لوازم جانبی خودرو

قلم خشگیر: راهنمای خرید بهترین قلم‌های خش‌گیر خودرو

برای خرید یک قلم خش‌گیر با‌‌کیفیت چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

تصور کنید در مسیری خاکی یا سنگلاخی تردد می‌کنید یا در مسیرتان شاخ برگ درختان فراوانی وجود دارند، به نظر شما عبور از این جاده چه پیامدی به همراه خواهد داشت؟

بله درست است بعد از گذشت مدتی خط و خش‌های ریز و درشتی روی بدنه ماشین‌تان خودنمایی می‌کنند که تنها مسیر سنگلاخی و با درختان فراوان عامل بروز خط و خش روی ماشین نیست.

در برخی موارد تصادف‌های سبک و برخورد ملایم با اجسام ثابت نیز عامل بروز خط و خش روی ماشین است.

حتی کشیدن اجسام همراه عابران پیاده مثل سگک کیف نیز می‌توان عامل بروز خط و خش‌های عمیق و سطحی باشد.

با تمام این خطرات راه چاره چیست؟

یکی از بهترین ابزاری که برای پوشاندن خط و خش‌های سطح ماشین پیشنهاد می‌شود، قلم خش‌گیر متناسب با رنگ بدنه خودرو است.

برای خرید قلم خش‌گیر توجه به نکاتی ضروری است که از شما یاران گرامی دعوت می‌کنیم تا انتها دوستان خود را در مجله اینترنتی مینینیم همراهی نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لاستیک خودرو

چرا باید نکات خرید قلم خش‌گیر را بدانیم؟

همان‌طور که می‌دانید یکی از عواملی که نقش مؤثری بر ظاهری وسیله نقلیه شما دارد رنگ خودرو است.

اگر قلم خریداری‌شده تناسب رنگی با خودرو شما نداشته باشد ممکن است که ظاهری دو رنگ به ماشین شما بدهد.

این عامل نه تنها توی ذوق شما و دیگران خواهد زد بلکه مجبورتان می‌کند که برای رفع این دو رنگی، هزینه بیشتری را برای تنظیم رنگ پرداخت کنید.

حتماً تا به اینجا از اهمیت دانستن نکات خرید قلم خش‌گیر آگاه شده‌اید. در ادامه شما را با مهم‌ترین نکات این خرید آشنا می‌کنیم.

تناسب رنگ؛ مهم‌ترین نکته برای خرید قلم محسوب می‌گردد

بی‌شک مهم‌ترین و اولین نکته برای خرید این محصولات تناسب رنگ آن‌ها با وسیله نقلیه است. همه ما قصد داریم با استفاده از قلم‌های خش‌گیر ظاهر رنگ و رو رفته ماشین را مثل روز اول کنیم؛

حال تصور کنید که قلم خش‌گیر خریداری‌شده تناسب رنگ درستی با رنگ خودرو نداشته باشد، چه فاجعه‌ای!

در این صورت هم هزینه شما برای خرید قلم خش‌گیر به هدر رفته و هم ظاهر دو رنگ ماشین‌تان توی ذوق می‌زند.

پس در زمان خرید این محصولات حتماً به‌ تناسب رنگ دقت داشته باشید، برخی از صافکاران و نقاشان خودرو پیشنهاد می‌دهند حتی زمانی که قلم خش‌گیر ماشین را خریداری کردید باز هم در بخشی از سطح که در معرض دید نیست رنگ آن را امتحان کنید.

اگر قلم تهیه شده تناسب رنگی با خودرو شما داشت، در محل‌های مورد نظر از آن استفاده کنید. در نهایت برای انتخاب رنگ مناسب باید رنگ قلم خش‌گیر انتخابی را با کد درج‌شده روی کاپوت بسنجید و محصول مناسب را تهیه کنید.

توصیه می‌کنیم که انواع مختلف قلم خش‌گیر را بشناسید

قلم‌های خش‌گیر در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شوند. البته عملکرد تمامی آن‌ها مشابه است، اما با شکل ظاهری و نوع استفاده متنوعی تولید می‌شوند که ۳ مدل از محبوب‌ترین آن‌ها را در ادامه شرح می‌دهیم:

 • قلم خش‌گیر سوزنی: قلم سوزنی؛ با خروجی سوزنی که دارد امکان مدیریت استفاده از مواد رنگی را به شما می‌دهد، این محصول برای خط و خش‌های باریک و سطحی قابل‌استفاده است.
 • نوع سر قلم‌ مویی: با سر قلم‌ مویی که دارد امکان استفاده از مواد خش‌گیر را به راحتی به کاربر می‌دهد. این گزینه هم برای خط و خش‌های عمیق و هم‌ سطحی کاربرد دارد.
 • نوع تیوپی (خمیردندانی): این نوع از خش‌گیرها با استفاده از قلم‌ مویی خاص روی سطح ماشین کشیده می‌شوند و اغلب برای خط و خش‌های عمیق از آن‌ها استفاده می‌شود.

هرکدام از این قلم‌های خش‌گیر به روشی خاص قابل‌ استفاده هستند، بنابراین شما می‌توانید بنا به نوع خط و خش و نیازتان بهترین مدل را خریداری کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید یخچال خودرو

قلم خش‌گیر کاربردهایی جانبی هم دارد

شاید تصور کنید که قلم‌های خش‌گیر تنها برای پوشاندن خط و خش‌های روی سطح خودرو کاربرد دارند، اما اجازه دهید این مژده را به شما بدهیم که این محصولات موارد مصرف دیگری نیز دارند.

اغلب این مزیت‌ها برای همان سطح آسیب‌دیده است و استفاده از آن برای اهداف دیگر توصیه نمی‌شود. در ادامه به شما برخی از مهم‌ترین جنبه‌های کاربردی این محصولات را معرفی می‌کنیم.

براق‌کنندگی

همان‌طور که می‌دانید رنگ خودرو علاوه بر رنگ‌دانه حالتی براق نیز دارد، پس اگر قلم خش‌گیر رنگی مات به سطح خودرو بدهد باز هم ظاهر ماشین زیبا نخواهد بود. به همین دلیل اغلب قلم‌های خش‌گیر علاوه بر رنگ‌دانه، براقیت مناسبی نیز دارند.

محافظت‌کننده

محافظت کنندگی یکی از بهترین مزیت‌های قلم‌های خش‌گیر به شمار می‌رود، تصور کنید بعد از هر بار بارندگی رنگ استفاده‌ شده جدا می‌شد و مجدداً مجبور به استفاده از قلم خش‌گیر می‌شدید یا این اتفاق بعد از هر بار کارواش رفتن اتفاق می‌افتد.

قطعاً کاری طاقت‌ فرسا و کلافه کننده بود. تولیدکنندگان قلم‌های خش‌گیر برای راحتی مشتریان خود این محصولات را به صورتی می‌سازند که از بدنه خودرو در برابر سایش و زنگ‌ زدگی مراقبت کرده و در عین‌حال ماندگاری بالایی نیز روی سطح ماشین داشته باشند.

پولیش‌کاری شده

حتماً شما نیز ماشین‌های قدیمی را به خاطر دارید که در بخشی از بدنه‌شان رنگ‌هایی ناموزون زده‌شده بود.

این رنگ‌ها به صورتی بود که انگار خمیری از رنگ تهیه‌ کرده و روی بدنه چسبانده بودند، اما امروزه با پیشرفت در حوزه تولید این مشکل حل‌شده است.

با خرید یک قلم خش‌گیر باکیفیت و بعد از استفاده از آن، ظاهر بدنه ماشین به صورتی است که انگار پولیش‌کاری نیز انجام داده‌اید.

تمیزکننده

یکی دیگر از مزیت‌های جانبی استفاده از قلم خش‌گیر تمیزکنندگی سطوح آسیب‌ دیده و خش خورده است.

همان‌طور که می‌دانید بدنه خودرو از آهن است و اگر سطح آن را با رنگ نپوشانید بعد از مدتی زنگ می‌زند و آسیب بیشتری می‌بیند.

خاصیت تمیزکنندگی نیز یکی از مزیت‌های محافظت از بدنه خودرو به شمار می‌رود.

با توجه به نیازتان خریداری کنید

در زمان خرید قلم خش‌گیر باید بر اساس نیازتان این محصول را خریداری کنید. یکی از مواردی که در این خصوص باید آن را مدنظر قرار دهید حجم و میزان محتوای محصول است.

اگر خط و خش روی سطح بدنه خودروی شما زیاد است، قطعاً محصولی با حجم کم پاسخگوی کارتان نیست. از طرف دیگر اگر خط و خش روی بدنه خودرو شما کم است قلمی با حجم زیاد برای‌تان بیش‌ از اندازه مواد دارد و پول بیشتری برای آن باید پرداخت کنید.

از طرف دیگر اگر برای چندمین بار است که از قلم خش‌گیر استفاده می‌کنید و ابزار مورد نیاز این کار را در اختیار دارید، شاید لازم نباشد قلمی با ابزار جانبی تهیه کنید.

همان‌طور که می‌دانید ابزار جانبی، هزینه تمام‌شده محصول را بالا می‌برند. به همین دلیل در زمان خرید این قلم‌ها باید به نیازتان توجه داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چادر خودرو

تولید کنندگان معتبر شما را ناامید نمی‌کنند

حتماً شما هم با ما موافق هستید که برخورداری خودرو از ظاهری یک‌دست و بدون خط و خش حائز اهمیت است و به هیچ عنوان شوخی‌بردار نیست.

سطح ماشین، محلی برای آزمون‌ و خطا نخواهد بود، لذا به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید قلم خش‌گیر تنها به برندهای معتبر و تولیدکنندگان مطرح اطمینان کنید زیرا این کار خیال شما را از هر نظر راحت می‌کند.


قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید سایپا کد ۱۱۶۰۵۰۷ مجموعه ۴ عددی

قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید سایپا کد 1160507 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x6x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۳ گرم
 • حجم
  ۶۳ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  محافظت کننده
 • سایر توضیحات
  این شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه ی کاری و داشتن شعبه های فراوان در تمام نقاط ایران توانسته محبوبیت بسیار زیادی بین مشتریان پیدا کند رنگ داخل قوطی تحت هیچ شرایطی خشک نمیشود در مقابل کارواش بسیار مقاوم است رنگ پس از خشک شدی بسیار شفاف باقی می ماندپولیش داخل ست قلم خشگیر ایران خودروان باعث میشود بعد از قلم گیری سطح بدنه خودرو کاملا صاف و یکدست شود

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان مناسب برای ساینا سفید کد ۱۱۶۰۵۰۷ حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان مناسب برای ساینا سفید کد 1160507 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۸.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  قلم خشگیر هیدروسان کاملا مطابق با کدرنگ خودرو شما بوده و ساخته شده بابهترین نوع رنگ میباشد که تا حد زیادی مطابق با رنگ کارخانه ای خودرو میباشد. این محصول مناسب برای خودروی ساینا سفید با کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷ و سایر خودروهایی با کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷ میباشد. . این قلم خشگیر به علت استفاده کردن از بهترین متریال همانند رنگ فابریک خودرو کاملا در برابر کارواش / مواد شوینده هوا نور خورشید و سایر عوامل مقاوم میباشد ظرف این محصول دارای دو سر سوزنی و قلم مویی بوده و همین امر باعث شده این قلم خشگیر برای هر گونه رنگ رفتگیهای عمیق و سطحی مناسب باشد. پیشنهاد میشود برای خط و خشهای عمیق از سر سوزنی محصول و برای خط و خشهای کم عمق ولی بزرگ از سر قلم مویی این محصول استفاده بفرمایید. حتما قبلاز استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا۳۰ ثانیه هم بزنید.در صورت سفت شدن رنگ بر اثر استفاده مکرر با مقدار مناسبی تینر فوری رنگ را رقیق کنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید پژو کد ۲۹۰۲۰C حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید پژو کد 29020C حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر خودرو هیدروسان کد ۲۹۰۲۰c مناسب برای ۲۰۶ حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر خودرو هیدروسان کد 29020c مناسب برای 206 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  مناسب برای خودرو های ۲۰۶/۲۰۷/پژو پارس/سمند/سمند سورن/دنا و سایر خودروهایی با کد رنگ: ۲۹۰۲۰cقلم خشگیر هیدروسان مطابق با کد رنگ گفته شده و نوع رنگ خودرو میباشد.حتما به هنگام سفارش قلم خشگیر متناسب با کد رنگ خودروی خود را سفارش بدهید.(کد رنگ در اکثر خودرو ها در محفظه موتور بر روی پلاک فلزی درج شده است)دارای دو سر سوزنی و قلم مویی مناسب برای رفع انواع خط و خش .زیر محصول سوزنی تعبیه شده که میتوانید از آن برای باز کردن سر سوزنی محصول در صورت گرفتگی ان اقدام فرمایدد.سطحی که قصد خشگیری آن را دارید را به خوبی تمیز کنید تا عاری ازهرگونه چربی و آلودگی شود.همچنین سطح مورد نظر نباید داغ باشد.قبل از استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه به خوبی تکان دهید.سپس سطح مورد نظر را خشگیری کنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد ۲۹۰۲۰T

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد 29020T

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۲۹۰۲۰Tرنگ: سفیددارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو گاندو مدل سفید کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷

قلم خشگیر بدنه خودرو گاندو مدل سفید کد رنگ 1160507

مشخصات

 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  تمیز کننده
 • سایر توضیحات
  قلم خشگیر بدنه ی اتوموبیل برای ماشین های سفید با کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷جعبه محصول دارای یک عدد قلم خش گیر ، پولیش، تینر، سمباده، دفترچه راهنما می باشدموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیدارای یک سر به قلمویی و یک سر فلزی برای خوردگی های عمیق (سنگ خوردگی)

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان کد ۱۱۶۰۵۰۷  حجم ۱۵ میلی لیتر مناسب برای تیبا

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان کد 1160507  حجم 15 میلی لیتر مناسب برای تیبا

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۹.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  مناسب برای خودروهای پراید تیبا تیبا۲ ساینا کوییک زانتیا / چانگان / سراتو سایپا و سایرخودروهایی با کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷ میباشد. قلم خشگیر هیدروسان مطابق با کد رنگ گفتهشده و نوع رنگ خودرو میباشد. حتما به هنگام سفارش قلم خشگیر متناسب باکد رنگ خودروی خود را سفارش بدهید.کد رنگ در اکثر خودروها در محفظه موتور بر روی پلاک فلزی درج شده است دارای دو سر سوزنی و قلم مویی مناسب برای رفعانواع خط و خشزیر محصول سوزنی تعبیه شده که میتوانید از آن برای باز کردن سر سوزنی محصول در صورتگرفتگی آن اقدام فرمایدد.سطحی که قصد خشگیری آن را دارید را به خوبیتمیز کنید تا عاری ازهرگونه چربی و آلودگی شود.همچنین سطح مورد نظر نباید داغ باشد.قبل از استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا ۳۰ثانیه به خوبی تکان دهید.سپس سطح مورد نظر را خشگیری کنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد ۱۱۶۰۵۰۷ حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد 1160507 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۹×۲.۵×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد ۲۹۰۲۰C

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد 29020C

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۲۹۰۲۰Cرنگ: سفیددارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ مشکی متالیک ام وی ام مدیران خودرو کد ۷۲۰M حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ مشکی متالیک ام وی ام مدیران خودرو کد 720M حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد ۱۱۵۰۵۰۱ حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد 1150501 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان رنگ سفید مناسب برای پارس کد ۲۹۰۲۰c حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان رنگ سفید مناسب برای پارس کد 29020c حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  مناسب برای خودروهای ۲۰۶/۲۰۷ پژو پارس سمند سمند سورن دنا / هایما ویتارا و سایرخودروهایی با کد رنگ ۲۹۰۲۰۰ قلم خشگیر هیدروسان مطابق با کد رنگ گفتهشده و نوع رنگ خودرو میباشد. حتما به هنگام سفارش قلم خشگیر متناسب باکد رنگ خودروی خود را سفارش بدهید. کد رنگ در اکثر خودروها در محفظه موتور بر روی پلاک فلزی درج شده است دارای دو سر سوزنی و قلم مویی مناسب برای رفع انواع خط و خشزیر محصول سوزنی تعبیه شده که میتوانید از آن برای باز کردن سر سوزنی محصول در صورتگرفتگی آن اقدام فرمایدد.سطحی که قصد خشگیری آن را دارید را به خوبیتمیز کنید تا عاری ازهرگونه چربی و آلودگی شود.همچنین سطح مورد نظر نباید داغ باشد.قبل از استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا ۳۰ثانیه به خوبی تکان دهید.سپس سطح مورد نظر را خشگیری کنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو سفید رنگو کد ۲۹۰۲۰Z حجم ۱۵ میلی لیتر

   قلم خشگیر بدنه خودرو سفید رنگو کد 29020Z حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴x8x14 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  محافظت کننده
 • سایر توضیحات
  در صورت سفت شدن رنگ داخل قوطی مقداری تینر اضافه شودرنگ داخل قوطی تحت هیچ شرایطی خشک نمیشوددر مقابل کارواش بسیار مقاوم استرنگ پس از خشک شدن بسیار شفاف باقی می ماند

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ مشکی ایران خودرو کد ۶۹۹۹۸

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ مشکی ایران خودرو کد 69998

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۶۹۹۹۸رنگ: مشکیدارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر خودرو ایران خودروان کد رنگ ۱S08 مناسب برای کوییک R

قلم خشگیر خودرو ایران خودروان کد رنگ 1S08 مناسب برای کوییک R

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x2x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • حجم
  ۳۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  .قبل از قلم گیری ماشین شسته شده و عاری از هرگونه چربی باشد.قوطی را ۲ دقیقه خوب تکان دهید.هنگام قلم گیری بدنه خودرو داغ نباشد.طبق کد رنگ سفارش دهید

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ مشکی جک S5 مدیران خودرو کد ۹۵۰C حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ مشکی جک S5 مدیران خودرو کد 950C حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان کد رنگ ۱۱۶۰۵۰۷ مناسب برای شاهین

قلم خشگیر بدنه خودرو هیدروسان کد رنگ 1160507 مناسب برای شاهین

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  قلم خشگیر هیدروسان کاملا مطابق با کد رنگ خودرو شما بوده و ساخته شده با بهترین نوع رنگ میباشد که تا حد زیادی مطابق با رنگکارخانه ایخودرو میباشد.مناسب برای خودروهای پراید تیبا تیبا ۲ / ساینا کوییک / زانتیا / چانگان / سراتوسایپا و سایر خودروهایی با کد رنگ : ۱۱۶۰۵۰۷ میباشد.این قلم خشگیر به علت استفاده کردن از بهترین متریال همانند رنگ فابریک خودرو کاملا در برابر کارواش / مواد شوینده هوا نور خورشیدو سایر عوامل مقاوم میباشد. ظرف این محصول دارای دو سر سوزنی و قلم مویی بوده و همین امر باعث شده این قلم خشگیر برای هر گونه رنگ رفتگی های عمیقو سطحی مناسب باشد. پیشنهاد میشود برای خط و خشهای عمیق از سر سوزنی محصول و برای خط و خشهای کم عمق ولی بزرگ از سر قلم مویی این محصولاستفاده بفرمایید.حتما قبل از استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه هم بزنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ام وی ام (MVM) کد ۱۰۱S

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ام وی ام (MVM) کد 101S

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۱۰۱Sرنگ: سفیددارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد ۲۹۰۲۰G

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد 29020G

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۲۹۰۲۰Gرنگ: سفیددارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد ۲۹۰۲۰Z

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد 29020Z

مشخصات

 • ابعاد
  ۳ × ۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶ گرم
 • حجم
  ۱۲ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  کد: ۲۹۰۲۰Zرنگ: سفیددارای دفترچه راهنماموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: در اغلب خودروها شماره رنگ در داخل موتور بر روی پلاک اطلاعات موتور و بدنه قرار دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر خودرو هیدروسان کد ۱۱۶۰۵۰۷ مناسب برای پراید حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر خودرو هیدروسان کد 1160507 مناسب برای پراید حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۲.۵×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  پولیش کاری
 • سایر توضیحات
  این قلم خشگیر مناسب برای خودرو های پراید/تیبا/تیبا۲/ساینا/کوییک و سایر خودروهایی با کد رنگ:۱۱۶۰۵۰۷ میباشد.قلم خشگیر هیدروسان مطابق با کد رنگ گفته شده و نوع رنگ خودرو میباشد.حتما به هنگام سفارش قلم خشگیر متناسب با کد رنگ خودروی خود را سفارش بدهید.(کد رنگ در اکثر خودرو ها در محفظه موتور بر روی پلاک فلزی درج شده است)دارای دو سر سوزنی و قلم مویی مناسب برای رفع انواع خط و خش .زیر محصول سوزنی تعبیه شده که میتوانید از آن برای باز کردن سر سوزنی محصول در صورت گرفتگی ان اقدام فرمایدد.سطحی که قصد خشگیری آن را دارید را به خوبی تمیز کنید تا عاری ازهرگونه چربی و آلودگی شود.همچنین سطح مورد نظر نباید داغ باشد.قبل از استفاده ظرف محصول را به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه به خوبی تکان دهید.سپس سطح مورد نظر را خشگیری کنید.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد ۱۱۶۰۵۰۱ حجم ۱۵ میلی لیتر

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد 1160501 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹ گرم
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  براق کننده
 • سایر توضیحات
  با دو روش استفاده: ۱-سر سوزنی ۲- سر قلم موییپوشش و چسبندگی بالامقاوم در برابر آب ومواد شویندهقابلیت پولیش و واکس زدنخشک شدن سریع و شفافیت بالاموارد استفاده: خش گیری، سنگ خوردگی، ساییدگیرنگ بر پایه رزین مرغوب اکریلیک ( هوا خشک )انطباق با رنگ بدنه اتومبیلمقاوم در برابر عوامل جوی و اشعه ماورای بنفشمقاومت و سختی بالای سطح رنگ شده همراه با انعطاف بالامقاوم در مقابل بنزین, گازوئیل و فشار آبعاری از هرگونه مواد سمی شامل سرب , کادمیم , کلروفلئورو کربن و کروماتقابلیت پوشش و چسبندگی بالاخشک شدن سریع و شفافیت دائمراهنمایی: کد رنگ اتومبیل را می توان از برچسب یا پلاک واقع در رکاب درب راننده و یا قسمت موتور خودرو پیدا نمود.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید کد ۱۱۶۰۵۰۱ مجموعه ۴ عددی

قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید کد 1160501 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۹x3x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۲ گرم
 • حجم
  ۶۳ میلی‌لیتر
 • مناسب برای استفاده در
  بدنه
 • ویژگی‌های واکس، پولیش و تمیزکننده
  تمیز کننده
 • سایر توضیحات
  رنگ داخل قوطی تحت هیچ شرایطی خشک نمیشوددر مقابل کارواش بسیار مقاوم استرنگ پس از خشک شدن بسیار شفاف باقی می ماندپولیش داخل ست قلم خشگیر ایران خودروان باعث میشود بعد از قلم گیری سطح بدنه خودرو کاملا صاف و یکدست شود

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

و اما در آخر…

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که با خط و خشی سطحی یا عمیق روی بدنه خودرو خود مواجه شوید، این شرایط آزاردهنده و کلافه کننده است.

برای رفع این مشکل پیشنهاد ما به شما استفاده از قلم خش‌گیر باکیفیت است. در این مقاله از مجله اینترنتی مینینیم شما را با نکات خرید قلم خش‌گیر آشنا کردیم.

به خاطر داشته باشید که قبل از خرید حتماً نیاز خود را ارزیابی و با توجه به بودجه‌ای که برای خرید این محصول در نظر گرفته‌اید، اقدام به تهیه قلم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا