ابزار برقی

بهترین مدل‌های دستگاه جوجه کشی با قیمت روز و خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع دستگاه جوجه کشی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

زمانی که برخی از طیور خانگی مانند مرغ، بوقلمون، کبوتر و … روی تخم خوابانده می‌شوند تا جوجه تولید شود، به این فرایند جوجه کشی گفته می‌شود.

دستگاه جوجه کشی ماشینی است که به وسیله حرارت معینی که به تخم بعضی از طیور می‌دهد، تولید جوجه می‌کند.

جُستاری کوتاه در مورد ماشین جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه درآوری (Incubator) به سیستم و دستگاهی اطلاق می‌گردد که شرایط لازم برای خروج جوجه از تخم‌های دارای نطفه‌ را مهیا می‌کند.

در روش تولید جوجه به صورت طبیعی دما، رطوبت، اکسیژن و چرخش تخم‌ها به وسیله مرغ مادر تامین و انجام می‌شود، اما در شیوه مصنوعی، این دستگاه جوجه کشی است که اِلمان‌های مورد اشاره را تامین و تنظیم می‌کند.

امروزه در ساختِ ماشین‌های جوجه کشی از تکنولوژی هوش مصنوعی و حسگرهای فوق حساس با هدف افزایش تولید استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فن هیتر

شرایط لازم برای تولید جوجه به روش مصنوعی

همان‌طور که اشاره شد مرغ مادر زمانی که کُرچ است روی تخم‌های نطفه‌دار می‌خوابد و شرایط لازم یعنی دما، رطوبت و اکسیژن رسانی را فراهم می‌کند و با نوک خود تخم‌ها را می‌چرخاند.

در حالی که این فرایند در تولید جوجه مصنوعی به وسیله دستگاه انکوباتور صورت می‌پذیرد.

 • دما: دستگاه جوجه کشی با استفاده از هیتر، دمای مورد نیاز تخم‌ها یعنی ۳۷/۸ درجه سانتی‌گراد را در داخل ماشین ایجاد می‌کند.
 • رطوبت: رطوبت مطلوب برای تولد جوجه‌ها بین ۵۵ تا ۶۵ درصد است. اکسیژن مورد نیاز جوجه از راه منافذ روی پوسته به داخل تخم راه پیدا می‌کند و گاز کربنیک از آن‌ها خارج می‌شود.

مقدار مناسب اکسیژن ۱۰ تا ۲۰ درصد است، اگر یک درصد غلظت اکسیژن کم شود باید منتظر کاهش بازدهی ۵ درصدی جوجه‌ها باشید.

چنان‌چه غلظت گاز کربنیک هوا ۵ درصد باشد جوجه کشی امکان پذیر نیست و جنین داخل تخم از بین خواهد رفت.

چرخاندن تخم‌ها به خاطر نچسبیدنِ نطفه به پوسته انجام می‌شود، در روش طبیعی این کار ۶ بار در روز به وسیله مرغ مادر صورت می‌پذیرد. در شکل مصنوعی تولید جوجه، دستگاه هر ۴ ساعت یک‌بار این عمل را انجام می‌دهد.

روش‌های جوجه کشی

در جوجه کشی صنعتی دو روش معمول برای تولید جوجه وجود دارد:

 • تک مرحله‌ای: در ماشین‌های تک مرحله‌ای، دستگاه حاوی تخم‌هایی با جنین‌های هم‌سن است. در شیوه تک مرحله‌ای می‌توان شرایط آب و هوایی را بر اساس نیازهای جنین رو به رشد تنظیم کرد.
 • جوجه کشی چند مرحله‌ای: در جوجه کشی چند مرحله‌ای تخم مرغ‌هایی با جنین‌های غیر هم‌سن که معمولاً شامل ۳ یا ۶ گروه سنی هستند، در دستگاه قرار می‌گیرند.

در ماشین جوجه کشی چند مرحله‌ای از گرمای ایجاد شده توسط جنین‌های بزرگ‌تر جهت گرم کردنِ جوجه‌های جوان‌تر در داخل همان دستگاه استفاده می‌کنند.

با انواع دستگاه‌های انکوباتور آشنا شوید

 • دستگاه تولید جوجه مینی یا خانگی: در واقع این نام به ماشینی اطلاق می‌گردد که ظرفیتش کم‌تر از ۱۵۰ تخم باشد، این مدل برای جوجه کشی در خانه و کسب و کارهای کوچک انتخاب مناسبی است.
 • مدل مدیوم یا نیمه صنعتی: این ماشین جوجه کشی دارای گنجایشی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰۰ تخم است که برای تولید جوجه در صنایع کوچک نظیرِ پرورش پرندگان و مرغ‌ داری‌ها کاربرد دارد.
 • انکوباتور ماکرو یا صنعتی: این ماشین صنعتی از ظرفیتی معادل ۲۰۰۰ تخم برخوردار است و برای تولید جوجه در مقیاس‌های بزرگ و تامین و تکمیل نیاز غذایی و گوشت سفید در یک استان یا منطقه به خدمت گرفته می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چراغ اضطراری

گذری بر پیشینه تاریخی ماشین جوجه کشی

یک مجله در بریتانیا و در خلال جنگ جهانی دوم از یک سیستم‌ شامل یک جعبه چوبی، آب گرم و یک پرده به عنوان ماشین تولید جوجه رونمایی کرد.

گونه‌ای از این وسیله که با استفاده از کود پوسیده برای تخم‌ها گرما ایجاد می‌کرد نیز به ثبت رسیده است.

مصریان باستان هم صاحب سبک در امر تولید جوجه بودند، آنان از یک‌ ساختمان استوانه‌ای با افروختنِ آتش در پایین آن استفاده می‌کردند. ارسطو هم در آثار خود به جوجه کشی در یونان باستان اشاره کرده است.

اولین دستگاه جوجه کشی با رویکرد تجاری سازی توسط هرسون در سال ۱۸۸۱ اختراع شد.

نکاتی چند در مورد نحوه انتخاب و خرید یک دستگاه جوجه کشی مناسب

امروزه انواع محتلفی از ماشین‌های جوجه کشی از بدون فن و غیر اتوماتیک گرفته تا نمونه‌های پیشرفته و تمام خودکار در بازار یافت می‌شوند.

برای شناختِ معیارهای خرید این وسیله تولید جوجه با مجله اینترنتی مینینیم همراه باشید.

اهمیت سنسور دستگاه

قبل از خرید حتماً نوع و مدل حسگر ماشین را کنترل و بررسی کنید. در مباحث قبلی هم اشاره شد که دما و رطوبت دو عامل مهم در فرایند جوجه کشی به شمار می‌روند.

کیفیت سنسورهای دستگاه فوق‌العاده مهم است، انواع نا مرغوب و بی کیفیت آن‌ها، راندمان کار را پایین می‌آورند. سنسور SHT به عنوان نسل سوم مناسب‌ترین حسگر در صنعت جوجه کشی محسوب می‌گردد.

جنس بدنه ماشین مولد جوجه

جنس بدنه‌ دستگاه جوجه کشی را پیش از خرید مورد مطالعه و توجه قرار دهید، گرچه فلز به عنوان جنسی محکم برای بدنه محصول تلقی می‌گردد ولی در طول استفاده زنگ زده و پوسیده می‌شود.

انتقال دمایِ درونِ ماشین به بیرون، از دیگر معایب بدنه فلزی است. بهترین و استانداردترین جنس برای بدنه ماشین جوجه کشی PVC می‌باشد زیرا در برابر رطوبت و دمای زیاد مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی یا پوسیدگی نمی‌شود.

محل تهیه ماشین جوجه کشی

همیشه سعی کنید خرید خود را از یک شرکت معتبر و دارای شُعب نمایندگی در شهر و استان خود انجام دهید. البته حضور نمایندگی محصول در استان همجوار هم می‌تواند به انتخاب شما کمک کند.

این موضوع علاوه بر تضمین کیفیت کالای شما و خدمات پس از فروش آن، نطفه‌دار بودنِ تخم‌های تهیه شده، را نیز ضمانت می‌کند. این شیوه خرید باعث می‌شود جنس تقلبی هم به شما فروخته نشود.

کاربری دستگاه از نظر تولید نوع جوجه

ماشین‌های موجود در بازار، برای تولید جوجه از تخم نطفه‌دار تمام پرندگان‌ اهلی به جز شتر مرغ و پرنده‌های زینتی مثل کاسکو، عروس هلندی، مرغ عشق و … آمادگی دارند.

بنابراین به استثنای شتر مرغ و پرندگان زینتی، سایر طیور اهلی می‌توانند با یک نوع دستگاه تولید مثل کنند، پس دقت داشته باشید که ماشین مخصوص جوجه کشی مرغ، بوقلمون و … وجود ندارد.

دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک یا …

بهتر است خرید یک ماشین جوجه کشی تمام اتوماتیک را در لیست خود قرار دهید تا عملیات تامین و تنظیم دما، رطوبت، اکسیژن، تهویه و چرخش تخم‌ها به صورت خودکار انجام گردد.

سیستم برق اضطراری ماشین

ضرورت دارد که دستگاه تولید جوجه شما از سیستم برق اضطراری پشتیبانی نماید تا در زمان قطع برق بتوانید آن را به باتری خودرو یا UPS متصل کنید و مانع خلل در روند باروری جنین‌ها و در نهایت تلفات آن‌ها بشوید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب دستگاه جوجه کشی مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۲ مدل دستگاه جوجه کشی ارزان، باکیفیت و استاندارد را برای شما آماده کرده‌ایم. این دستگاه‌های جوجه کشی امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


کنترلر دما دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

کنترلر دما دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

مشخصات

 • ابعاد
  ۷.۵×۷.۵×۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ارسال مجموعه بصورت کاملا مونتاژ شده و آماده استفاده – تنظیمات پیشفرض: P0=H , P1=0.1 , set point=37.5دامنه اندازه‌گیری : منفی ۵۰ تا مثبت ۱۱۰ درجه سانتیگرادنوع سنسور: NTC – water proof

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

هیتر دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

هیتر دستگاه جوجه کشی مدل XH-W1209

مشخصات

 • ابعاد
  ۷.۵×۷.۵×۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ارسال مجموعه بصورت کاملا مونتاژ شده و آماده استفاده – تنظیمات پیشفرض: P0=H , P1=0.1 , set point=37.5دامنه اندازه‌گیری : منفی ۵۰ تا مثبت ۱۱۰ درجه سانتیگرادنوع سنسور: NTC – water proof

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل PLC-DQI

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل PLC-DQI

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x10x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  اصالتاَ جهت دستگاه جوجه کشی خانگی و کوچک طراحی شده است.کارکردن با آن برای هر نوع کاربر ( آماتور یا حرفه ای ) بسیار ساده و روان می باشد.باکس این کنترلر دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند در ابعاد کوچک ۷x11x20 از نوع تابلویی جنس pvc و دارای ورودی و خروجی های سوکت دار برنجی می باشد تا به بتوان به آسانی اتصالات را وصل یا قطع کرد.صفحه کلید، نمایش و پنل صنعتی با پوشش پلی کربناتدارای قطعات الکترونیک اورجینال و صنعتی با کیفیت بالاسخت افزار سیستم کنترلمدارهای چابی (pcb) چند لایه، متالیزه عایق شده از جنس فایبرگلاس با بالاترین کیفیت ویژه مدار SMDمدار های چاپی با عایق رنگ سبز برای افزایش ایمنی و حفاظت در برابر گرد و خاک و رطوبت و مواد شیمیاییطراحی شده با قطعات اس ام دی و استفاده از قطعات SMD اورجینالپردازشگر اصلی AVR mb 64 گرید A+سنسورهای دقیق، حرفه ای و با طول عمر بالا از نوع NTC2 ساخت کشور کُره و تایوان با دقت ۰.۱ درجه(سنسورهای ntc2 استفاده شده در دستگاه های دماوند پس از سالها تحقیق و استفاده از انواع سنسور ازجمله سنسورsht انتخاب شده اند و با گذشت بیش از ۶ سال از عرضه این نوع سنسور برای دستگاه جوجه کشی بالاترین رضایت مشتری را درمیان انواع سنسور های دیگر کسب کرده است.)قیمت سنسورها بسیار اقتصادی بوده و در صورت نیاز به تعویض در آینده هزینه زیادی در بر ندارد.آلارم داخلی جهت اعلام وضعیت هشدارها در دمای پایین و بالامنبع تغذیه مقاوم دربرابر نوسانات شبکه برق و افت ولتاژمنبع تغذیه کاملا ایزوله برای مدار هسته مرکزینرم افزار کنترلربرنامه نویسی سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی با زبان های برنامه نویسی c++برنامه نویسی عملکرد هیتر براساس منطق فازی و تکنولوژی پی آی دی ( (PIDاین تکنولوژی خطاها را کاهش می دهد.با این برنامه نویسی میزان نوسانات دما در محدوده دلخواه به حداقل ممکن رسیده و کمتر شاهد عدد های بالا یا پایین تر از مجاز هستیم. پی آی دی در بسیاری از اماکن و کارخانه ها برای کنترل دما، فشار، سطح و خیلی از فرایندهای دیگر کاربرد دارد. PID پایه و اساس تمامی کنترل هایی هست که برای کاهش خطا طراحی و ساخته شده اند. Pid مخفف Derivative Integral Proportional است. کنترل PID یعنی عمل کردن بر روی متغییر مورد کنترل از طریق ترکیب مناسب سه عمل کنترلی تناسبی، انتگرالی و مشتق گیراستفاده از الگوریتم ها و استانداردهای بین المللی در کد نویسی هابدون هنگ کردن و باگ نرم افزاریضد نویزها و امواج محیطی emi , rfiدسترسی به تنظیمات عادی و تنظیمات پیشرفته برای کابر دستگاه جوجه کشیقابلیت انتخاب انواع سنسور از نوع sht , dht و w/d ntc2 توسط کاربر دستگاه جوجه کشیسرعت بالای پروسس کنترل

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۱۲V4R

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 12V4R

مشخصات

 • ابعاد
  ۵×۶.۵×۵۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  ارسال رابط لنگ موتور (بازوی پلاستیکی) به همراه کالاسوختن در صورت اتصال به ۲۲۰ ولت (خطرناک)عدم اتصال به ۲۲۰ ولت – فقط اتصال به ۱۲ ولت و کمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۵۰KTYZ

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 50KTYZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵x5x3.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۵ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

فن دستگاه جوجه کشی مدل دایم

فن دستگاه جوجه کشی مدل دایم

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  فن دائم کار و پر قدرتقابلیت اتصال به انواع کنترلرقابلیت استفاده به عنوان دمنده یا مکندهنصب آسان

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل auto56 ظرفیت ۵۶ عددی

ترنر دستگاه جوجه کشی مدل auto56 ظرفیت 56 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۴x44x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  کالا همراه یک عدد ترموستات w1209 عرضه میشود.ولتاژ ترنر: ۱۲V ACولتاژ ترموستات: ۱۲V DC

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل DHS22C

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل DHS22C

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل dhs22

دستگاه کنترلر جوجه کشی مدل dhs22

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  قابلیت نصب بر روی انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی را دارد.این محصول نسبت به محصولات قبلی از جمله DHS33,DHS22,DHS11 دارای مزیت های بسزاییی میباشد از جمله:استفاده از سنسور SHT20 ارجینالخروجی ۱۲ و ۲۲۰ ولت جهت فن تخلیهقابلیت اتصال سنسور پشتیبان و کارت GSMخروجی PID (پالسی ) دما جهت تثبت دما دستگاهقابلیت تنظیم تمامی بازه های عملکرد دما و رطوبت و فن تخلیهتنظیم آسان تایمر موتورنصب آسان

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

شانه دستگاه جوجه کشی مدل ۰۲

شانه دستگاه جوجه کشی مدل 02

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس سبد از پلاستیک سخته و با دوام بسیار بالا می باشد که با گرمای داخل دستگاه جوجه کشی تغییری نمی کند.مناسب تخم پرندگانی که شانه مخصوص ندارندمناسب تخم تمام پرندگانقابل تنظیم تیغه برای تمام تخم هابرای خریدار یک عدد سبد همه کاره همراه با درب و یک بسته ۶ تایی تیغه تقسیم سبد ارسال می شود

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

المنت دستگاه جوجه کشی کد ۳۳

المنت دستگاه جوجه کشی کد 33

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  المنت فلزی سی سانتمناسب برای تمام دستگاه جوجه کشی ها۳۰۰ وات ۲۲۰ ولت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سبد هچر دستگاه جوجه کشی مدل دوبل کد ۳۰۶۰

سبد هچر دستگاه جوجه کشی مدل دوبل کد 3060

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x32x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

المنت رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی کد ۲۰

المنت رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی کد 20

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۰x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۲۲۰V-Link

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 220V-Link

مشخصات

 • ابعاد
  ۶x5x2.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل KTYZ 50

موتور دستگاه جوجه کشی مدل KTYZ 50

مشخصات

 • ابعاد
  ۹x5x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۵۰KTYZ

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 50KTYZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵x5x3.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  دارای لینک متصل به شفت به طول ۱۰ سانتیمتر و یک سوراخ به قطر ۷ میلیمترفاصله بین محور شفت تا سوراخ سر لینک ۸ سانتیمتراتصال لینک به شفت کاملا محکم توسط پیچقابلیت جدا شوندگی لینک با باز کردن پیچ

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas22new

کنترلر دستگاه جوجه کشی مدل yas22new

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  xکالیبره دما و رطوبت در زمانی بایدانجام شود که دما به ثبات رسیده باشد و تغییرات نداشته باشد و حداقل ۳ ساعت از زمان روشن شدن گذشته باشد.)پیشنهاد میشود سنسور آک کالیبره نشود(.xحداکثر جریان خروجی رله هیتر و رطوبتساز ۶ آمپر و فن و تایمر ۳ امپر میباشد.)در صورت نیاز به جریان باالتر حتما از کنتاکتور استفاده نمایید.(xدر صورت استفاده از المپ رشته ای برای هیتر حتما روی المپ فویل قرار دهید .) جهت کاهش حرارت تابشی و عملکرد بهتر سنسور(xبعد از پایان دوره جوجه کشی جهت محافظت از سنسور حتما درکابین را باز بگذارید تا سنسور در رطوبت محیط بسته آسیب نرسد.xدر صورت استفاده از رطوبت ساز بخار سرد،حتما یک مقاومت NTC با مشخصه ۱۰ اهم در مسیر رطوبتساز بصورت سری قرار دهید.xدر صورت نوسان شدید رطوبت پس از روشن شدن فن تخلیه شما میتوانید خروجی فن تخلیه خود را محدود نمایید.xدر صورت نوسان دما محل سنسور را تغییر دهید یا سیستم تهویه هوای خود را چک نمایید.انتخاب تخم ————————————————————–در حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد ، شاستی را بفشارید دستگاه وارد انتخاب تخم میشود و شما میتواید ده پرنده مختلف را انتخاب نمایید و را جهت انتخاب بفشارید. درصورتی که میخوایید بصورت دستی تنظیم نمایید در منوی تخم ها دستی را انتخاب نمایید و به ترتیب ابتدا دما را تنظیم و را بفشارید ، سپس رطوبت را تنظیم کنید و را جهت ذخیرهبفشارید.در صورت انتخاب پرنده از شما روز شروع دوره سوال میشود.xبعد از اتمام عملیات انتخاب پرنده ساعت بصورت خودکار صفر میشود.xدر حالت انتخاب پرنده بعد از انتخاب پرنده ، روز شروع دوره را تنظیم نمایید.xحالت دستی مناسب برای تخم با دما و رطوبت متفاوت میباشد .xدر صورتی که میخوایید بصورت دستی یا Manual تنظیم نمایید در منوی تخم ها P را انتخاب نمایید و به ترتیب ابتدا دما را تنظیم و را بفشارید ، سپس رطوبت را تنظیم کنید و را جهتذخیره بفشارید.بعد از انتخاب ساعت و روز بصورت خودکار صفر میشود.۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ Pتنظیم دستی شترمرغ غاز اردک کبک قرقاول بلدرچین بوقلمون مرغ شاخدار مرغتنظیم تایمر چرخش موتور ————————————————-در حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد در صورتی که شاستی را بفشارید دستگاه وارد تنظیم تایمر میشود . در قسمت اول زمان چرخش )F)را تنظیم نماییددر بخش دوم زمان استراحت موتور )L)را تنظیم نمایید.xدر حالت عادی که دستگاه دما و رطوبت را نشان میدهد با نگه داشتن شاستی موتور شروع به چرخش میکند این عمل در جهت چرخش موتور انجام میشود.xدر صورت نیاز به خاموش کردن تایمر زمان )L)را صفر نمایید.xدر صورت اتصال موتور سه سیمه زمان )F )را صفر نمایید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی ای آی جی مدل ۵۰ ktyz

موتور دستگاه جوجه کشی ای آی جی مدل 50 ktyz

مشخصات

 • ابعاد
  ۷*۶*۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی ای آی جی مدل ۶۸ktyz

موتور دستگاه جوجه کشی ای آی جی مدل 68ktyz

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰*۲۰*۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  خزنده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

موتور دستگاه جوجه کشی مدل ۶۸ktyz

موتور دستگاه جوجه کشی مدل 68ktyz

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  چین

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

شانه دستگاه جوجه کشی بوقلمون کد ۲۰۲۷ بسته ۴ عددی

شانه دستگاه جوجه کشی بوقلمون کد 2027 بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه کنترل دما ماشین جوجه کشی مدل TC12A

دستگاه کنترل دما ماشین جوجه کشی مدل TC12A

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵ گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید دستگاه جوجه کشی آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک دستگاه جوجه کشی استاندارد و کاربردی انتخاب کرده و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید دستگاه جوش

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا