ابزار برقی

بهترین مدل‌های دستگاه جوجه کشی با قیمت روز و خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع دستگاه جوجه کشی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

زمانی که برخی از طیور خانگی مانند مرغ، بوقلمون، کبوتر و … روی تخم خوابانده می‌شوند تا جوجه تولید شود، به این فرایند جوجه کشی گفته می‌شود.

دستگاه جوجه کشی ماشینی است که به وسیله حرارت معینی که به تخم بعضی از طیور می‌دهد، تولید جوجه می‌کند.

جُستاری کوتاه در مورد ماشین جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه درآوری (Incubator) به سیستم و دستگاهی اطلاق می‌گردد که شرایط لازم برای خروج جوجه از تخم‌های دارای نطفه‌ را مهیا می‌کند.

در روش تولید جوجه به صورت طبیعی دما، رطوبت، اکسیژن و چرخش تخم‌ها به وسیله مرغ مادر تامین و انجام می‌شود، اما در شیوه مصنوعی، این دستگاه جوجه کشی است که اِلمان‌های مورد اشاره را تامین و تنظیم می‌کند.

امروزه در ساختِ ماشین‌های جوجه کشی از تکنولوژی هوش مصنوعی و حسگرهای فوق حساس با هدف افزایش تولید استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فن هیتر

شرایط لازم برای تولید جوجه به روش مصنوعی

همان‌طور که اشاره شد مرغ مادر زمانی که کُرچ است روی تخم‌های نطفه‌دار می‌خوابد و شرایط لازم یعنی دما، رطوبت و اکسیژن رسانی را فراهم می‌کند و با نوک خود تخم‌ها را می‌چرخاند.

در حالی که این فرایند در تولید جوجه مصنوعی به وسیله دستگاه انکوباتور صورت می‌پذیرد.

 • دما: دستگاه جوجه کشی با استفاده از هیتر، دمای مورد نیاز تخم‌ها یعنی ۳۷/۸ درجه سانتی‌گراد را در داخل ماشین ایجاد می‌کند.
 • رطوبت: رطوبت مطلوب برای تولد جوجه‌ها بین ۵۵ تا ۶۵ درصد است. اکسیژن مورد نیاز جوجه از راه منافذ روی پوسته به داخل تخم راه پیدا می‌کند و گاز کربنیک از آن‌ها خارج می‌شود.

مقدار مناسب اکسیژن ۱۰ تا ۲۰ درصد است، اگر یک درصد غلظت اکسیژن کم شود باید منتظر کاهش بازدهی ۵ درصدی جوجه‌ها باشید.

چنان‌چه غلظت گاز کربنیک هوا ۵ درصد باشد جوجه کشی امکان پذیر نیست و جنین داخل تخم از بین خواهد رفت.

چرخاندن تخم‌ها به خاطر نچسبیدنِ نطفه به پوسته انجام می‌شود، در روش طبیعی این کار ۶ بار در روز به وسیله مرغ مادر صورت می‌پذیرد. در شکل مصنوعی تولید جوجه، دستگاه هر ۴ ساعت یک‌بار این عمل را انجام می‌دهد.

روش‌های جوجه کشی

در جوجه کشی صنعتی دو روش معمول برای تولید جوجه وجود دارد:

 • تک مرحله‌ای: در ماشین‌های تک مرحله‌ای، دستگاه حاوی تخم‌هایی با جنین‌های هم‌سن است. در شیوه تک مرحله‌ای می‌توان شرایط آب و هوایی را بر اساس نیازهای جنین رو به رشد تنظیم کرد.
 • جوجه کشی چند مرحله‌ای: در جوجه کشی چند مرحله‌ای تخم مرغ‌هایی با جنین‌های غیر هم‌سن که معمولاً شامل ۳ یا ۶ گروه سنی هستند، در دستگاه قرار می‌گیرند.

در ماشین جوجه کشی چند مرحله‌ای از گرمای ایجاد شده توسط جنین‌های بزرگ‌تر جهت گرم کردنِ جوجه‌های جوان‌تر در داخل همان دستگاه استفاده می‌کنند.

با انواع دستگاه‌های انکوباتور آشنا شوید

 • دستگاه تولید جوجه مینی یا خانگی: در واقع این نام به ماشینی اطلاق می‌گردد که ظرفیتش کم‌تر از ۱۵۰ تخم باشد، این مدل برای جوجه کشی در خانه و کسب و کارهای کوچک انتخاب مناسبی است.
 • مدل مدیوم یا نیمه صنعتی: این ماشین جوجه کشی دارای گنجایشی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰۰ تخم است که برای تولید جوجه در صنایع کوچک نظیرِ پرورش پرندگان و مرغ‌ داری‌ها کاربرد دارد.
 • انکوباتور ماکرو یا صنعتی: این ماشین صنعتی از ظرفیتی معادل ۲۰۰۰ تخم برخوردار است و برای تولید جوجه در مقیاس‌های بزرگ و تامین و تکمیل نیاز غذایی و گوشت سفید در یک استان یا منطقه به خدمت گرفته می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چراغ اضطراری

گذری بر پیشینه تاریخی ماشین جوجه کشی

یک مجله در بریتانیا و در خلال جنگ جهانی دوم از یک سیستم‌ شامل یک جعبه چوبی، آب گرم و یک پرده به عنوان ماشین تولید جوجه رونمایی کرد.

گونه‌ای از این وسیله که با استفاده از کود پوسیده برای تخم‌ها گرما ایجاد می‌کرد نیز به ثبت رسیده است.

مصریان باستان هم صاحب سبک در امر تولید جوجه بودند، آنان از یک‌ ساختمان استوانه‌ای با افروختنِ آتش در پایین آن استفاده می‌کردند. ارسطو هم در آثار خود به جوجه کشی در یونان باستان اشاره کرده است.

اولین دستگاه جوجه کشی با رویکرد تجاری سازی توسط هرسون در سال ۱۸۸۱ اختراع شد.

نکاتی چند در مورد نحوه انتخاب و خرید یک دستگاه جوجه کشی مناسب

امروزه انواع محتلفی از ماشین‌های جوجه کشی از بدون فن و غیر اتوماتیک گرفته تا نمونه‌های پیشرفته و تمام خودکار در بازار یافت می‌شوند.

برای شناختِ معیارهای خرید این وسیله تولید جوجه با مجله اینترنتی مینینیم همراه باشید.

اهمیت سنسور دستگاه

قبل از خرید حتماً نوع و مدل حسگر ماشین را کنترل و بررسی کنید. در مباحث قبلی هم اشاره شد که دما و رطوبت دو عامل مهم در فرایند جوجه کشی به شمار می‌روند.

کیفیت سنسورهای دستگاه فوق‌العاده مهم است، انواع نا مرغوب و بی کیفیت آن‌ها، راندمان کار را پایین می‌آورند. سنسور SHT به عنوان نسل سوم مناسب‌ترین حسگر در صنعت جوجه کشی محسوب می‌گردد.

جنس بدنه ماشین مولد جوجه

جنس بدنه‌ دستگاه جوجه کشی را پیش از خرید مورد مطالعه و توجه قرار دهید، گرچه فلز به عنوان جنسی محکم برای بدنه محصول تلقی می‌گردد ولی در طول استفاده زنگ زده و پوسیده می‌شود.

انتقال دمایِ درونِ ماشین به بیرون، از دیگر معایب بدنه فلزی است. بهترین و استانداردترین جنس برای بدنه ماشین جوجه کشی PVC می‌باشد زیرا در برابر رطوبت و دمای زیاد مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی یا پوسیدگی نمی‌شود.

محل تهیه ماشین جوجه کشی

همیشه سعی کنید خرید خود را از یک شرکت معتبر و دارای شُعب نمایندگی در شهر و استان خود انجام دهید. البته حضور نمایندگی محصول در استان همجوار هم می‌تواند به انتخاب شما کمک کند.

این موضوع علاوه بر تضمین کیفیت کالای شما و خدمات پس از فروش آن، نطفه‌دار بودنِ تخم‌های تهیه شده، را نیز ضمانت می‌کند. این شیوه خرید باعث می‌شود جنس تقلبی هم به شما فروخته نشود.

کاربری دستگاه از نظر تولید نوع جوجه

ماشین‌های موجود در بازار، برای تولید جوجه از تخم نطفه‌دار تمام پرندگان‌ اهلی به جز شتر مرغ و پرنده‌های زینتی مثل کاسکو، عروس هلندی، مرغ عشق و … آمادگی دارند.

بنابراین به استثنای شتر مرغ و پرندگان زینتی، سایر طیور اهلی می‌توانند با یک نوع دستگاه تولید مثل کنند، پس دقت داشته باشید که ماشین مخصوص جوجه کشی مرغ، بوقلمون و … وجود ندارد.

دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک یا …

بهتر است خرید یک ماشین جوجه کشی تمام اتوماتیک را در لیست خود قرار دهید تا عملیات تامین و تنظیم دما، رطوبت، اکسیژن، تهویه و چرخش تخم‌ها به صورت خودکار انجام گردد.

سیستم برق اضطراری ماشین

ضرورت دارد که دستگاه تولید جوجه شما از سیستم برق اضطراری پشتیبانی نماید تا در زمان قطع برق بتوانید آن را به باتری خودرو یا UPS متصل کنید و مانع خلل در روند باروری جنین‌ها و در نهایت تلفات آن‌ها بشوید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب دستگاه جوجه کشی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۲ مدل دستگاه جوجه کشی ارزان، باکیفیت و استاندارد را برای شما آماده کرده‌ایم. این دستگاه‌های جوجه کشی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


دستگاه کنترل دما ماشین جوجه کشی مدل SIMPLE

 دستگاه کنترل دما ماشین جوجه کشی مدل SIMPLE

مشخصات

 • ابعاد
  ۶x6x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • گونه حیوان
  خزنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دما دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

کنترلر دما دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

مشخصات

 • ابعاد
  ۷.۵×۷.۵×۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ارسال مجموعه بصورت کاملا مونتاژ شده و آماده استفاده – تنظیمات پیشفرض: P0=H , P1=0.1 , set point=37.5دامنه اندازه‌گیری : منفی ۵۰ تا مثبت ۱۱۰ درجه سانتیگرادنوع سنسور: NTC – water proof

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی مدل دیسک

رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی مدل دیسک

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x18x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  دستگاه تولید رطوبت ملایم به سبک تبخیری – دیسکی مدل T-20 بخور دیسکی ، بخار دیسکیدارای ۲۰ عدد دیسک گردان در یک محوراین سایز مناسب جهت انواع دستگاه جوجه کشی تا ظرفیت حدود ۲۵۰ عدد تخم مرغ می باشد.دارای شناور جهت اتصال دائم به آب لوله کشی.توان تولید رطوبت تا ۸۵ درصدضد زنگ و خوردگی با پوشش رنگ الکترواستاتیکموتور گردان فرانسویپوشش بدنه فلز با پوشش رنگ استاتیکنوع دستگاه دیسکی تبخیری آهسته رهشتوان رطوبت ۰.۵ متر مکعبجهت استفاده برای ظرفیت تا ۲۵۰ تخمنوع آب ورودی به دستگاه آب شهری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل DHS22C

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل DHS22C

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل ۴۲ تایی

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل 42 تایی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۵x320x420 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ترنر ۴۲ تایی از جنس گالوانیزه محکم ساخته شده است.این ترنر توسط یک عدد موتور ۲۲۰ ولت مونتاژ شده و قابلیت استفاده برای تمامی دستگاه های جوجه کشی را داراست.ترنر دستگاه جوجه کشی مدل ۴۲ تایی به طول ۴۲۰ عرض ۳۰۵ ارتفاع ۲۲۰ میلی متر توسط گروه صنعتی جوجه کشی Bas تولید و عرضه می گردد.این محصول از یک چهارچوب گالوانیزه ضخیم ساخته شده و به هیچ عنوان در دما و رطوبت بالا زنگ نمی زند. همچنین با استفاده از موتور ۲۲۰ ولتی شهری که روی محصول تعبیه شده قابلیت چرخش ۱۰ کیلو گرم وزن را دارد.در سر شفت موتور یک عدد لنگی نصب شده که موتور را به راک متصل می کند و عملیات چرخش را انجام می دهد. با توجه به اینکه روی محصول از یک راک استاندارد استفاده شده این ترنر قابلیت تعویض انواع شانه ها را دارد در ضمن روی محصول یک عدد شانه مرغ ۴۲ تایی به عنوان هدیه ارسال میشود. محصول بصورت کاملا مونتاژ شده برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.جهت استفاده از محصول کافیست آن را در داخل کابینی به اندازه طول ۴۲۰ عرض ۴۰۰ ارتفاع ۳۰۰ میلی متر قرار دهید و یک تایمر دیجیتالی دو زمانه وصل و سپس استفاده کنید. ( تایمر دیجیتال نیز از همین سایت میتوانید خرید کنید )ابعاد ترنرH220 W305 L420فضای لازم برای ترنرH300 W400 L420جنس بدنهگالوانیزهتعداد موتور۱ عددتعداد طبقات۱ راکظرفیت تخم مرغ۴۲ تاییضد زنگبلهولتاژ کاری موتور۲۲۰Vدارای تایمرخیردارای لنگی اتصال به راکبلهمشخصات موتور جوجه کشی Basنوع موتورAC 220VمدلKX-Bدور موتور۲PRMتوان موتور۶Wنوع چرخشجهت چرخش تصادفیاقلام همراه۱عدد شانه مرغ ۴۲ تایی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

فن دستگاه جوجه کشی مدل دایم

فن دستگاه جوجه کشی مدل دایم

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  فن دائم کار و پر قدرتقابلیت اتصال به انواع کنترلرقابلیت استفاده به عنوان دمنده یا مکندهنصب آسان

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

هیتر دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

هیتر دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

مشخصات

 • ابعاد
  ۷.۵×۷.۵×۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ارسال مجموعه بصورت کاملا مونتاژ شده و آماده استفاده – تنظیمات پیشفرض: P0=H , P1=0.1 , set point=37.5دامنه اندازه‌گیری : منفی ۵۰ تا مثبت ۱۱۰ درجه سانتیگرادنوع سنسور: NTC – water proof

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر تمام اتوماتیک دستگاه جوجه کشی مدل WiFi-app

کنترلر تمام اتوماتیک دستگاه جوجه کشی مدل WiFi-app

مشخصات

 • ابعاد
  ۶x5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  خزنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سبد هچر دستگاه جوجه کشی کد ۳۰

سبد هچر دستگاه جوجه کشی کد 30

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راک دستگاه جوجه کشی کد۳۰

راک دستگاه جوجه کشی کد30

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل ۸۴ تایی راک اتومات

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل 84 تایی راک اتومات

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x32x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ترنر دستگاه جوجه کشی مدل ۸۴ تایی به طول ۴۵۰ عرض ۳۲۰ ارتفاع ۴۵۰ میلی متر توسط گروه صنعتی joojekeshibas تولید و عرضه می گردد.این محصول از یک چهارچوب گالوانیزه ضخیم ساخته شده و به هیچ عنوان در دما و رطوبت بالا زنگ نمی زند. همچنین با استفاده از موتور ۲۲۰ ولتی شهری که روی محصول تعبیه شده قابلیت چرخش ۱۰ کیلو گرم وزن را دارد.در سر شفت موتور یک عدد لنگی نصب شده که موتور را به راک متصل می کند و عملیات چرخش را انجام می دهد. با توجه به اینکه روی محصول از یک راک استاندارد استفاده شده این ترنر قابلیت تعویض انواع شانه ها را دارد در ضمن روی محصول هیچ شانه و سبدی ارسال نمی شود. و برای خرید شانه و سبد جداگانه انتخاب کنید. محصول بصورت کاملا مونتاژ شده برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.جهت استفاده از محصول کافیست آن را در داخل کابینی به اندازه طول ۴۵۰ عرض ۴۵۰ ارتفاع ۶۰۰ میلی متر قرار دهید و یک تایمر دیجیتالی دو زمانه وصل و سپس استفاده کنید.ابعاد ترنرH450 W320 L450فضای لازم برای ترنرH600 W450 L450جنس بدنهگالوانیزهتعداد موتور۱ عددتعداد طبقات۲ راکظرفیت تخم مرغ۸۴ تاییضد زنگبلهولتاژ کاری موتور۲۲۰Vدارای تایمرخیردارای لنگی اتصال به راکبلهمشخصات موتورنوع موتورAC 220VمدلKX-Bدور موتور۲PRMتوان موتور۶Wنوع چرخشجهت چرخش تصادفیاقلام همراهفاقد شانه و سبد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

المنت دستگاه جوجه کشی کد ۳۳

المنت دستگاه جوجه کشی کد 33

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  المنت فلزی سی سانتمناسب برای تمام دستگاه جوجه کشی ها۳۰۰ وات ۲۲۰ ولت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۱۲V4R

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 12V4R

مشخصات

 • ابعاد
  ۵×۶.۵×۵۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  ارسال رابط لنگ موتور (بازوی پلاستیکی) به همراه کالاسوختن در صورت اتصال به ۲۲۰ ولت (خطرناک)عدم اتصال به ۲۲۰ ولت – فقط اتصال به ۱۲ ولت و کمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۵۰KTYZ

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 50KTYZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵x5x3.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۵ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas22new

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas22new

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  xکالیبره دما و رطوبت در زمانی بایدانجام شود که دما به ثبات رسیده باشد و تغییرات نداشته باشد و حداقل ۳ ساعت از زمان روشن شدن گذشته باشد.)پیشنهاد میشود سنسور آک کالیبره نشود(.xحداکثر جریان خروجی رله هیتر و رطوبتساز ۶ آمپر و فن و تایمر ۳ امپر میباشد.)در صورت نیاز به جریان باالتر حتما از کنتاکتور استفاده نمایید.(xدر صورت استفاده از المپ رشته ای برای هیتر حتما روی المپ فویل قرار دهید .) جهت کاهش حرارت تابشی و عملکرد بهتر سنسور(xبعد از پایان دوره جوجه کشی جهت محافظت از سنسور حتما درکابین را باز بگذارید تا سنسور در رطوبت محیط بسته آسیب نرسد.xدر صورت استفاده از رطوبت ساز بخار سرد،حتما یک مقاومت NTC با مشخصه ۱۰ اهم در مسیر رطوبتساز بصورت سری قرار دهید.xدر صورت نوسان شدید رطوبت پس از روشن شدن فن تخلیه شما میتوانید خروجی فن تخلیه خود را محدود نمایید.xدر صورت نوسان دما محل سنسور را تغییر دهید یا سیستم تهویه هوای خود را چک نمایید.انتخاب تخم ————————————————————–در حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد ، شاستی را بفشارید دستگاه وارد انتخاب تخم میشود و شما میتواید ده پرنده مختلف را انتخاب نمایید و را جهت انتخاب بفشارید. درصورتی که میخوایید بصورت دستی تنظیم نمایید در منوی تخم ها دستی را انتخاب نمایید و به ترتیب ابتدا دما را تنظیم و را بفشارید ، سپس رطوبت را تنظیم کنید و را جهت ذخیرهبفشارید.در صورت انتخاب پرنده از شما روز شروع دوره سوال میشود.xبعد از اتمام عملیات انتخاب پرنده ساعت بصورت خودکار صفر میشود.xدر حالت انتخاب پرنده بعد از انتخاب پرنده ، روز شروع دوره را تنظیم نمایید.xحالت دستی مناسب برای تخم با دما و رطوبت متفاوت میباشد .xدر صورتی که میخوایید بصورت دستی یا Manual تنظیم نمایید در منوی تخم ها P را انتخاب نمایید و به ترتیب ابتدا دما را تنظیم و را بفشارید ، سپس رطوبت را تنظیم کنید و را جهتذخیره بفشارید.بعد از انتخاب ساعت و روز بصورت خودکار صفر میشود.۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ Pتنظیم دستی شترمرغ غاز اردک کبک قرقاول بلدرچین بوقلمون مرغ شاخدار مرغتنظیم تایمر چرخش موتور ————————————————-در حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد در صورتی که شاستی را بفشارید دستگاه وارد تنظیم تایمر میشود . در قسمت اول زمان چرخش )F)را تنظیم نماییددر بخش دوم زمان استراحت موتور )L)را تنظیم نمایید.xدر حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد با نگه داشتن شاستی موتور شروع به چرخش میکند این عمل در جهت چرخش موتور انجام میشود.xدر صورت نیاز به خاموش کردن تایمر زمان )L)را صفر نمایید.xدر صورت اتصال موتور سه سیمه زمان )F )را صفر نمایید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل dhs22

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل dhs22

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

شانه دستگاه جوجه کشی مدل ۰۱

شانه دستگاه جوجه کشی مدل 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  مناسب برای تخم تمام پرندگانمناسب برای تخم پرندگانی که شانه مخصوص ندارندسبد هچر و شانه همه کاره

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

شانه دستگاه جوجه کشی مدل ۰۲

شانه دستگاه جوجه کشی مدل 02

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس سبد از پلاستیک سخته و با دوام بسیار بالا می باشد که با گرمای داخل دستگاه جوجه کشی تغییری نمی کند.مناسب تخم پرندگانی که شانه مخصوص ندارندمناسب تخم تمام پرندگانقابل تنظیم تیغه برای تمام تخم هابرای خریدار یک عدد سبد همه کاره همراه با درب و یک بسته ۶ تایی تیغه تقسیم سبد ارسال می شود

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۵۰KTYZ

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 50KTYZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵x5x3.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  دارای لینک متصل به شفت به طول ۱۰ سانتیمتر و یک سوراخ به قطر ۷ میلیمترفاصله بین محور شفت تا سوراخ سر لینک ۸ سانتیمتراتصال لینک به شفت کاملا محکم توسط پیچقابلیت جدا شوندگی لینک با باز کردن پیچ

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل راک اتومات کد ۸۴

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل راک اتومات کد 84

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x32x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ترنر دستگاه جوجه کشی مدل ۸۴ تایی به طول ۴۵۰ عرض ۳۲۰ ارتفاع ۴۵۰ میلی متر توسط گروه صنعتی جوجه کشی قریشی تولید و عرضه می گردد.این محصول از یک چهارچوب گالوانیزه ضخیم ساخته شده و به هیچ عنوان در دما و رطوبت بالا زنگ نمی زند. همچنین با استفاده از موتور ۲۲۰ ولتی شهری که روی محصول تعبیه شده قابلیت چرخش ۱۰ کیلو گرم وزن را دارد.در سر شفت موتور یک عدد لنگی نصب شده که موتور را به راک متصل می کند و عملیات چرخش را انجام می دهد. با توجه به اینکه روی محصول از یک راک استاندارد استفاده شده این ترنر قابلیت تعویض انواع شانه ها را دارد در ضمن روی محصول هیچ شانه و سبدی ارسال نمی شود. و برای خرید شانه و سبد جداگانه انتخاب کنید. محصول بصورت کاملا مونتاژ شده برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.جهت استفاده از محصول کافیست آن را در داخل کابینی به اندازه طول ۴۵۰ عرض ۴۵۰ ارتفاع ۶۰۰ میلی متر قرار دهید و یک تایمر دیجیتالی دو زمانه وصل و سپس استفاده کنید.ابعاد ترنرH450 W320 L450فضای لازم برای ترنرH600 W450 L450جنس بدنهگالوانیزهتعداد موتور۱ عددتعداد طبقات۲ راکظرفیت تخم مرغ۸۴ تاییضد زنگبلهولتاژ کاری موتور۲۲۰Vدارای تایمرخیردارای لنگی اتصال به راکبلهمشخصات موتورنوع موتورAC 220VمدلKX-Bدور موتور۲PRMتوان موتور۶Wنوع چرخشجهت چرخش تصادفیاقلام همراهفاقد شانه و سبد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  قابلیت نصب بر روی انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی را دارد.این محصول نسبت به محصولات قبلی از جمله DHS33,DHS22,DHS11 دارای مزیت های بسزاییی میباشد از جمله:استفاده از سنسور SHT20 ارجینالخروجی ۱۲ و ۲۲۰ ولت جهت فن تخلیهقابلیت اتصال سنسور پشتیبان و کارت GSMخروجی PID (پالسی ) دما جهت تثبت دما دستگاهقابلیت تنظیم تمامی بازه های عملکرد دما و رطوبت و فن تخلیهتنظیم آسان تایمر موتورنصب آسان

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۶۸ktyz

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 68ktyz

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل KTYZ 50

موتور دستگاه جوجه کشی مدل KTYZ 50

مشخصات

 • ابعاد
  ۹x5x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید دستگاه جوجه کشی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک دستگاه جوجه کشی استاندارد و کاربردی انتخاب کرده و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید دستگاه جوش

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا