ابزار برقی

بهترین دستگاه‌های چمن زن برقی ارزان و برتر با خرید اینترنتی

حتما قبل از خرید چمن زن برقی این مطلب را بخوانید

نکات برگزیده مطلب
 • آشنایی با دستگاه چمن‌زن
 • آشنایی با انواع ماشین‌های چمن‌زن
 • نکات مهم و کلیدی هنگام انتخاب و خرید چمن‌زن برقی
 • راهنمای مراقبت از ماشین‌های چمن‌زنی

چمن‌زن (Lawn mower) دستگاهی است که کارش بریدن چمن، علف و دیگر گیاهان هرز است. این دستگاه با استفاده از یک یا چند تیغه گردان چمن را در یک ارتفاع مشخص قطع می‌کند.

تیغه‌ها ممکن است به وسیله نیروی دست به گردش درآیند که با راندن ماشین به جلو عمل می‌کنند. گاهی یک موتور الکتریکی یا احتراق داخلی باعث چرخش تیغه می‌شود.

بعضی از این ماشین‌ها علاوه بر چمن زنی وظایف دیگری مانند کود‌دهی (Mulching) زمین یا جمع آوری ضایعات حاصل از برش چمن را نیز انجام می‌دهند.

در ماشین چمن‌زن روتاری تیغه حول یک محور عمودی دوران می‌کند در حالی‌که در مدل سیلندر یا حلقه چمن زن یک تیغه اضافی حول یک محور افقی به گردش در می‌آید.

راهنمای خرید چمن زن برقی
راهنمای خرید چمن زن برقی

در مورد دستگاه چمن‌زن بیشتر بدانید

در یک دسته بندی، این دستگاه به سه نوع استوانه‌ای، چکشی و شانه‌ای تقسیم می‌شود. علف‌بُر استوانه‌ای مشتمل بر مجموعه‌ای از تیغه‌های دوار مارپیچ است که به صورت استوانه‌ای افقی طراحی و در برابر یک صفحه بُرشی می‌چرخند.

مدل چکشی، علف بُری است که دارای تیغه‌های دوار است که هر یک در صفحه‌ای افقی یا یک محور افقی به صورت سریع به چرخش در می‌آیند.

علف‌بُر شانه‌ای از دو تیغه مثلثی و شانه‌ای تشکیل شده است که بر روی یکدیگر حرکت رفت و برگشت را شامل می‌شوند.

این دسته از ماشین‌ها در اندازه‌های مختلف و برای اهداف خاصی طراحی و تولید می‌شوند، نمونه کوچک آن‌ها برای زمین مسکونی و باغ مناسب است.

چمن یک زمین وسیع و بزرگ را می‌توانید به کمک یک دستگاه الکتریکی یا احتراقی اصلاح و کوتاه نمایید. ماشین چمن‌زن سواری گزینه مناسبی برای چمن‌زارهای وسیع‌تر به شمار می‌رود.

یک دستگاه بزرگ که شامل چند ماشین است و بر روی تراکتور نصب می‌گردد، برای سطوح وسیع مانند زمین گلف یا پارک شهری کاربرد دارد.

دستگاه‌های چمن‌زنی از جمله ابزار باغبانی هستند که با استفاده از یک یا چند تیغه گردان کار می‌کنند و برای برش چمن با ارتفاع مشخص به کار می‌روند.

 

قدرت تیغه‌های ماشین که قابل تنظیم هم می‌باشند با حرکت دستگاه به طرف جلو عمل برش را انجام می‌دهند.

در ابتدای بحث هم اشاره کردیم که نوعی از چمن‌زن‌ها قادرند که عمل کوددهی و جمع آوری ضایعات را نیز به عهده بگیرند. در واقع با چیدن چمن‌های اضافی، محیط، زمین‌های ورزشی، فضای سبز عمومی و اماکن شخصی و خصوصی زیبا و چشم نواز می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید موتور برق

آشنایی با انواع ماشین‌های چمن‌زن

مدل دستی: چمن‌زن دستی ساختاری ساده دارد و ابزاری مناسب برای استفاده در چمن‌زارهای با ارتفاع کوتاه به شمار می‌رود. این ماشین با دست و نیروی مکانیکی انسان کار می‌کند و فاقد موتور است.

 • کافی است در پشت دستگاه قرار بگیرید و آن را به حرکت در آورید تا چرخش تیغه‌ها باعث بریدن چمن‌ها شوند.
 • بد نیست بدانید که جنس چهار تیغه چمن‌زن دستی عمدتاً از استیل یا همان فولاد ضد زنگ است که دارای مقاومت بالایی در مقابل رطوبت می‌باشد.
 • وزن سبک، سازگاری با محیط زیست، عدم آلودگی هوا و قیمت ارزان از ویژگی‌های چمن‌زن دستی به شمار می‌روند. احتیاج به نیروی انسانی، سرعت کار پایین، عدم برش یکدست چمن و مناسب نبودن برای محیط‌های وسیع، از معایب آن هستند.

ماشین چمن زن برقی: همان‌طور که از نام این دستگاه هم مشخص است، لازمه استفاده از آن دسترسی به برق است. بنابراین در فضاهای فاقد برق کارایی ندارد.

 • این وسیله چمن‌زنی به یک موتور یا دینام برقی مجهز است. صدای کمی تولید می‌کند، آلوده کننده محیط زیست نیست. قیمت و وزنش هم در مقایسه با مدل بنزینی کم‌تر است.
 • از نظر تعمیر و نگه‌داری هزینه بیشتری نسبت به نوع موتوری دارد، توان آن‌ عددی بین ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ وات است. مورد مناسبی برای استفاده در فضاهای وسیع و چمن‌های مرتفع به حساب می‌آید.
 • وزن چمن‌زن برقی تابع بَرَند سازنده است ولی معمولاً بین ۱۲ تا ۱۷ کیلوگرم می‌باشد. اکثر آن‌ها به سبد جمع‌آوری چمن مجهزند و با سبدی به گنجایش حدوداً ۳۰ لیتر، روی چهار چرخ حرکت می‌کنند.

مدل بنزینی: چمن‌زن‌های بنزینی از سیستم‌‌ رانش به جلو برخوردارند، گزینه خوبی برای استفاده در زمین‌های با شیب ملایم به حساب می‌آیند تا کاربر انرژی کم‌تری مصرف کند.

 • دارای یک موتور چهار زمانه تک سیلندر هستند که قدرتشان بر اساس موتوری که روی آن‌ها نصب می‌شود، متفاوت است. قدرت موتور ماشین‌های چمن زن بنزینی از ۵ تا ۷ اسب بخار در نوسان است.
 • در مقایسه با مدل‌های برقی سنگین‌ترند، سر و صدای زیادی دارند. همگی از کیسه یا سبد جمع‌آوری چمن سود می‌برند، ظرفیتی ۶۰ لیتری دارند و در مدل سه و چهار چرخ تولید می‌شوند.
 • ماشین‌های چمن‌زن بنزینی دارا قدرت بالایی هستند، برای محیط‌های بزرگ مناسبند و از سیستم رانش به جلو کمک می‌گیرند. چمن‌ها را یکدست و تمیز درو می‌کنند و در مقایسه با نوع برقی هزینه تعمیر پایین‌تری دارند.
 • آلوده کردن هوا، ایجاد صدای نسبتاً زیاد، مشکلات خاص موتورهای چهار زمانه، وزن سنگین و قیمت بالا نسبت به نوع برقی را می‌توان از مشکلات این دسته از چمن زن‌‌ها تلقی کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید اره زنجیری

چمن زن تراکتوری: این مدل از چمن‌زن‌ها برای استفاده در مساحت‌های زیاد و غالباً بالاتر از یک هکتار به کار گرفته می‌شوند. خرید این محصول برای کسانی پیشنهاد می‌گردد که به صورت مستمر در فضاهای بزرگ اقدام به چمن زنی می‌نمایند.

 • چمن‌زن تراکتوری مشابه یک ماشین کوچک است که کاربر می‌تواند روی آن سوار شود و هدایتش را به عهده بگیرد.
 • باغ‌های بزرگ، زمین‌های فوتبال و گلف و فضاهای سبز شهری میدان عملکرد این مدل چمن زن است. تیغه‌های جمع کننده‌اش دوتایی است و مخزن جمع‌آوری آن دارای ظرفیتی بیشتر از ۳۰۰ لیتر می‌باشد.
 • پهنای بیشتر برش چمن زن به منزله سرعت بالاتر انجام کار است که این پهنا بین ۶۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر است.
 • این دستگاه به سیستم برنده با امکان مالچ پاشی مجهز است تا چمن بریده شده را به عنوان کود گیاهی آماده نماید. ارتفاع برش چمن‌زن‌های تراکتوری ۲۵ تا ۹۰ سانتی‌متر است.
 • این دستگاه یک مخزن بنزین ۵ تا ۷ لیتری دارد و از یک گیج روغن یک لیتری نیز بهره می‌برد. روی چهار چرخ حرکت می‌کند و برای کار در محیط‌های کم نور از دو چراغ پروژکتوری کمک می‌گیرد.
 • قدرت بالا، مناسب برای مساحت‌های زیاد، سرعت عالی، برش تمیز و یکنواخت چمن‌ها و عدم نیاز به دست از مزایای چمن‌زن تراکتوری است، در مقابل سر و صدای زیاد، آلودگی هوا، وزن بالا و هزینه تامین و نگه‌داری زیاد از معایب این ماشین چمن‌زنی است.

نکات مهم و کلیدی هنگام انتخاب و خرید چمن‌زن برقی

تناسب توان جسمی کاربر با محصول

اولین نکته برای انتخاب و خرید یک چمن‌زن برقی توجه به هماهنگی و تناسب آن با وضعیت و قدرت جسمانی کاربر ی است که قرار است محصول را به کار بگیرد.

لازم است در این زمینه به پارامترهای اندازه و وزن دستگاه دقت شود به گونه‌ای که شما یا هر کس دیگر بتوانید به راحتی و بدون چالش و زحمت از آن برای امور چمن‌زنی استفاده نمایید.

خرید چمن زن
خرید چمن زن

توجه به منبع تغذیه دستگاه چمن زن برقی

چمن‌زن‌های برقی از نظر تامین انرژی مورد نیاز خود، به دو صورت آماده فعالیت و کار می‌شوند: نوعی از آن‌ها با اتصال به برق شهری خدمات ارائه می‌دهند و مدل دیگر پس از شارژ شدن کار می‌کنند.

قطعاً انتخاب هر کدام از این دو به مکان و مساحت کار و هم‌چنین نظر شما بستگی دارد. در مورد مدل‌های شارژی دقت به مدت زمان نگه‌داری شارژ و ظرفیت باتری آن‌ها ضرورت دارد، آن‌هایی هم که با اتصال به برق سراسری فعال می‌شوند باید از لحاظ طول سیم برق بررسی شوند.

ارتباط مساحت زمین با قدرت موتور ماشین

مواردی که می‌توانند در این راستا راهنمای خوبی برای شما در جهت گزینش و خرید باشند، یکی اندازه و متراژ زمین و دیگری ضخامت و ارتفاع چمنی است که قصد دارید آن را کوتاه و بَزَک نمایید.

به تعبیر دیگر اگر زمین وسعت زیادی داشته و چمن‌هایش نیز بلند باشد، باید از یک ماشین قدرتمتد استفاده نمایید.

توجه به مساحت زمین چمنزار

رابطه مساحت زمین با قدرت موتور دستگاه را در بند قبلی توضیح دادیم، با این حال یادآوری می‌کنیم که بهتر است برای اراضی کوچک از یک چمن‌زن برقی با توان و قدرت موتور کم‌تر استفاده نمایید.

معلوم است که باید زمین‌های وسیع را با ماشین‌های چمن زن پُر قدرت اصلاح و کوتاه کرد، بد نیست بدانید که شیب‌دار بودن یا نبودن زمین هم در این میان حائز اهمیت است.

اهمیت تیغه‌های دستگاه اصلاح چمن

تیغه این ماشین برقی می‌تواند از نوع چرخشی یا از مدل سیلندری باشد که هر کدام از آن‌ها دارای محاسن و معایبی هستند، پیشنهاد می‌کنیم که در این زمینه بیشتر مطالعه کنید و بر اطلاعات خود بیفزایید، آن‌گاه اقدام به خرید کنید.

گفتنی است که برخی از چمن‌زن‌ها از تیغه‌هایی برای اصلاح علف‌های کنار دیوار بهره می‌برند که این ویژگی می‌تواند در انتخاب و خرید شما تاثیر داشته باشد.

میزان پهنای برش دستگاه

پهنای برش چمن‌زن برقی از دیگر مواردی است که باید هنگام خرید محصول مورد توجه قرار بگیرد. این موضوع ارتباط مستقیمی با عرض تیغه نصب شده بر روی ماشین دارد.

اگر مایلید با هر بار حرکت ماشین، حجم زیادی از چمن را قطع و جمع آوری نمایید، توصیه می‌شود که یک محصول با پهنای برش بیشتر را در سبد خرید خود قرار دهید.

گنجایش مخزن چمن‌زن برقی

علف‌ها و چمن‌های چیده شده بایستی به مخزن دستگاه منتقل شوند، لذا اندازه حجم این مخزن حائز اهمیت است. قدر مسلم دستگاهی که ظرفیت مخزنش بیشتر باشد، شما را از تخلیه زود به زود ماشین معاف خواهد کرد.

خرید چمن زن برقی
خرید چمن زن برقی

امکان تهیه قطعات و ضمانت چمن‌زن

یک نکته مهم و قابل توجه که معمولاً مورد بی مهری خریداران قرار می‌گیرد، بررسی چگونگی تامین قطعات ماشین و همین‌طور ضمانت عملکرد آن از سوی شرکت سازنده است.

دستگاه‌های موجود در بازار ایران عمدتاً وارداتی هستند، کم‌تر مدلی را می‌توان یافت که صد در صد داخلی باشد. شرکت‌های وارد کننده هیچ ضمانتی را برای کیفیت کار، عمر محصول و تامین قطعات آن تعهد نمی‌کنند.

بنابراین بهتر است ماشین‌هایی را تهیه کنید که بتواند گارانتی، خدمات پس از فروش و تامین قطعات را به شما ارائه نماید.

و اما قیمت ماشین چمن‌زن برقی

سعی کنید متناسب با نیاز و بودجه خود اقدام به خرید این وسیله باغبانی نمایید، اگر بازار حضوری و اینترنتی چمن‌زن‌های دستی، بنزینی، تراکتوری و برقی را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید، می‌توانید از قیمت هر یک از این ماشین‌ها مطلع شوید و خرید خود را عملیاتی کنید.

البته توجه به پارامترهای تعریف شده در مورد چمن‌زن‌های مرغوب و برتر که در متن این گفتار به آن‌ها اشاره شد، می‌تواند برای خرید شما بسیار راه‌گشا باشد.

نکاتی هم در خصوص نحوه نگه‌داری و مراقبت از ماشین‌های چمن‌زنی

 • اگر مبحث مربوط به معرفی انواع دستگاه‌های چمن‌زنی را مطالعه بفرمایید به موضوع نگه‌داری و تعمیر این دسته از محصولات باغبانی و هزینه‌های این کار اشاره شده است که به معنای اهمیت مقوله تعمیر و نگه‌داری است.
 • چنان‌چه نگه‌داری یک محصول در مدار درست قرار بگیرد و بر اساس روش‌های توصیه شده از سوی برند سازنده و صاحبان تخصص و تجربه صورت بپذیرد باعث افزایش عمر کالا و صرف هزینه کم‌تر برای تعمیر آن می‌شود.
 • بنابراین در مورد دستگاه چمن‌زن برقی رعایت موارد ذیل توصیه می‌شود:
 • زمانی که قصد تمیز کردن و بررسی بخش‌های مختلف چمن‌زن برقی را دارید، حتماً آن را خاموش نمایید.
 • این کار در مورد مدل‌هایی که با برق شهری تغذیه می‌کنند با کشیدن دو شاخه از پریز برق انجام می‌شود و در خصوص انواع شارژی آن‌ها با خروج باتری از محفظه دستگاه عملیاتی می‌گردد.
 • تیغه‌دستگاهی را که کُند شده و یا زنگ زده است، تعویض نمایید.
 • استحکام اتصال پیچ و مهره‌های روی بدنه ماشین چمن زن برقی خود را به دقت بررسی و کنترل کنید.
 • یک کمپرسور بادی می‌تواند لوله‌های انتقال ضایعات به مخزن این نوع ابزار باغبانی را به خوبی تمیز نماید.
 • قبل از شروع کار، از عدم وجود تکه‌های سنگ و چوب‌های کوچک و بزرگ در دستگاه خود مطمئن شوید زیرا ممکن است باعث ایجاد خرابی، فشار مضاعف به تیغه‌ها و نهایتاً صرف هزینه برای شما شود.
 • چرخشِ راحت و روان چرخ‌های محصول برقی خود را به دقت بررسی کنید، در صورت لزوم نسبت به روغن کاری مجدد آن‌ها اقدام نمایید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب دستگاه چمن زن برقی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، برترین دستگاه‌های چمن زن برقی ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این دستگاه‌های چمن زن امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


چمن زن برقی بلک اند دکر مدل BEMW451BH

چمن زن برقی بلک اند دکر مدل BEMW451BH

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۶۰x30x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۲۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • بازه سرعت حرکت تیغه
  ۳۰۰۰-۳۵۰۰ دور در دقیقه
 • نوع برش
  مرکزی
 • ظرفیت سبد
  ۳۰ لیتر
 • سایر مشخصات
  -دارای تیغه ۳۲ سانتی متری با کیفیت ساخت بالا
 • -دارای سبد جمع کننده
 • -دارای چرخ های ۵ اینچی
 • – نوع برش : از سمت راست
 • – دارای استارت الکتریکی
 • – دسته کاملا ارگونومیک که به راحتی می توان دستگاه را کنترل و به اطراف راحت حرکت کرد.
 • – بدلیل وزن کم و قدرت مانور خوبی که دارد براحتی حرکت می کند
 • – موتور دستگاه طوری طراحی شده است که حتی در شرایط سخت بخوبی چمن ها را کوتاه کند
 • – فناوری بکار رفته در این دستگاه طوریست که می تواند چمن های کنار دیوار و همچنین چمن های نزدیک به گل ها را بسادگی کوتاه نماید بدون آسیب رساندن به گل ها و برخورد با دیوار
 • – حجم ۳۰ لیتری مخزن با عث شده که مقدار بیشتری چمن را کوتاه کرده و همینطور نیاز به تخلیه را کاهش می دهد.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی بوش مدل ARM 32

چمن زن برقی بوش مدل ARM 32

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۶۰x40x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶.۸ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۲۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • پهنای برش
  ۳۲ سانتی متر
 • نوع برش
  مرکزی
 • ارتفاع برش
  ۲۰ تا ۶۰ میلیمتر
 • ظرفیت سبد
  ۳۱ لیتر لیتر
 • نوع رانش
  فشاری
 • سایر مشخصات
  – نوع برش : از سمت راست
 • – دارای استارت الکتریکی
 • – دسته کاملا ارگونومیک که به راحتی می توان دستگاه را کنترل و به اطراف راحت حرکت کرد.
 • – بدلیل وزن کم و قدرت مانور خوبی که دارد براحتی حرکت می کند
 • – موتور دستگاه طوری طراحی شده است که حتی در شرایط سخت بخوبی چمن ها را کوتاه کند
 • – فناوری بکار رفته در این دستگاه طوریست که می تواند چمن های کنار دیوار و همچنین چمن های نزدیک به گل ها را بسادگی کوتاه نماید بدون آسی رساندن به گل ها و برخورد با دیوار
 • – حجم ۳۱ لیتری مخزن با عث شده که مقدار بیشتری چمن را کوتاه کرده و همینطور نیاز به تخلیه را کاهش می دهد.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320H

چمن زن برقی تاپ گاردن مدل ELM-320H

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۵۹x36x29 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۲۰۰
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • بازه سرعت حرکت تیغه
  ۳۰۰۰-۳۵۰۰ دور در دقیقه
 • سرعت حرکت تیغه
  ۳۳۰۰ دور در دقیقه
 • پهنای برش
  ۳۲
 • نوع برش
  مرکزی
 • ظرفیت سبد
  ۳۰ لیتر
 • نوع رانش
  فشاری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی بوش مدل ARM 37

چمن زن برقی بوش مدل ARM 37

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۶۱x40x37 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۴۰۰ وات
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • بازه سرعت حرکت تیغه
  ۵۰۰-۱۰۰۰ دور در دقیقه
 • پهنای برش
  ۳۷ سانتی متر
 • نوع برش
  مرکزی
 • ارتفاع برش
  ۲۰ تا ۷۰ میلی متر
 • ظرفیت سبد
  ۴۰ لیتر
 • سایر مشخصات
  – دارای استارت الکتریکی
 • – دسته کاملا ارگونومیک که به راحتی می توان دستگاه را کنترل و به اطراف راحت حرکت کرد.
 • – بدلیل وزن کم و قدرت مانور خوبی که دارد براحتی حرکت می کند
 • – موتور دستگاه طوری طراحی شده است که حتی در شرایط سخت بخوبی چمن ها را کوتاه کند
 • – فناوری بکار رفته در این دستگاه طوریست که می تواند چمن های کنار دیوار و همچنین چمن های نزدیک به گل ها را بسادگی کوتاه نماید بدون آسی رساندن به گل ها و برخورد با دیوار
 • – حجم ۴۰ لیتری مخزن با عث شده که مقدار بیشتری چمن را کوتاه کرده و همینطور نیاز به تخلیه را کاهش می دهد.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی ولف گاردن مدل ۴۰EA

چمن زن برقی ولف گاردن مدل 40EA

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x45x102 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ کیلو‌گرم
 • قدرت موتور
  ۱۶۰۰ وات
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • بازه سرعت حرکت تیغه
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • پهنای برش
  ۴۰ سانتی متر
 • نوع برش
  مرکزی
 • ارتفاع برش
  ۲۰ تا ۸۰ میلی متر
 • نوع رانش
  فشاری
 • سایر مشخصات
  موتور گیربکسی
 • عملکرد سه کاره : برش، جمع آوری و کدسازی
 • دسته تاشو
 • طول برش : ۲.۵ تا ۸ سانتیمتر
 • ظرفیت مخزن چمن : ۵۵ لیتر
 • دسته کاملا” تاشو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی دوو مدل DLM1900E

چمن زن برقی دوو مدل DLM1900E

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۴۰ ×۳۱ ×۹۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸.۶ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۹۰۰ وات
 • منبع تغذیه
  برق
 • پهنای برش
  ۳۶۰ میلی متر
 • ارتفاع برش
  ۲۰-۷۰ میلی متر
 • اقلام همراه
  – ۴ عدد چرخ
 • – ۴ عدد پیچ و مهره

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن زن برقی ولف گارتن مدل S3200E

چمن زن برقی ولف گارتن مدل S3200E

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۶۵x42x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلو‌گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قدرت موتور
  ۱۰۰۰وات
 • منبع تغذیه
  برق
 • بازه پهنای برش
  ۲۵-۵۰ سانتی متر
 • بازه سرعت حرکت تیغه
  ۳۰۰۰-۳۵۰۰ دور در دقیقه
 • پهنای برش
  ۳۲ سانتی متر
 • نوع برش
  مرکزی
 • ارتفاع برش
  ۲۰ تا ۶۰ میلی متر
 • ظرفیت سبد
  ۳۰ لیتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

چمن‌زن برقی بوش ARM 37

چمن‌زن برقی بوش ARM 37

اطلاعات کلی

 • ابعاد
  ۶۱ × ۴۰ × ۶۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلو‌گرم
 • قدرت موتور
  ۱۴۰۰ وات
 • منبع تغذیه
  برق
 • پهنای برش
  ۳۷ سانتی متر
 • نوع برش
  مرکزی
 • ارتفاع برش
  ۷۰ – ۲۰ میلی متر
 • ظرفیت سبد
  ۴۰ لیتر
 • نوع رانش
  فشاری
 • سایر مشخصات
  – دارای طراحی هوشمندانه و جمع جور
 • – گشتاور موتور: ۱۶ نیوتن‌متر
 • – دستگیر تا شو و اسغال فضای کم
 • – سبک و قابلیت جابجایی آسان
 • – دارای دسته ارگونومیک (Ergoflex) و هدایت کردن آسان چمن زن
 • – حجم مناسب مخزن
 • – تنظیم آسان ارتفاع برش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید انواع دستگاه چمن زن برقی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک چمن زن برقی مناسب انتخاب کرده و همیشه از کیفیت اصلاح چمن‌ها اطمینان داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دریل پیچ گوشتی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا