و مثبت سوهان برقی دور بالای موتور آن است، هر مقدار این عدد بیشتر باشد در واقع به معنای عملکرد بهتر دستگاه‌ است. پس هنگام خرید، محصولی را در اولویت قرار دهید که دور موتورش دست کم ۲۰ هزار RPM باشد.

قابلیت تعویض سَری‌های دستگاه

معمولاً سوهان‌های برقی حرفه‌ای دارای سرهای مختلف و متنوعی هستند یعنی این قابلیت را دارند که بر حسب نیاز کاری روی ناخن، سری‌های‌شان تعویض گردد.

برای مثال ترمیم ریشه، صاف کردنِ ناخن، تمیز کردن آن و … هر کدام‌نیازمند سَری خاصی هستند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید موزن گوش و بینی

قدرت سوهان برقی را ارزیابی کنید

قدرت بیشتر سوهان در حکم کیفیت بهتر و قاعدتاً قیمت بالاتر محصول است، در حقیقت قدرت دستگاه را نوک آن و تعداد چرخش در هر دقیقه تعیین می‌کنند.

به عبارت دیگر سرعت و چرخش بیشتر سوهان برقی، بیانگر قدرت بالای موتور آن است که یک مزیت برای محصول به شمار می‌رود.

به واقع این قدرت است که سرعت بیشتر، نتیجه بهتر و کیفیت کار بالاتر سوهان را تضمین می‌کند.

توجه به طراحی ارگونومیک‌ سوهان برقی

مثل بسیاری از وسایل و ابزار، سوهان برقی هم با دست مورد استفاده قرار می‌گیرد بنابراین احساس راحتی هنگام کار با آن حائز اهمیت است.

از آن‌جایی‌که قرار است محصول به مدت نسبتاً طولانی در دست قرار بگیرد، طراحی ارگونومیک آن با هدف راحتی دست و انگشتان و عدم خستگی آن‌ها فوق‌العاده مهم است.

ثابت بودنِ سر سوهان هنگام کار و عدم احساس لرزش در آن را هم به خاطر بسپارید.

برخورداری دستگاه از قابلیت تغییر سرعت

برخورداری سوهان برقی از قابلیت تغییر سرعت نوید یک انتخاب خوب و درست را به شما می‌دهد. با این ویژگی کاربر می‌تواند متناسب با قسمت‌های مختلف ناخن سرعت دستگاه را تنظیم کند.

برای مثال سرعت برای صاف کردنِ کناره‌های ناخن با سطح آن بایستی متفاوت باشد که این تفاوت با توان تغییر سرعت دستگاه محقق می‌شود.

لزوم برخورداری دستگاه از ضمانت‌نامه

حتماً شما بعد از خرید وسایل برقی ریز و درشت از فروشنده ضمانت‌نامه در خواست می‌کنید که این امر یک مطالبه منطقی و ضروری است.

این موضوع در مورد سوهان برقی نیز صدق می‌کند، با این کار در حقیقت هم از کیفیت کالای منتخب خود مطمئن می‌شوید و هم نگرانی خدمات پس از فروش را ندارید.

وزن دستگاه را بررسی و کنترل کنید

به همان اندازه که توجه خود را روی طراحی ارگونومیک سوهان برقی متمرکز می‌کنید به همان نسبت هم روی وزن آن که در کارایی و کیفیتش اهمیت دارد، حساسیت به خرج دهید.

شما باید هنگام‌ کار با دستگاه ترمیم و کاشت ناخن برای زمان‌طولانی، احساس خوشایند و راحتی داشته باشید. وزن بیش از حد آن موجب ایجاد فشار روی انگشتان و مچ دست شده و ممکن است در دراز مدت عارضه به وجود بیاورد.

توجه به صدا، لرزش و گرمای تولیدی سوهان برقی

هنگام‌ خرید محصول گوشه چشمی هم به میزان صدا، لرزش و گرمای تولید شده از سوی دستگاه را داشته باشید.

کم بودنِ این سه پارامتر نه تنها بر روی راحتی و عملکرد مثبت شما هنگام ترمیم و زیباسازی ناخن‌ها موثر است بلکه باعث افزایش طول عمر قطعات سوهان برقی می‌شود.

چند نکته در مورد نحوه مراقبت و نگه‌داری از سوهان برقی ناخن

در واقع خرید سوهان برقی برای ناخن‌کاران نوعی سرمایه گذاری به حساب می‌آید، بنابراین نگه‌داری از این سرمایه با هدف افزایش طول عمر آن ضروری به نظر می‌رسد. پس:

 • میزان خروجی دستگاه خود را قبل از شروع به کار بر روی ۲۲۰ وات قرار دهید، استفاده از خروجی ۱۱۰ وات توصیه نمی‌شود.
 • پیش از کار، از بسته بودنِ ضامن دسته یا اصطلاحاً هندپیس مطمئن شوید. هندپیس سوهان دارای چهار قسمت مجزاست، قسمت اول و چهارم آن را باز نکنید.
 • سرسوهان را به شکل مناسب در هندپیس قرار دهید، هیچ‌گاه بدون سرسوهان هندپیس را نبندید زیرا به مرور زمان سه نظام دستگاه هرز شده و هندپیس نیز خراب می‌شود.
 • بهتر است ابتدا دستگاه را خاموش آن‌گاه سرسوهان را تعویض نمایید.
 • قبل از تغییر حالت چپگرد یا راستگرد، ابتدا دیمر سوهان برقی را صفر و خاموش نمایید تا بلبرینگ دستگاه مورد محافظت و حمایت قرار گیرد.
 • در پایان سوهان کشی، دسته محصول را تا استفاده بعدی روز هولدر مخصوصش قرار دهید.
 • سرویس دوره‌ای سوهان برقی را فراموش نکنید، پیشنهاد مینینیم این است که هر شش ماه یک‌‌بار دستگاه را به وسیله نمایندگان مجاز یا افراد متخصص مورد بررسی و بازبینی قرار دهید.
 • ضدعفونی کردنِ سوهان برقی را با هدف حفظ بهداشت و سلامت نفرات بعدی و همین‌طور جلوگیری از زنگ زدنِ آن به خاطر بسپارید.
 • بهتر است این فرایند را به شرح زیر انجام دهید:
 • انتخاب ماده ضد عفونی مناسب
 • جدا کردن دستگاه از برق و قرار دادن آن در حالت خاموشی
 • پاک کردن سطح محصول با دستمال نرم و مرطوب
 • تمیز نمودنِ درزها و شکاف‌ها از گرد و غبار با استفاده از برس مخصوص
 • ضد عفونی نکردنِ مته‌ها و اجزای دستگاه به منظور جلوگیری از وارد کردن آسیب به آن‌ها
 • قرار ندادنِ هندپیس دستگاه در داخل مواد ضد عفونی کننده
 • سرسوهان‌ها را به عنوان تنها جزء قابل قرار دادن در داخل مواد ضد عفونی، برای استفاده مشتری بعدی به ژل و اکریلیک آغشته نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لیزر مو

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب سوهان برقی ناخن مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، برترین سوهان‌های برقی ناخن ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این سوهان‌ها برقی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت هنرجوها را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

سوهان ناخن برقی مدل CL-05

سوهان ناخن برقی مدل CL-05

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • سری ها
  سری استوانه ای سرامیکی
 • سری مخروطی سرامیکی
 • سری مخروطی الماسه
 • سری استوانه ای نمدی
 • سری مخروطی بزرگ مخصوص براق کاری
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  ۵ سری

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان ناخن برقی ولوت مدل ۱۲۳

سوهان ناخن برقی ولوت مدل 123

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان و پولیش
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  شخصی

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان ناخن برقی اکسیژن مدل OX-1002

سوهان ناخن برقی اکسیژن مدل OX-1002

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی مدل ۶۰۳

سوهان برقی مدل 603

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • سری ها
  ۶ سری سوهان فلزی
 • ۶ سری سمباده کاغذی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  آداپتور برق
 • سری سوهان

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی رنه مدل ۵۰۳

سوهان برقی رنه مدل 503

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  برق ورودی ۲۲۰ ولت ، ۲۰هزار دور بر دقیقه ، قابلیت کار بصورت اتوماتیک و پدال پایی ، سیستم چپ گرد و راستگرد
 • دربسته بندی پدال پایی وجود ندارد.
 • اقلام همراه
  آداپتور، پدال پایی ، استند هندپیس

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی بابیلیس مدل H700E

سوهان برقی بابیلیس مدل H700E

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  شخصی
 • سری ها
  دارای دو غلتک برای لایه برداری
 • منبع تغذیه
  باتری غیر قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  قابل استفاده برای ناخن و پوست
 • – قابلیت شست و شوی غلتک
 • – حذف کامل پوست های اضافی
 • – طراحی ارگونومیک و استفاده آسان
 • – قابل تنظیم در دو سرعت
 • – همراه با سه باتری AA
 • – جنس: الماس کریستالی (مصنوعی)

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی لوجکس مدل LG-603

سوهان برقی لوجکس مدل LG-603

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  قدرت دستگاه:۶۰ وات
 • سرعت ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه سر سوهان
 • قدرت مکش بالا
 • اندازه دستگاه: ۳۰۵x۲۲۰x۱۰۰ MM
 • اقلام همراه
  یک عدد سر سوهان سرامیکی
 • یک عدد براش

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی ماراتون مدل کیوب

سوهان برقی ماراتون مدل کیوب

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  پدال
 • هندپیس
 • درایور
 • استند رو میزی هندپیس

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی رنه مدل ۵۰۳T

سوهان برقی رنه مدل 503T

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  سرعت ۲۰ هزار دور بردقیقه
 • سیستم چپ گرد و راست گرد
 • قابلیت اتصال پدال پایی
 • اقلام همراه
  اداپتور
 • درایور
 • دسته

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی لوجکس مدل LG-612

سوهان برقی لوجکس مدل LG-612

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی رنه مدل ۱۱۹

سوهان برقی رنه مدل 119

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • سری ها
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  درایور
 • هندپیس
 • پدال پایی

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی نیل پاور مدل JD700

سوهان برقی نیل پاور مدل JD700

 

مشخصات

 • نوع محصول
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • مناسب برای استفاده
  سالن , شخصی
 • منبع تغذیه
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  سالنی و خانگی
 • سرعت ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه
 • اقلام همراه
  پدال

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سوهان برقی اکسیژن مدل OX-1002

سوهان برقی اکسیژن مدل OX-1002

 

مشخصات

 • نوع محصول
  سوهان
 • نوع عملکرد
  برقی
 • مناسب برای
  ناخن های دست , ناخن های پا
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ

 

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید سوهان برقی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک سوهان برقی ناخن متناسب با سطح بودجه خود انتخاب کرده و همیشه از زیبایی ناخن‌های خود لذت ببرید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید دستگاه مانیکور و پدیکور

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا