ابزار غیر برقیلوازم غیر برقی

گاوصندوق: معرفی بهترین گاوصندوق‌های ایمن با خرید اینترنتی

هنگام خرید گاوصندوق این نکات را رعایت کنید

یک ضرب‌المثل معروف وجود دارد که می‌گوید از اموال خودت به درستی مراقبت کن و به دیگران به ویژه همسایه‌ات شک نکن!

منظور از این مثل این است که برای حفظ و نگه‌داری هرچه بهتر و بیشتر از اسناد و یا اشیای گرانبهای خود به دنبال بهترین راه‌ها باشید تا اموالتان از هرگونه آسیب و مهم‌تر از همه دستبرد در امان باشد.

در این میان چیزی که می‌تواند کمک شایانی به شما نمایید و کارایی منحصر به فردی برایتان داشته باشد، خرید یک گاوصندوق کیفی و محکم است.

در عصر حاضر کمپانی‌های زیادی دست به طراحی و تولید گاوصندوق‌های مختلف با ابعاد و متریال‌های جورواجور زده‌اند و هر یک هم محصول خود را برترین قلمداد می‌کنند.

همین امر سبب تشویش خاطر خریداران گشته و آنها را بر سر چند راهی انتخاب قرار داده که بالاخره کدام محصول مناسب‌تر، مقاوم‌تر و کاملا ضد سرقت است!

برای همین نیز ما می‌خواهیم توجه شما را به این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم جلب نماییم تا با نکاتی مهم در خصوص خرید گاوصندوق آشنا شوید و یک مدل از این باکس‌های دوست داشتنی را انتخاب کنید.

ابتدا با انواع مختلف گاو صندوق‌ها آشنا می‌شویم

مدل خانگی: گاوصندوق خانگی معمولاً در ابعاد و اوزان گوناگون طراحی و تولید می‌شود. در واقع هدف از خرید آن قرار دادن اسناد، اشیای مهم و لوازم گران‌قیمت خانه در آن می‌باشد.

البته برای خرید این مدل از محصولات با زمینه کاربری خانگی باید کمی هم به جذابیت‌های ظاهری آن توجه داشت.

محصول منتخب شما باید از قابلیت استفاده آسانی برخوردار باشد. ناگفته نماند که معمولاً خریداران گاوصندوق‌های خانگی بیشتر تمایل دارند که نمونه‌های با ابعاد کوچک این باکس‌های ایمنی را به خدمت بگیرند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لباس کار

مدل تجاری: گاوصندوق‌های تجاری اساساً از ابعاد بزرگتری در مقایسه با مدل‌های خانگی برخوردارند، همین سایز بزرگ باعث شده که وزن سنگین‌تری نیز داشته باشند.

این مدل از محصولات در قسمت داخلی خود چند بخش دارند که می‌توان در هر یک از آن‌ها به تفکیک پول نقد، اسناد و … قرار داد. عمدتاً مدل‌های قابل استفاده در محیط‌های تجاری در قیاس با نوع خانگی، ویژگی‌های امنیتی بیشتر و پیچیده‌تری دارند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید گاوصندوق

این قاعده کلی را فراموش نکنید که اولین عامل برای اتنخاب یک محصول، تعیین نوع آن است

نکته اول در خصوص خرید گاوصندوق توجه به نوع آن است. از دو نوعی که در بحث قبلی در موردشان صحبت کردیم، می‌توانید به فراخور استفاده در منزل یا محیط کار و تجارت باکس امنیتی خود را برگزینید.

البته مدل سومی نیز وجود دارد که مخصوص نگه‌داری از سلاح و مهمات است که اساساً راستِ کار و نیاز شما نیست! با این حال اگر مجوز داشتن و حمل اسلحه را از ارگان‌های ذی‌ربط اخذ نموده‌اید، می‌توانید نوع سوم این محصول را تهیه و سلاح خود را در آن قرار دهید.

این مدل از گاوصندوق‌ها از ضریب ایمنی بالایی برخوردار بوده و به وقت نیاز توسط شما (صاحب اسلحه) نیز به راحتی درب آن برای دسترسی به سلاح، گشوده می‌شود.

بعد از تعیین نوع محصول، توجه به ابعاد و وزن کلی آن حائز اهمیت است

مورد دوم برای انتخاب گاوصندوق توجه به ابعاد و وزن کلی آن می‌باشد. گرچه تصمیم در خصوص اندازه باکس ایمنی به نظر و نیاز کاربر مربوط می‌شود، با این حال اگر تصورتان این است که باید اسناد و اشیای زیادی را در داخل گاوصندوق قرار دهید،

بهتر است خرید مدل‌هایی با سایز بزرگ را در دستور کار خود قرار دهید. این را هم بدانید که در ایران گاوصندوق‌ها بر حسب متر مکعب یا سانتی متر مکعب اندازه گیری می‌شوند.

در خصوص وزن محصول باید خودتان را متقاعد کنید که اگر صاحب ملک هستید و می‌دانید که قرار نیست هر سال محل استقرار گاوصندوقتان را جابه‌جا نمایید، اصلاً لازم نیست به وزن آن توجه کنید.

اما اگر مستاجرید و باید سالانه یا دو سال یکبار این مکعب مستطیل امن را با خود از این طرف به آن طرف ببرید، بهتر است به دنبال خرید مدل‌هایی باشید که کمتر از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند و برای سهولت در حمل، دارای چرخ‌های مخصوصی هستند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید میکروسکوپ

استحکام جنس بدنه محصول ایمنی خود را به خوبی و با دقت ارریابی کنید

نکته دیگری که در تهیه کردن یک گاوصندوق باید به آن توجه کنید، و خیلی هم مهم است، جنس به کار رفته در ساخت آن است. عموماً گاوصندوق‌ها را از یک لایه فولاد نه چندان سخت و منعطف با تعدادی لایه فلزی محکم بر روی آن می‌سازند.

حال شاید این سوال برایتان پیش آید که چرا از فولاد نه چندان سخت و با انعطاف برای ساخت این وسیله حراستی استفاده می‌کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم به دلیل اینکه اگر محصول شما از فولاد خشک ساخته شود، با وارد شدن ضربه به آن شکسته شده و امکان دسترسی به محتویات آن راحت است.

اما زمانی که از فولاد منعطف و غیر سخت در ساخت گاوصندوق استفاده می‌شود، ضربات وارده به آن تنها سبب خم شدن و فرو رفتنِ دیواره محصول به سمت داخل بدنه آن می‌گردد.

برای ساخت مدل‌های نسوز یا ضد حریق از یک لایه دیگر علاوه بر موارد گفته شده در ساختار گاوصندوق‌ها استفاده می‌شود که آن کامپوزیت نارسانا می‌باشد تا از نفوذ گرما و حرارت به داخل محصول جلوگیری بیشتری به عمل آورد.

به چگونگی نصب گاوصندوق توجه کنید

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید گاوصندوق توجه به چگونگی نصب و استفاده از آن می‌باشد. روش شایع این است که گاوصندوق را به صورت ایستاده در کنجی از تاق، زیر راه پله یا مکان‌هایی از این دست که کاملاً قابل رویت است، قرار می‌دهند.

در حالی که برخی دیگر بر اساس ارزش محتویات گاوصندوق خود، آن را در داخل دیوار و یا در داخل زمین قرار می‌دهند.

در واقع با این کار دسترسی و سرقت از آن سخت خواهد بود و همین هم باعث می‌شود کار دستبرد به آن در پایین‌ترین حد باشد؛ برای این منظور در دیوار و یا کف خانه و محل کار به اندازه کافی حفره ایجاد کرده و سپس گاوصندوق را در داخل آن قرار می‌دهند.

معمولاً بر روی مدل‌هایی که در داخل دیوار نصب می‌شوند، تابلو یا تلویزیون و بر روی مدل‌هایی که در داخل زمین قرار می‌گیرند، فرش و پارکتی مناسب را قرار می‌دهند.

مدل‌های دیگری نیز وجود دارند که به آن‌ها پرتابل یا قابل حمل می‌گویند، اگر کسی بخواهد در طول سفر و جابه‌جایی های روزانه از اشیای قیمتی‌اش محافظت نماید، از این مدل محصولات استفاده می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ترازو فروشگاهی

به ضد آب و ضد حریق بودن محصول توجه خاص داشته باشید

یادتان باشد وقتی که تصمیم‌تان برای خرید یک گاوصندوق قطعی شد، به قابلیت ضد آب و ضد آتش یا همان حریق بودن آن توجه داشته باشید.

ساختار اغلب این محصولات به گونه‌ای است که آب داخل آن‌ها نفوذ نمی‌کند، بنابراین از بابت ضد آب بودن آن‌ها لازم نیست نگران باشید.

با این حال اگر انتخابتان یک مدل کوچک است، بهتر است آن را در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین قرار دهید.

چرا که ممکن است آب گرفتگی و یا سیلی ناگهانی به محل زندگی یا کار شما رخنه کند و موجب زدن صدمه به آن و محتویات داخلش شود.

مورد دوم مربوط به مقاومت باکس ایمنی در برابر آتش و حریق است، اگر گاوصندوقی امروزی و استاندارد را خریداری کرده باشید لازم نیست نگرانی به خود راه دهید.

زیرا قطعاً از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار است و می‌تواند دست کم از محتویات داخل خود به مدت ۱۲۰ دقیقه در دمای ۳۵۰ درجه محافظت نماید.

البته یادتان باشد گاوصندوقی که انتخاب می‌کنید علاوه بر ضد آب و ضد حریق بودن باید ایمنی بالایی نیز داشته باشد؛ چرا که شما می‌خواهید از آن برای امنیت مدارک، اسناد و اشیای با ارزش خود استفاده کنید. پس این مورد حیاتی را فراموش نکنید.

اینکه گاوصندوق منتخب شما به چه روشی قفل می‌شود، موضوعی است که نباید فراموشتان شود

درب گاوصندوق شما می‌تواند به روش‌های مختلفی بسته و قفل شود که برخی از آن‌ها هیچ نیازی به تامین انرژی الکتریکی نداشته و برخی دیگر را باید به کمک باتری و یا اتصال مستقیم به برق شهری مورد استفاده قرار داد.

لازم به ذکر است اگر قفل گاوصندوق شما با باتری کار کند و شارژ باتری تمام شود، بایستی آن را با کلید یدکی باز کنید و به همین خاطر لازم است تا کلید قفل جعبه محکم خود را در جایی امن نگهداری نمایید!

گاوصندوق شما می‌تواند دارای حسگر اثر انگشت هم باشد، یعنی با اسکن اثر انگشت شما و یا دیگر نفراتی که شما می‌خواهید به محتوای درون باکس دسترسی داشته باشند، باز و بسته شود. مدل‌های امروزی‌تر این نوع گاوصندوق ها با اسکن قرنیه چشم کار می‌کنند.

قفل مدل‌های دیگر با وارد کردن کد یا همان PIN باز می‌شوند، نوع دیگر از قفل‌های کلاسیک و ترکیبی برخوردارند.

این مدل از گاوصندوق‌ها را قطعا بارها در فیلم‌های مختلف دیده‌اید که دارای دایره‌ای مدرج بر روی درب خود هستند، و از یک یا دو قفل کلیدی نیز کمک می‌گیرند که در مجموع باز کردن آن‌ها حتی برای صاحب گاوصندوق نیز زمان‌بر است چه برسد به دزدها و سارقان!

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کلاه ایمنی

نیم نگاهی به قابلیت‌های جانبی محصول انتخابی خود داشته باشید

از دیگر موارد جانبی و شاید تا حدی مهم برای انتخاب یک گاوصندوق می‌توان به: فضاسازی داخلی آن، رنگ بدنه محصول، تامین نور در داخل آن، آژیر هشدار و همین‌طور گارانتی اشاره داشت.

فراموش نکنید تنها باید اقدام به خرید مدل‌هایی در این خصوص بکنید که شرکت تولید کننده و یا عرضه کننده آن، محصول را گارانتی کنند تا در صورت ایجاد هرگونه مشکلی کسی باشد که پاسخگوی شما عزیزان باشد.

با عوامل موثر در تعیین قیمت گاوصندوق آشنا شوید

قیمت گاوصندوق بر اساس تمام موارد فوق رقم می‌خورد. با این حال باید یادتان نرود که یک گاوصندوق مسئول حراست از اسناد، مدارک و اشیای ارزشمند شماست.

پس در مورد خرید آن ناخن خشکی و خساست به خرج ندهید و به دنبال بهترین‌ها با هر میزان بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید، باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید قفل کتابی

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب گاوصندوق مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ گاوصندوق ایمن، محکم، دقیق، استاندارد، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این محصولات امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


گاوصندوق ایران کاوه مدل ۱۰۰k

گاوصندوق ایران کاوه مدل 100k

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  ۱- وزن مناسب
 • ۲- قیمت مناسب
 • ۳-نسوز و ضد حریق
 • ۴- قفل فلزی با دو عدد کلید
 • ۵- دارای زبانه از داخل که با بریدن لولاها هم باز نمیشود
 • ۶- دارای تنوع رنگ
 • ۷- قابلیت استتار در هر مکان
 • ۸ – قابلیت خرید برای هر قشر از جامعه با قیمت مناسب
 • سایر مشخصات
  گاوصندوق با مارک ایران کاوه کاملا جدا از گاوصندوق ها با مارک کاوه ، تهران کاوه و ….میباشد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق صندوق ایران کاوه مدل ۷۵k

گاوصندوق صندوق ایران کاوه مدل 75k

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۲۵۰dkr

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250dkr

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  نسوز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-30TO

گاوصندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-30TO

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • توضیحات ویژگی ها
  مناسب برای قرار دادن کاغذ A4
 • قفل دیجیتال
 • دوطبقه
 • کلید اضطراری
 • پیچ شدن به دیوار و زمین
 • اقلام همراه
  باتری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۲۵۰MM

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250MM

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  نسوز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل EH500

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل EH500

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  نسوز
 • اقلام همراه
  – کلید
 • – باتری
 • – شارژر باتری
 • سایر مشخصات
  – دارای قفل رمزدار کامپیوتری به همراه کلید
 • – منبع تامین برق: باتری
 • – طبقه جداشونده
 • – رمز آژیر دار
 • – بدنه ورق ۲.۵ میلی متری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق سدید مدل ۲۰۰۰L

گاوصندوق سدید مدل 2000L

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  درب با ورقه فولادی ۱۰ میلیمتری و ضخامت کلی ۸ سانتیمتری
 • بدنه با ورقه فولادی ۴ میلیمتری و ضخامت کلی ۴ سانتیمتری
 • قفل الکترونیکی دارای آژیر سرقت
 • دارای یک محظه داخلی با قفل مستقل
 • دارای سه طبقه
 • پشم سنگ (Rock wool) مقاوم تا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد بین لایه های فولادی بدنه و درب
 • دارای زبانه های ضد سرقت
 • رنگ کوره ای الکترواستاتیک
 • طراحی زیبا با گوشه های منحنی، سبک، ضد سرقت و حریق
 • تریم داخلی چرم مصنوعی
 • اقلام همراه
  پاور بانک
 • کلید اصلی و زاپاس
 • ۴ عدد باتری
 • دفترچه راهنما

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۲۵۰KK

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250KK

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۱۵۰Kk

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150Kk

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق مدل ۲۵۰SKK

گاوصندوق مدل 250SKK

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  نسوز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق سدید مدل ۵۰۰ Mal

گاوصندوق سدید مدل 500 Mal

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  درب با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۱۰ میلیمتری و ضخامت کلی ۸ سانتیمتری
 • بدنه با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۴ میلیمتری و ضخامت کلی ۴ سانتیمتری
 • لولای مخفی ضد سرقت
 • دارای پشم سنگ (Rock wool) مقاوم تا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد بین لایه های فولادی بدنه و درب
 • دارای ۵ زبانه ضد سرقت در اطراف درب لولایی، دارای ۳ زبانه جلو، ۱ زبانه بالا و ۱ زبانه پایین
 • دارای تزیینات داخلی شامل تریم داخلی چرم و طبقه ام دی اف
 • دارای دو محفظه داخلی با قفل مستقل
 • رنگ کوره ای الکترواستاتیک
 • طراحی زیبا با گوشه های منحنی، وزن سبک تر و مقاومت بیشتر نسبت به گاوصندوق های بتنی
 • اقلام همراه
  پاور بانک
 • ۴ عدد باتری
 • ۲ عدد رول بولت جهت اتصال گاوصندوق به زمین
 • کلید اصلی و زاپاس
 • دفترچه راهنما

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق مدل ۲۵۰kk

گاوصندوق مدل 250kk

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • توضیحات ویژگی ها
  صندوق دو طبقه ضد سرقت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۱۵۰kk

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150kk

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  نسوز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق مدل ۲۵۰SKK

گاوصندوق مدل 250SKK

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق گنجینه مدل GS 1000/2s TVM

گاوصندوق گنجینه مدل GS 1000/2s TVM

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  مقاوم در برابر حریق تا ۶۰ دقیقه حرارت مسقیم ۸۰۰ درجه سانتیگراد
 • دارنده استاندارد ملی ایران
 • دارای زبانه ضد سرقت
 • مواد خاص تزریق شده داخل جداره میانی که باعث مقاوم شدن در برابر حریق و دیلم و مته و برش
 • ورق بدنه و درب ضخامت ۲میلیمتر می باشد
 • دارای چرخ برای سحهولت جابه جایی و قابلیت باز کردن چرخ ها
 • رنگ از نوع الکترواستاتیک پودری
 • درب بند اتومات
 • مکانیزن از نوع صفحه ای مقاوم در برابر سرقت
 • دارای زبانه های فولادی از چهار جهت درب
 • لولا از نوع جدا شونده
 • جنس ورق فولادی از نوع st37
 • اقلام همراه
  کارت گارانتی
 • کلید اصلی و یدک
 • آموزش رمز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۲۵۰DKK

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250DKK

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  نسوز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق گنج بان مدل KRD 250

گاوصندوق گنج بان مدل KRD 250

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  دارای زبانه ضد سرقت
 • وزن مناسب برای نگهداری اسناد
 • قطر زبانه های متحرک ۳۰ میلیمتر
 • سایر مشخصات
  نسوز
 • ضد سرقت
 • رنگ کوره ای

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی سدید مدل ۱۰۰۰ LE

گاوصندوق الکترونیکی سدید مدل 1000 LE

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  درب با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۱۰ میلیمتری و ضخامت کلی ۸ سانتیمتری
 • بدنه با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۴ میلیمتری و ضخامت کلی ۴ سانتیمتری
 • لولای مخفی ضد سرقت
 • قابلیت برنامه ریزی رمز دیجیتال
 • دارای صفحه نمایشگر دیجیتال رمز قفل
 • دارای پشم سنگ (Rock wool) مقاوم تا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد بین لایه های فولادی بدنه و درب
 • دارای ۸ زبانه ضد سرقت در اطراف درب، دارای ۵ زبانه جلو، ۲ زبانه بالا و ۱ زبانه پایین
 • دارای تزیینات داخلی شامل تریم داخلی چرم و طبقه ام دی اف
 • دارای دو محفظه داخلی با قفل مستقل
 • قابلیت باز شدن درب ها با رمز دیجیتال و کلید زاپاس
 • رنگ کوره ای الکترواستاتیک
 • طراحی زیبا با گوشه های منحنی، وزن سبک تر و مقاومت بیشتر نسبت به گاوصندوق های بتنی
 • دارای گارانتی ۱۲ ماهه سدید و خدمات پس از فروش ۶۰ ماهه
 • اقلام همراه
  ۱ عدد پاور بانک جهت شارژ رمز الکترونیکی در صورت اتمام باتری
 • ۲ عدد رول بولت جهت اتصال گاوصندوق به زمین
 • ۴ عدد باتری قلمی قفل الکترونیکی
 • کلید اصلی و زاپاس
 • دفترچه راهنما
 • سایر مشخصات
  چراغ اتوماتیک گاوصندوق در هنگام باز شدن درب فضای گاوصندوق را روشن می کند..

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH300L

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH300L

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  – رمز آژیر دار
 • – بدنه ورق ۲.۵ میلی متری
 • – طبقه جداشونده
 • اقلام همراه
  – کلید
 • سایر مشخصات
  – دارای قفل رمزدار کامپیوتری به همراه کلید
 • – منبع تامین برق: باتری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی سدید مدل ۱۲۰۰ LE

گاوصندوق الکترونیکی سدید مدل 1200 LE

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت , نسوز
 • توضیحات ویژگی ها
  درب با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۱۰ میلیمتری و ضخامت کلی ۸ سانتیمتری
 • بدنه با ورقه فولادی اس تی ۳۷، ۴ میلیمتری و ضخامت کلی ۴ سانتیمتری
 • لولای مخفی ضد سرقت
 • قابلیت برنامه ریزی رمز دیجیتال
 • دارای صفحه نمایشگر دیجیتال رمز قفل
 • دارای پشم سنگ (Rock wool) مقاوم تا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد بین لایه های فولادی بدنه و درب
 • دارای ۱۰ زبانه ضد سرقت در اطراف درب، دارای ۷ زبانه جلو، ۲ زبانه بالا و ۱ زبانه پایین
 • دارای تزیینات داخلی شامل تریم داخلی چرم و طبقه ام دی اف
 • دارای دو محفظه داخلی با قفل مستقل
 • قابلیت باز شدن درب ها با رمز دیجیتال و کلید زاپاس
 • رنگ کوره ای الکترواستاتیک
 • طراحی زیبا با گوشه های منحنی، وزن سبک تر و مقاومت بیشتر نسبت به گاوصندوق های بتنی
 • دارای گارانتی ۱۲ ماهه سدید و خدمات پس از فروش ۶۰ ماهه
 • اقلام همراه
  ۱ عدد پاور بانک جهت شارژ رمز الکترونیکی در صورت اتمام باتری
 • ۲ عدد رول بولت جهت اتصال گاوصندوق به زمین
 • ۴ عدد باتری قلمی قفل الکترونیکی
 • کلید زاپاس
 • دفترچه راهنما
 • سایر مشخصات
  چراغ اتوماتیک گاوصندوق در هنگام باز شدن درب فضای گاوصندوق را روشن می کند..

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل H300

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل H300

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی
 • ویژگی ها
  ضدسرقت
 • توضیحات ویژگی ها
  – دارای نمایشگر دیجیتال
 • – باز شدن با کمک کلید و کد رمز
 • – قابلیت تعریف کد رمز یک رقمی الی شش رقمی
 • – چراغ ال ای دی داخلی جهت روشنایی محفظه
 • – عدم نمایش کد رمز در زمان وارد کردن
 • – دارای هشدار صوتی
 • – دارای استانداردهای ISO14001، ISO9001، ISO100022004 و ISO18001
 • – دارای دو زبانه‌ی فولادی
 • اقلام همراه
  – ۲ عدد کلید

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق ایران کاوه مدل ۲۵۰KK

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250KK

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  خارجی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

گاوصندوق مدل ۲۵۰kk

گاوصندوق مدل 250kk

مشخصات فنی

 • نوع لولا
  داخلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید گاوصندوق آشنا شدید، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، قدرتمند، استاندارد و به‌روز خریداری کرده و همیشه از کیفیت و ضریب امنیتی بالای آن بهره برده و از عملکرد آن اطمینان کامل داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید نردبان

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا