لوازم خانگی برقی

ماشین لباسشویی: راهنمای انتخاب و خرید برترین مدل‌ها+ خرید اینترنتی

هنگام خرید ماشین لباسشویی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

در ارتباطات اجتماعی و مواجهه با دیگران، داشتن ظاهری آراسته و سر و وضعی مناسب بسیار مهم و اثرگذار است. پوشیدن لباس‌های تمیز و اتو کشیده و کفش‌های براق و واکس زده این ظاهر ایده‌آل را به نمایش می‌گذارد.

همه‌ی آحاد جامعه موظفند قوانین و مقررات بهداشت فردی را دست کم هنگام حضور در اجتماعات رعایت کنند، مشاهده چهره و موهای ژولیده، البسه چروک، بد بو و چرک آلود برای هیچ کس جذاب و خوشایند نیست.

در عوض داشتن پوششی تمیز و عاری از هرگونه کثیفی فرد را در کانون توجه قرار داده و نشان از شخصیت نظیف و اهمیت وی به بهداشت عمومی، فردی و آداب پاکیزگی است.

اهمیت آراستگی ظاهری، لباس تمیز و بوی خوش در تعالیم و آموزش‌های دین مبین اسلام هم مورد توجه و تاکید قرا گرفته است به گونه‌ای که نظافت نشانه‌ای از ایمان تلقی شده است.

اهمیت و ضرورت استفاده از ماشین لباسشویی

اگر می‌خواهیم از لباس‌هایمان به بهترین شکل مراقبت و استفاده نماییم و همواره از پوشیدن آن‌ها لذت ببریم، لازمه‌اش شستشوی هر کدام از آن‌ها بر اساس دستورالعمل خاص خود است.

امروزه بیشتر پارچه‌هایی که البسه از آن‌ها تهیه و دوخته می‌شوند، قابلیت شستشو در ماشین‌های لباسشویی را دارند و کمتر پارچه‌ای پیدا می‌شود که فاقد این ویژگی باشد.

از طرفی تنوع و اختلاف ماشین‌های رختشویی در بازار به قدری زیاد است که ممکن است انتخاب و خرید را برای کاربر سخت نماید، بر همین اساس ما در این گفتار از وب سایت مینینیم بر آن شدیم که به معرفی این محصول کاربردی و پر مصرف که وجودش برای هر خانه لازم و اجتناب ناپذیر است، بپردازیم تا با ارائه اطلاعات کافی شما را در مسیر انتخاب و خرید یاری نماییم.

آشنایی با انواع ماشین‌های لباسشویی از نظر شکل، ساختار و عملکرد

ماشین لباسشویی ابزاری پرکار، مفید و ضروری است که امروزه یک نمونه از آن در هر منزلی خودنمایی می‌کند. این محصول با فشار آب و به کمک مواد شوینده، پوشاک را داخل غلتک‌های فلزی و پُرآب خود می‌چرخاند و با برخورد به الیاف پارچه، آن‌ها را تمیز می‌کند.

ماشین‌هایی که در حال حاضر مورد استفاده خانواده‌ها قرار می‌گیرند غالباً اتوماتیک هستند که با تنظیم برنامه و فشردنِ تنها یک کلید، کار شستشو را آغاز و ادامه می‌دهند. در خاتمه با چرخش سریع لباس‌ها را تا حدود قابل توجهی خشک و تحویل می‌دهند.

ناگفته نماند که گونه‌ای از ماشین‌های رختشویی قادرند البسه را به صورت صد در صد خشک کنند.

 • ماشین لباسشویی سطلی: این دسته از ماشین‌های رختشویی که قدمت بیشتری دارند فقط با یک مخزن کار شستشو را انجام‌ می‌دهند.
 • محصولات دوقلو: این مدل‌ها همان‌گونه که از نامشان پیداست دارای دو مخزن در کنار هم هستند و به عنوان ماشینی نیمه اتوماتیک کار شستن را با این دو مخزن ادامه می‌دهند. یکی از این مخازن با هدف شستشو فعالیت می‌کند و مخزن دیگر عهده‌دار آبگیری و خشک کردن نسبی است.
 • لباسشویی اتوماتیک: این نوع ماشین تمام مراحل آبگیری، شستن، آبکشی و خشک کردن را بر اساس برنامه‌ای که از قبل برایش تعریف و تنظیم شده، به صورت خودکار انجام می‌دهد، مخزن لباسشویی اتوماتیک در بالا یا جلو قرار دارد.
 • لباسشویی هوشمند: ماشین لباسشویی هوشمند منظومه‌ای از زیبایی و آپشن‌های مختلف است، نام آن به خوبی گویای توانمندی و مدرن بودنش است.
  • این دستگاه از راه دور قابل کنترل است به گونه‌ای که کاربر می‌تواند در بیرون از منزل و از طریق وای فای و تلفن همراه دستور روشن شدن و شروع کار را به ماشین بدهد و بر مراحل کار آن نظارت نماید.
  • این لباسشویی پیشرفته و به روز با استفاده از قابلیت جالب و منحصر به فرد خود، یعنی شستشوی هوشمند، می‌تواند بهترین برنامه‌ی شستشوی اتوماتیک خود را اجرا نماید.
  • در حین کار چهار سنسور اندازه، میزان آلودگی، مقدار آب و مواد شوینده‌ی لباس‌های موجود در ماشین را رصد و پایش می‌کنند‌، ماشین با کنترل این اطلاعات، مناسب‌ترین برنامه را به صورت خودکار از لحاظ دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش فعال می‌کند.
  • همزمان با این اقدام، مخزن شوینده نیز مقدار مواد پاک کننده و نرم کننده را به میزان لازم و به شکل اتوماتیک به فرایند شستشو تزریق می‌کند.
  • از دیگر آپشن‌های جذاب، زیبا و عالی ماشین لباسشویی هوشمند وجود صفحه‌ی لمسی و رنگی برای نصب برنامه‌های مختلف روی آن است.
  • البته نباید از فناوری Eco Bubble این دستگاه هوشمند که به حل پاک کننده‌ها و ایجاد کف غلیظ برای نفوذ بیشتر در پارچه کمک می‌کند، غافل شد.این فرایند چون به آب گرم کم‌تری نیاز دارد، مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

چگونه یک ماشین لباسشویی کیفی، مرغوب و به روز را تشخیص دهیم؟

ظرفیت و اندازه ماشین رختشویی:

 • دستگاه شوینده شما باید با تعداد نفرات خانواده هماهنگ باشد. کار شستشوی پوشاک تا ۲ نفر با یک ماشین ۵ کیلویی راه می‌افتد.
 • اگر خانواده‌ای ۳ نفره هستید، بهتر است به دنبال ماشینی با ظرفیت ۷ کیلو گرم و بالاتر باشید.
 • ماشین‌های لباسشویی با گُنجایش ۵ و ۷ کیلو نمی‌توانند پاسخگوی یک خانواده‌ی پر جمعیت باشند، آن‌ها باید نیاز خود را با یک دستگاه ۹/۵ کیلوگرمی رفع نمایند.
 • در ماشین‌های جدید گزینه‌ای به نام Wash Quick یا شستشوی سریع طراحی و تعبیه شده است، اگر عادت دارید روزانه از محصولتان کار بکشید، پیشنهاد می‌شود هنگام شستشو این گزینه را فعال نمایید.
 • نکته بعدی که خیلی هم اهمیت دارد، توجه به اندازه و ابعاد ماشین لباسشویی است، یعنی ماشین باید در محلی که برایش در نظر گرفتید، جا شده و فضایی هم در پشت آن خالی بماند.
 • اگر محصولی که شما انتخاب و خریداری می‌کنید درب از بالا باشد، هنگام جاسازی نباید پیشخوان یا کابینت مانع باز شدنِ درب آن باشد. در مورد مدل درب از جلو هم نبود مانع در مسیر باز شدن درب ماشین لباسشویی فوق‌العاده مهم است.

تمام یا نیمه اتوماتیک:

 • در مباحث پیشین هم اشاره شد که ماشین تمام اتوماتیک با وصل شدن آب و برق، اضافه کردن پودر رختشویی و تنظیم برنامه مورد نظر، کلیه مراحل شستشو، تهیه و خشک کردن را به شکل خودکار انجام می‌دهد.
 • این فرایند در ماشین‌های نیمه اتوماتیک یا دو قلو متفاوت است، در این مدل کاربر شخصاً آب را در دستگاه می‌ریزد و در مدل دو قلو پس از شستن، لباس‌ها را با دست خارج و در قُل خشک‌کن قرار می‌دهد تا پروسه شستشو کامل گردد.
 • شایان ذکر است که ماشین‌های نیمه اتوماتیک گزینه مناسبی برای مناطق کم آب به شمار می‌روند، زیرا کمبود و قطعی آب عملکرد واقعی و درست دستگاه‌های تمام اتوماتیک را دچار چالش می‌کند.

بررسی ماشین‌های لباسشویی درب از بالا:

 • درب این مدل ماشین‌ها در بالا قرار دارد و کلیدهای کنترل آن‌ها نیز روی پنل بالایی جاسازی شده‌اند، در مدلی از این دستگاه‌ها کلیدها در جلو هستند.
 • هم‌زن این نوع وسیله به همراه آب در درون محفظه‌ای بزرگ واقع شده و لباس را با هدف شستشو به چرخش در می‌آورد.
 • مدلی از شوینده‌‌های درب از بالا به HE موسومند که ضمن داشتن بازدهی بالا، فاقد هم‌زن بوده و صرفاً با حرکت دهنده، رخت‌ها را می‌چرخانند. هنگام کار با این مدل لازم نیست مرتب خم و راست شوید.
 • شما با داشتن مدل تاپ این دستگاه هم لباس‌های تمیزتری خواهید داشت و هم نسبت به انواع دارای هم‌زن، آب و انرژی کم‌تری مصرف می‌کنید.
 • کار با ماشین رختشویی درب از بالا برای افراد مسن و کم توان راحت است با این حال برخی از آنها محفظه‌ای عمیق دارند که عمل بیرون آوردن رخت‌ها را سخت‌تر از مدل درب از جلو می‌کند.

این را هم بدانید که ماشین‌های مدل HE گرچه آب کم‌تری مصرف می‌کنند اما پودرهای مخصوصی نیاز دارند، در ضمن اگر ماشین تشخیص دهد که لباس‌ها به اندازه کافی تمیز نشده‌اند، فرایند آبکشی مجدد را به صورت اتوماتیک فعال می‌کند و عملاً هم در مصرف آب صرفه جویی اتفاق نمی‌افتد.

معرفی ماشین لباسشویی درب از جلو:

 • استفاده از این مدل ماشین رختشویی در دهه‌های اخیر به شکل فزاینده‌ای رایج شده است، این نوع نسبت به ماشین درب از بالا، حجم بیشتری از لباس را با صرف انرژی کمتر شستشو می‌دهد.
 • محفظه‌ی آن که به شکل افقی طراحی شده و قابلیت شستن آسان لباس‌ها را دارد، ضروری نیست که مانند مدل درب از بالا لبریز از آب شود.
 • هم‌زن داشتن آن باعث می‌شود که لباس بیشتری را در خود جای دهد، عملکرد خشک‌کن آن هم به تعداد دور در دقیقه منوط است.
 • آن دسته از دستگاه‌هایی که چرخش ۱۲۰۰ دور در دقیقه دارند، قادرند در زمان کوتاهی کار خشک کردن را به پایان برسانند، البته قیمت بالا و مجهز بودن به تنظیمات‌ و آپشن‌ها مختلف جزء ویژگی آن‌هاست.

نکاتی دیگر در مورد ماشین‌های لباسشویی که می‌توانند راهنمای خوبی برای انتخاب و خرید شما باشند

 • ماشین تسمه‌دار یا بدون تسمه: از یک نگاه ماشین‌های لباسشویی را به تسمه‌ای و بدون تسمه تقسیم می‌کنند، موتور ماشین‌های فاقد تسمه که قیمت بالاتری هم دارند، محفظه را مستقیماً و بدون واسطه به حرکت در می‌آورد.
  • مدل بی تسمه یا همان Direct Drive، لرزش و صدای کم‌تری تولید می‌کند، در حالی که این لرزش و سر و صدا در نوع تسمه‌دار یا Belt Drive زیاد است که این افزایش ناشی از تغییر اندازه تسمه است.
  • مصرف بهینه انرژی از ویژگی‌ ماشین‌های بدون تسمه است، در نوعی از این مدل‌ها خشک کن با سرعتی بالغ بر ۳۰۰۰ دور در دقیقه می‌چرخد.
  • یکی دیگر از ویژگی‌های ماشین‌ بدون تسمه این است که اگر محفظه آن‌ بیش از اندازه پُر شود، دستگاه کار نمی‌کند در حالی که نوع تسمه دار قادر به تشخیص این فرایند نیست و تحت هر شرایطی کار خود را شروع و ادامه می‌دهد که ممکن است برای دستگاه هم ضرر داشته باشد.
  • البته نباید از معایبی نظیر حساسیت در برابر ضربه، تغییر ولتاژ، کارکرد نا مناسب موتور در صورت عدم تعادل، سخت بودن بالانس مجدد، نزدیکی زیاد موتور به محفظه و تعمیر هزینه‌بر لباسشویی‌های بدون تسمه یا دایرکت‌ درایوها در قیاس با مدل‌های تسمه‌دار یا بلت درایوها غافل شد.
 • وجود صفحه نمایش دیجیتال: لباسشویی‌های مدرن و هوشمند دارای صفحه‌ی نمایشگر دیجیتال هستند که این صفحه با قابلیت تنظیمات متعدد بروز اشتباه را غیر ممکن زیرا ماشین، هوشمندانه انتخاب را محدود می‌کند.
 • مفهوم آپشن ستاره انرژی: ماشینی که از نشان ستاره انرژی منتفع باشد در واقع از نظر مصرف سوخت در حالتی بهینه قرار دارد، برای نمونه انواعی که به حسگر رطوبت لباس مجهزند موجب کاهش مصرف انرژی می‌شوند زیرا این سنسور بدون توجه به زمان تعیین شده از سوی کاربر، به محض خشک شدن لباس‌ها پایان کار را اعلام می‌کند.
 • توجه به سرعت گردش خشک‌کن: این سرعت که با تعداد دور در دقیقه محاسبه می‌شود به معنای زمان لازم برای خشک شدن لباسهاست. قطعاً بالا بودنِ آن‌ها نشانه خشک کردن سریع می‌باشد.
  • البته دستگاهی که از سرعت چرخش فرضاً ۱۲۰۰ دور در دقیقه برخوردار است، این طور نیست که تنها با همین سرعت کار کند، بلکه سرعت آن به تناسب نوع لباس‌ها و مقدار خیسی آن‌ها تغییر کرده و تنظیم می‌گردد.
 • قابلیت کنترل و رصد حرارت آب: اگر لباسشویی انتخابی شما مجهز به سیستم حرارتی باشد، می‌تواند دمای آب را پایش نماید یعنی در فصل‌های سرد، آب ورودی را متعادل کند یا اینکه البسه سفید و روشن را تمیزتر کند. یادتان باشد که آب خیلی گرم باعث رنگ‌دهی لباس‌های رنگی می‌شود.
 • توانمندی بخار ماشین: ماشینی که دارای قابلیت بخار باشد به واقع لکه و بوی نامطبوع البسه را از بین می‌برد، این گروه از لباسشویی‌ها که لباس‌ها را در معرض بخار قرار می‌دهند در ردیف محصولات گران قیمت قرار دارند.
 • اتصال به وای فای: اگر جزء آن دسته از افراد هستید که پا به پای فناوری پیش می‌روید بهتر است از ماشینی استفاده کنید که قابل کنترل از راه اتصال به وای فای باشد، این توانمندی به شما اختیار می‌دهد هر زمان که هزینه برق پایین است، دستگاه را روشن و آماده به کار نمایید.
 • جنس محفظه‌ی ماشین لباسشویی: استیلی که در ساخت محفظه ماشین لباسشویی به کار می‌رود بایستی کیفی، مرغوب و مناسب باشد.
  • بو نگرفتن، عدم رنگ پریدگی یا زنگ زدگی و هم‌چنین چسبناک نشدن هنگام تماس با لباس از ویژگی‌های یک استیل خوب و ایده‌آل است.
 • دقت در گواهی NSF و برچسب انرژی: اگر لباسشویی شما از گواهی مذکور برخوردار باشد به معنای آن است که محصولتان می‌تواند حجم گسترده‌ای از باکتری‌ها را حین کار و شستشو از میان بردارد. داشتن برچسب انرژی از A تا G برای بازدهی از بالا تا پایین دستگاه حائز اهمیت است.

بد نیست با چشمه‌ای دیگر از قابلیت‌ها و امکانات ماشین‌های لباسشویی آشنا شوید

 • شستشوی دستی: به کمک این قابلیت، ماشین لباسشویی روش شستشو با دست را که برای پارچه‌های لطیف و البسه زیر مناسب است، برای شما شبیه سازی می کند. بعد از اتمام کار لباس‌هایی که به این روش شسته می‌شوند زیر نور آفتاب آویزان کنید.
 • شستن با سرعت: در زمانی ‌که خیلی عجله دارید و می‌خواهید زودتر به مهمانی، جلسه یا قرار خود برسید می‌توانید این گزینه از ماشین را فعال کنید تا لباستان زودتر شسته و خشک شوند.
 • چرخش زیاد: جنس برخی از پارچه‌ و لباس‌ها به گونه‌ای است که هنگام شستشو آب زیادی را به خود جذب می‌کنند، شما زمانی که بنا دارید حوله و البسه پشمی را به لباسشویی بسپارید، می‌توانید قابلیت چرخش مضاعف دستگاه را فعال کنید تا آب، بیشتر و زودتر از این دسته لباس‌ها خارج شود.
 • آبکشی بیش از حد: شما کاربر گرامی با فعال کردن این گزینه از ماشین لباسشویی، در واقع به آن اجازه می‌دهید که مواد شوینده اضافی را با آبکشی مجدد، از بافت الیاف لباس‌ها خارج نماید.
 • آپشن لکه‌بر: این قابلیت در ماشین در حقیقت چیزی مانند خیساندن لباس قبل از شستشو را به ذهن متبادر می‌کند که با استفاده از آن می‌توان زمینه رفع بیشتر لکه‌ها را فراهم کرد.
 • گزینه تنظیمات سفارشی یا دلخواه: اگر تمایلی به بررسی و کنترل منوی تنظیمات ماشین را برای هر لباسی ندارید با انتخاب این آپشن می‌توانید چند وضعیت دلخواه را برای خود لحاظ کنید و هر بار به سهولت از آن‌ها استفاده نمایید.
 • توانمندی ماشین در تشخیص سطح آب: ماشینی که توانایی تشخیص اتوماتیک میزان مصرف آب در محفظه را داشته باشد به مقدار قابل ملاحظه‌ای به صرفه جویی آب کمک می‌کند.
  • در مدلی از این وسایل حسگرهایی بر اساس میزان پُر بودن مخزن، سطح آب را تنظیم می‌کنند. اگر این مدل لباسشویی در آشپزخانه شما موجود است، در بازه‌های زمانی معین سنسورهای آن را با حوله تمیز نمایید.
 • انتخاب گزینه اصول بهداشتی: این قابلیت در ماشین، برای کسانی مفید است که از عارضه آلرژی رنج می‌برند، اگر آپشن اصول بهداشتی در لباسشویی فعال شود، مواد آلرژی زا و باکتری‌ها موقع شستشو حذف می‌گردند.
 • عملکرد حسگر رطوبت: این سنسور مدت زمان فعالیت خشک کن دستگاه را بر اساس میزان خیس بودنِ لباس‌ها تنظیم می‌کند و کاری به زمان تعیین شده از سوی شما ندارد.
  • اگر شما ۳۰ دقیقه زمان را برای خشکی لباس‌ها تعریف کرده باشید ولی حسگر در دقیقه ۱۵ یا ۲۰ تشخیص دهد که البسه خشک شدند، فعالیت خشک کن خودکار متوقف می‌شود.
 • شستشوی با تعویق: شما خانم خوش ذوق خانه‌دار گاهی مجبورید برای مدتی خارج از منزل باشید و تمایل هم دارید زمانی که بر می‌گردید لباس‌هایتان شسته و آماده پهن کردن روی رخت‌آویز باشند.
  • برای نیل به این هدف می‌توانید از گزینه‌ی شستشوی با تاخیر که قادر است شروع شستشو را از ۶ تا ۳۶ ساعت به تعویق بیندازد، استفاده نمایید.
 • منطق فازی ماشین رختشویی: ماشینی که از این آپشن برخوردار باشد، فرایند شستشو را از ابتدا تا انتها بدون بررسی و کنترل شما انجام می‌دهد. این ویژگی بهترین شرایط شستن را به تناسب جنس و وزن لباس‌ها، زمان لازم برای شستشو، مقدار آب و مواد پاک کننده را به شکل اتوماتیک تنظیم می‌نماید.

نکاتی در خصوص نگه‌داری و مراقبت از ماشین لباسشویی

تعمیر و نگه‌داری یک اصل اساسی برای وسایل برقی است که اهمیت این موضوع برای ماشین لباسشویی به مراتب بیشتر و مهم‌تر است، زیرا این وسیله ابزار مکانیکی بیشتری دارد و قسمت‌هایی از آن که با رطوبت در تماسند بیشتر است. بنابراین:

 • اجازه ندهید اجسام فلزی سخت و تیز وارد دیگ ماشین شوند، این اشیاء که عمدتاً شامل دسته کلید یا سکه می‌باشند معمولاً در جیب لباس‌ها جا مانده و به همراه آنها وارد ماشین می‌شوند.
 • یک محافظ الکتریکی خوب و مرغوب از محصول شما در برابر نوسانات برق محافظت می‌کند.
 • اگر می‌خواهید از رسوب شن ریزه در داخل ماشین ممانعت نمایید به تناسب منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، هر ۳ تا ۶ ماه یکبار فیلتر ورودی شلنگ آب را که به شیر برقی دستگاه وصل است تمیز نمایید.
 • زمانی که آب لباسشویی به خوبی خالی نمی‌شود، مشکل و ایراد از فیلتر تخلیه است، توصیه می‌شود ۶ ماه یکبار آن را تمیز کنید.
 • در خاتمه هر بار شستشو، لاستیک دور درب ماشین را کاملاً خشک کنید و آن را به مدت حداقل ۲ ساعت باز بگذارید تا داخل دستگاه بو نگیرد.
 • یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با یک پیمانه سرکه سفید قاطی کنید و به صورت ماهانه آن را درون دیگ ماشین بریزید و با فعال کردنِ یکی از برنامه‌های دستگاه که دارای دمای ۶۰ درجه است، اجازه بدهید تا ماشین یک دور کامل به صورت خالی کار کند.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب ماشین لباسشویی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۳ ماشین لباسشویی ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این ماشین‌های لباسشویی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84608 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84608 ظرفیت ۸ کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳۵x595x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • عمق
  ۶۳۵ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۳۴۲
 • پهنا
  ۵۹۵
 • زاویه باز شدن در
  ۱۵۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • امکانات ماشین لباسشویی
  اضافه کردن لباس حین کار
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  استیل
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۰x600x850 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  تعطیلات (Vacation-Holiday) , لباس بچه (Baby Care) , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۸
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • زاویه باز شدن در
  ۱۸۰
 • میزان صدا
  ۵۹
 • پهنا
  ۶۰۰
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۳۱۸-۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۱۳۴-۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۱۴۱
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • عمق
  ۴۷۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  -صفحه نمایشگر LED
 • -برنامه شستشو MIX WASH
 • -سیستم قفل درب PTC
 • -مجهز به سیستم شستشوی بی صدا
 • -دارای برنامه پیش شستشو
 • -دارای برنامه آبکشی اضافه
 • -برنامه شستشوی ۱۵ و ۴۵ دقیقه ای
 • -دارای برنامه شستشو خودکار دیگ
 • -دارای شستشوی سریع QUICK WASH
 • -قابلیت تاخیر در شستشو Delay Wash
 • -قابلیت بی صدا کردن کلیدها
 • -قابلیت تنظیم دور خشک کن
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9543V

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9543V

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x600x880 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۸۰ سانتی متر
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۶۱۸
 • پهنا
  ۶۰۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  فناوری حباب ساز (Bubble Soak)
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۹ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  تیتانیوم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x600x850 سانتی‌متر
 • زاویه باز شدن در
  ۱۸۰
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • ظرفیت دیگ
  ۹ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash) , فناوری حباب ساز (Bubble Soak)
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۲
 • اندازه دهانه در
  ۳۰۰
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • میزان مصرف آب
  ۱۷۰۰
 • میزان مصرف برق
  ۴۱
 • میزان صدا
  ۵۲
 • پهنا
  ۶۰۰
 • شناسه
  ۲۲۲۰۱۵۱۶۹۰۰۸۶
 • توضیحات صفحه نمایش
  COLOR LCD
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – قابلیت اضافه کردن لباس حین فعالیت
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BW/BS ظرفیت ۷کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BW/BS ظرفیت 7کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۶x560x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  حداکثر دور خشک کن: ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • مجهز به موتور Universal
 • مجهز به سیستم کنترل هوشمند دمای آب
 • دارای قابلیت نمایش زمان باقیمانده شستشو
 • دارای درام کریستالی جهت مراقبت از الیاف لباس (Honeycomb)
 • امکان اضافه کردن لباس در هنگام شستشو (Add Garment)
 • دارای برنامه شستشوی خودکار درام (Drum Clean)
 • دارای برنامه شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای
 • دارای قابلیت ادامه برنامه شستشو در صورت قطع و وصل برق
 • عمق
  ۵۶۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۹۳۷۰۲۱۹۷
 • پهنا
  ۵۹۶
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , لباس بچه (Baby Care) , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  Universal

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN5207 ظرفیت ۵ کیلوگرم

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN5207 ظرفیت 5 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹x55x85 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – طراحی به روز رسانی شده برای بهترین مصرف آب و انرژی
 • – رابط کاربری جدید با اعلان موزیکال
 • – طراحی ایتالیا با قطعات برقی ساخت اروپا
 • – مکانیزم محافظت موتور در برابر بار اضافی
 • – سیستم عیب یابی خودکار و اعلان خرابی روی صفحه نمایش
 • – تنظیم خودکار حجم آب ورودی متناسب با وزن و نوع لباس ها، جهت صرفه جویی در مصرف آب و برق
 • – طراحی ویژه لاستیک دور درب برای تمیزی بیشتر و جلوگیری از جمع شدن آب
 • – مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی، خوردگی و عایق الکتریسیته
 • – مجهز به قفل کودک
 • – بدنه فسفاته با آستر الکتروفورز و رنگ آمیزی نهایی الکترواستاتیک
 • – برنامه های متنوع و به روز برای شستشوی هر نوع البسه:
 • شستشوی سریع ۱۹ دقیقه ای
 • امکان انتخاب تاخیر در شروع برنامه تا ۱۲ ساعت
 • تشدید شستشو
 • اتو کشی آسان
 • آبکشی اضافه
 • ضد چروک
 • حذف دور خشک کن
 • عمق
  ۵۵۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۱۲۰۱۰۰۰۲۱۰
 • پهنا
  ۵۹۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  آبکشی + چرخش , شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۷۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۵ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۳۰x480x950 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۹۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – بدنه پلاستیکی دولایه سبک
 • دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن
 • – کمترین لرزش و صدا
 • – قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو
 • – دارای پمپ تخلیه
 • – هدایتگر آب(شستشوی اسلامی)
 • -فیلتر جذب پرز البسه
 • – دارای سیستم Air jet
 • عمق
  ۴۸۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۶۵۳۹
 • پهنا
  ۹۳۰
 • میزان صدا
  ۶۴
 • زاویه باز شدن در
  ۹۰
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۵
 • نوع مخزن
  دو قلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۴۰۰ دور در دقیقه
 • امکانات ماشین لباسشویی
  اضافه کردن لباس حین کار
 • ظرفیت دیگ
  ۱۵ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • جهت بازشدن در
  به سمت بالا
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات

 • ارتفاع
  ۸۰۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  سیستم هوشمند تشخیص وزن لباس جهت تنظیم بهینه مصرف آب و زمان شستشو
 • سیستم ضدعفونی کننده نانو سیلور (Nano Silver)
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۳۷۳
 • پهنا
  ۶۰۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  آبکشی + چرخش , فناوری حباب ساز (Bubble Soak)
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000C ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000C ظرفیت 9 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳۴x595x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  هفت حرکت جادویی شستشو
 • سیستم هوشمند کاهش لرزش و صدا با استفاده از سنسور MEMS
 • (Emerald Drum) درام زمردی
 • سیستم بالانس اتوماتیک البسه
 • دارای تکنولوژی نانوسیلور
 • امکان تنظیم جاپودری جهت استفاده از پودر یا مایع شستشو
 • Night Wash: شستشو با کمترین میزان صدا
 • عمق
  ۶۳۴ سانتی‌متر
 • توضیحات صفحه نمایش
  عملکرد لمسی
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۰۵۷۴
 • پهنا
  ۵۹۵
 • زاویه باز شدن در
  ۱۸۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  آبکشی + چرخش , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • امکانات ماشین لباسشویی
  اضافه کردن لباس حین کار
 • ظرفیت دیگ
  ۹ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84406 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84406 ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x600x850 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , لباس بچه (Baby Care) , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۸
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • زاویه باز شدن در
  ۱۸۰
 • میزان صدا
  ۵۹
 • پهنا
  ۶۰۰
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۵۲۳-۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۵۱۶
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی
 • – قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو۱ تا ۲۴ساعتDELAY
 • – قابلیت آبکشی اضافه البسهEXTRA RINSE
 • – قابلیت تنظیم دمای آب(۲۰درجه تا ۹۰ درجه سانتیگراد) TEMP
 • – قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن(۶۰۰ تا ۱۴۰۰دور بر دقیقه)SPIN
 • – قابلیت اضافه یا کم کردن البسه بعد از آغاز شستشوADD GARMENT(RELOAD)
 • – ۱۶ برنامه شستشو + ۵ برنامه شستشوی کمکی
 • – برنامه شستشوی اقتصادی البسه نخی و کتان(مقرون به صرفه)COTTON ECO
 • – برنامه شستشوی ملحفه و روتختیDUVET
 • – برنامه شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ایQUICK15'
 • – برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیمBULKY
 • – برنامه شستشوی البسه رنگیCOLOR WEAR
 • – برنامه شستشوی خودکار دیگDRUM CLEAN
 • – برنامه شستشوی البسه کودکانBaby care
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات

 • ارتفاع
  ۸۲۵ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  سیستم عیب یابی هوشمند
 • فناوری پیشرفته شستشو همراه با بخار در برنامه: Steam Care
 • فناوری نانو سیلور
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۴۲۷
 • پهنا
  ۵۹۵
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت راست

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K613 ظرفیت ۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K613 ظرفیت 6 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۶۰x596x850 سانتی‌متر
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • ظرفیت دیگ
  ۶ کیلوگرم
 • امکانات ماشین لباسشویی
  اضافه کردن لباس حین کار
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  شست‌وشوی سریع , آبکشی + چرخش
 • پهنا
  ۵۹۶
 • شناسه
  ۲۹۰۰۳۱۷۸۰۵۶۹۶-۲۹۰۰۳۱۷۸۰۵۶۸۹
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایش وضعیت دستگاه
 • عمق
  ۴۶۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  مجهز به برنامه شستشوی لباس‌های لانژری Go Quick
 • دارای برنامه جهت شستشوی سریع Strong Wash
 • مجهز به برنامه اختصاصی جهت شستشوی قدرتمند اقلام بسیار کثیف Blanket
 • مجهز به برنامه اختصاصی جهت شستشوی پتو و اقلام خواب Add Cloth
 • قابلیت افزودن لباس در حین شستشو Start Delay
 • مجهز به قابلیت انجام شستشو در زمان دلخواه
 • دارای لوله ورودی آب سرد
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظرفیت ۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظرفیت 6 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۰x600x850 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  تعطیلات (Vacation-Holiday) , آبکشی + چرخش , لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • ظرفیت دیگ
  ۶ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۸
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • زاویه باز شدن در
  ۹۰
 • میزان صدا
  ۵۹
 • پهنا
  ۶۰۰
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۱۱۰ – ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۹۱۲۷
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • عمق
  ۴۷۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  -صفحه نمایشگر LED
 • -برنامه شستشو MIX WASH
 • -سیستم قفل درب PTC
 • -مجهز به سیستم شستشوی بی صدا
 • -دارای برنامه پیش شستشو
 • -دارای برنامه آبکشی اضافه
 • -برنامه شستشوی ۱۵ و ۴۵ دقیقه ای
 • -دارای برنامه شستشو خودکار دیگ
 • -دارای شستشوی سریع QUICK WASH
 • -قابلیت تاخیر در شستشو Delay Wash
 • -قابلیت بی صدا کردن کلیدها
 • -قابلیت تنظیم دور خشک کن
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۵۰x595x825 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۲۵ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  فناوری شستشو با بخار
 • درام نسل جدید هگزا (Hexa Drum)
 • انتخاب برنامه ها با زبان فارسی
 • دارای بدنه بادیگارد برای کاهش صدا و لرزش
 • فناوری نانو سیلور جهت باکتری زدایی
 • شستشوی سریع در ۱۹ دقیقه
 • حداکثر دور خشک کن ۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • سیستم بالانس اتوماتیک البسه
 • قابلیت تنظیم دما با توجه به برنامه انتخابی تا ۹۵ درجه سانتیگراد
 • آبکشی شرعی به منظور تطهیر لباس ها
 • قابلیت تنظیم دور خشک کن
 • عمق
  ۵۵۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۵۷۱
 • پهنا
  ۵۹۵
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  شست‌وشوی سریع
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  تیتانیوم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE62-AW/AS ظرفیت ۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE62-AW/AS ظرفیت 6 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۰x595x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  برنامه‌ها‌ی خاص:
 • شستشوی سریع
 • شستشوی لباس‌های ورزشی
 • prewash
 • لباس‌های تیره
 • لباس‌های حساس و ابریشمی
 • ضد حساسیت
 • لباس‌های کتان
 • لباس‌های پشمی
 • آبکشی
 • عمق
  ۴۷۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۹۳۷۰۲۱۴۲
 • پهنا
  ۵۹۵
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  آبکشی + چرخش , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۶ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84606 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84606 ظرفیت ۸ کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳۵x595x850 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , لباس بچه (Baby Care)
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • امکانات ماشین لباسشویی
  اضافه کردن لباس حین کار
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۴
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • زاویه باز شدن در
  ۱۵۰
 • میزان صدا
  ۵۲
 • پهنا
  ۵۹۵
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۳۳۵
 • عمق
  ۶۳۵ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  آبکشی شرعی
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM7000 ظرفیت ۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی اینترنشنال آنیل مدل WM7000 ظرفیت 6 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵۰x400x700 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۶۰۰ سانتی متر
 • عمق
  ۴۵۰۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۱۳۳۳۶۰۰۰۳۶
 • پهنا
  ۴۰۰
 • زاویه باز شدن در
  ۹۰
 • نوع مخزن
  درب از بالا
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۶ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت بالا
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x650x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  پیش شستشو با کف
 • سیستم انتخاب گر Jog-Dial
 • سیستم محافظتی در نوسانات برق Volt Control
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • توضیحات صفحه نمایش
  LED
 • شناسه
  ۲۲۲۰۱۵۱۶۵۰۰۶۸
 • پهنا
  ۵۵۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  شست‌وشوی سریع
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401WT ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401WT ظرفیت 9 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۵۰x600x600 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • عمق
  ۶۰۰ سانتی‌متر
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه تمام لمسی
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۱۱۴۸۹
 • پهنا
  ۶۰۰
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash) , هوشمند
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۹ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • نوع موتور
  اینورتر (Inverter)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8543V ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8543V ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۵x63x59 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع , فناوری حباب ساز (Bubble Soak)
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  تیتانیوم
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۴
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • زاویه باز شدن در
  ۱۲۰
 • میزان صدا
  ۵۲
 • پهنا
  ۵۹۵
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۶۳۲
 • عمق
  ۶۳۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  آبکشی بهداشتی با آب گرم
 • برنامه آبکشی اضافه
 • برنامه شستشوی کامل در ۵۹ دقیقه
 • برنامه شستشوی اقتصادی
 • پیش شستشو
 • تکنولوژی حباب ساز Eco Bubble
 • دارای ۱۴ برنامه شستشو
 • درام زمردی
 • شروع شستشو با تاخیر
 • شستشو دستی
 • شستشوی سریع: ۲۲ دقیقه ای
 • کاهش مصرف انرژی با استفاده از هیتر سرامیکی
 • مجهز به سیستم لکه بری
 • میزان صدا (دسیبل) ۵۲ دسیبل
 • میزان صدای آبکشی ۷۴ دسیبل
 • برنامه شستشوی لباس کودک
 • دارای موتور دایرکت درایو
 • دکمه های لمسی
 • ذخیره تنظیمات دلخواه
 • سیستم خودکار تشخیص خطا
 • شستشوی خودکار دیگ
 • فناوری نانو سیلور
 • مجهز به سیستم ضد چروک، اتوکشی اسان
 • محفظه شستشوی زمردی
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWN-9654AJ ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWN-9654AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰۰x840x1000 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – سیستم شستشوی آبشاری
 • – پروانه حباب ساز
 • – پرزگیر
 • – هدایتگر آب
 • – فیلتر ورودی آب
 • – قابلیت تنظیم زمان
 • – ظرفیت خشک کن ۴ لیتر
 • – پمپ تخلیه
 • – جنس بدنه پلاستیک دو لایه سبک
 • عمق
  ۵۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۰۹۴۹۰۰۶۵۱۵
 • پهنا
  ۸۴
 • زاویه باز شدن در
  ۹۰
 • نوع مخزن
  دو قلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۸۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۹.۶ کیلوگرم
 • طبقه بندی رنگی
  ساده
 • جهت بازشدن در
  به سمت بالا
 • نوع موتور
  تسمه‌ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۰x550x850 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۸۵۰ سانتی متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – طراحی شده در ایتالیا
 • – قطعات برقی اروپایی
 • – طراحی پیشرفته رابط کاربری با صفحه نمایش بزرگ و کنترل لمسی
 • – بهترین نسبت مصرف آب و عملکرد شستشو
 • – اعلان صوتی برای انتخاب برنامه، گزینه ها و اتمام شستشو
 • – برنامه های متنوع و به روز برای شستشوی هر نوع البسه
 • – برنامه شستشوی سریع ۱۹ دقیقه ای
 • – برنامه ویژه شستشوی اقتصادی(ECO) برای شستشوی سریع، موثر و ارزان
 • – امکان انتخاب دور خشک کن تا ۱۲۰۰ دور بر دقیقه
 • – درب قابل باز شدن تا ۱۸۰ درجه
 • – امکان انتخاب تاخیر در شروع برنامه تا ۱۲ ساعت
 • – مکانیزم محافظت از موتور در برابر بار اضافی
 • – سیستم عیب یابی خودکار و اعلان خرابی روی صفحه نمایش
 • – تنظیم خودکار آب مصرفی متناسب با وزن و نوع لباس ها، جهت صرفه جویی در مصرف آب و برق
 • – دسترسی آسان به فیلتر پمپ
 • – طراحی ویژه لاستیک دور درب برای تمیزی بیشتر و جلوگیری از جمع شدن آب
 • – مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی، خوردگی و عایق الکتریسیته
 • – بدنه فسفاته با آستر الکتروفورز و رنگ آمیزی نهایی الکترواستاتیک
 • عمق
  ۵۵۰ سانتی‌متر
 • شناسه
  ۲۹۰۱۲۰۱۰۰۰۱۰۴
 • پهنا
  ۵۹۰
 • میزان صدا
  ۵۶
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۵
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , چرخه اضافی , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash) , فناوری حباب ساز (Bubble Soak)
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۲۰۰ دور در دقیقه
 • ظرفیت دیگ
  ۷ کیلوگرم
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8143 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8143 ظرفیت 8 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۰x595x845 سانتی‌متر
 • پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص
  صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash)
 • جهت بازشدن در
  به سمت چپ
 • طبقه بندی رنگی
  تیتانیوم
 • ظرفیت دیگ
  ۸ کیلوگرم
 • سرعت چرخش موتور
  ۱۴۰۰ دور در دقیقه
 • نوع مخزن
  درب از جلو
 • سیستم ایمنی
  قفل Aqua
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • میزان صدای آبکشی
  ۷۶
 • ارتفاع
  ۸۴۵ سانتی متر
 • میزان مصرف آب
  ۱۱۰۰
 • میزان مصرف برق
  ۱۲۷
 • میزان صدا
  ۴۷
 • پهنا
  ۵۹۵
 • شناسه
  ۲۹۰۰۲۴۸۳۰۱۲۷۴
 • عمق
  ۵۹۰ سانتی‌متر
 • سایر ویژگی‌ها
  – تراز مصرف انرژی +++A
 • – بدنه طرح اکو ECO BODY
 • – برنامه شستشوی سریع ۱۹ دقیقه ای
 • – دارای تکنولوژی نانوسیلور
 • – پیش شستشو ، شروع شستشو با تاخیر ، آبکشی اضافه
 • – درب بزرگ ۵۰ سانتی متری
 • – عملکرد آرام و بی صدا
 • – دارای هیتر سرامیکی
 • – سیستم خودکار تشخیص خطا
 • – طراحی ویژه بدنه جهت کاهش لرزش دستگاه
 • – مجهز به سیستم ضد چروک با بخار
 • – محفظه شستشوی زمردی
 • نوع موتور
  دایرکت درایو (Direct Drive)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید ماشین لباسشویی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک ماشین لباسشویی متناسب با سطح بودجه خود انتخاب کرده و همیشه از تمیزی و پاکیزگی لباس‌های خود اطمینان داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا