ابزار برقی

بهترین دستگاه‌های سنباده زن برقی پرقدرت و ارزان با خرید اینترنتی

راهنمای خرید انواع دستگاه سنباده زن چرخشی و تسمه‌ای با قدرت موتور بالا

قطعاً شما هم با این نظر موافقید که یکی از اساسی‌ترین مراحل تولید، ساخت و آماده کردن وسایل و ساخته‌های چوبی مرحله پرداخت و سنباده زدن آن‌هاست. این کار برای صاف کردن سطح و بخش‌های برجسته و ناهموار چوب و مهیا کردن آن برای مرحله بعدی یعنی پوشش یا رنگ آمیزی است.

در واقع با استفاده از سنباده که بهترین روش برای پرداخت، صاف و صیقلی کردن چوب است، می‌توان یک چوب دست ساز قدیمی را احیا کرد و یا سطح یک چوب خشن را کاملاً صاف نمود.

با دستگاه سنباده زن برقی آشنا شوید

در حقیقت این دسته از ماشین‌های برقی که به صورت پرتابل، رومیزی و صنعتی تولید می‌شوند، کاربرد و مزایای زیادی در صعنت چوب و نجاری دارند.

دستگاه‌های سنباده زن (Sanders) در ابعاد و طرح‌های متفاوت و به تناسب استفاده از آن‌ها تولید می‌شوند که نقطه اشتراک همه سنباده زن‌ها بهره‌گیری از کاغذ سنباده است.

ماشین سنباده زن چوب و کاربردهای آن

به یاد داشته باشید که شما قصد دارید با دستگاه سنباده زن برقی که در اندازه و اَشکال مختلف ساخته می‌شود، سطح یک ورق یا سازه چوبی را صیقل دهید یا این‌که یک کار حجمی مثل منبت را پرداخت نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دریل چکشی

سنباده زدنِ یک ورق MDF خام یا یک ورق فینگر جوینت با سنباده کاری یک صفحه سی ان سی (CNC) یا منبت کاری شده، فرق می‌کند. این تفاوت در مورد یک درب چوبی یا پایه مبل منبت کاری شده نیز صادق است و هر کدام از آن‌ها به دستگاهی مخصوص نیاز دارند.

مدت زمان سنباده زنی تابع چه عواملی است؟

در واقع شما باید بر اساس نوع نیاز و زمینه کاری خود، محصول را انتخاب کنید، یعنی مشخص نمایید که ماشین سنباده زنی چوب را برای یک کارگاه حرفه‌ای و مهارتی می‌خواهید یا این‌که قصد دارید آن را برای یک کارگاه کوچک خانگی به کار ببرید؟

زمانی که پاسخ این سوال را پیدا کردید، می‌توانید دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. قدرت ماشین‌های خانگی و کارگاهی با دستگاه‌های سنباده کاری صنعتی خیلی تفاوت دارد.

شرایط فضا و مکان سنباده کاری

نکته دیگری که باید مورد توجه شما باشد، فضای مورد نیاز برای سنباده زنی است. لازم است در این زمینه به تعداد سازه‌ها یا صفحات چوبی که باید روزانه سنباده کاری شوند، توجه کنید.

بعد هم تشخیص دهید که برای این کار به خرید یک دستگاه دستی و پرتابل نیاز دارید یا این‌که باید یک محصول کارگاهی و صنعتی تهیه نمایید.

یک دستگاه کوچک و رومیزی می‌تواند نیاز شما را در یک کارگاه نُقلی بر آورده نماید، اگر صاحب یک کارخانه مصنوعات چوبی هستید، قطعاً باید در پی سندرهای صنعتی با توان و ابعاد بزرگ‌تر باشید تا بتوانید پروفیل‌های جوبی را به خوبی سنباده کاری نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دستگاه پولیش

با انواع دستگاه‌های سنباده زنی آشنا شوید

مدل دستی: عدم کیفیت دلخواه و خستگی دست و انگشتان از مشکلات سنبده زنی با دست است. سنباده‌گیر دستی یک وسیله ساده است که برای گرفتن سنباده و جاسازی ورق‌های سنباده در زیر آن، به کار می‌رود.

 • وجود دسته در این ابزار باعث می‌شود که به راحتی از آن استفاده گردد، بنابراین اگر پروژه شما کارِ کوچکی است توصیه می‌کنیم که این گجت کاربردی را که به نام‌های ستباده زن دستی یا بلوک سنباده زنی نیز معروف است، برای خود تهیه نمایید.
انواع دستگاه‌های سنباده زنی
انواع دستگاه‌های سنباده زنی

سنباده زن تسمه‌ای (Belt sander): پایه عمل و اساس کار سنباده تسمه‌ای در حقیقت حرکت نوار سنباده بر روی چوب برای باربرداری است که می‌تواند به شکل چرخشی، نوسانی، رفت و برگشت و … صورت پذیرد. این مدل سنباده زن کاربردی در انواع پرتابل، رومیزی، صنعتی و کارگاهی تولید و عرضه می‌شود.

 • بلت سندر یا سنباده زن نواری متشکل از یک کمربند سنباده است که حول دو محور از جنس سیلیکون به گردش درمی‌آید. در انواع پرتابل این محصول که به سنباده تانکی نیز معروف است، کاربر دستگاه را روی چوب به حرکت وا می‌دارد.
 • در مدل رومیزی، دستگاه ثابت است و تسمه در محل خود می‌چرخد و شما می‌توانید چوب را روی میز قرار داده و آن را پرداخت نمایید.
 • نمونه صنعتی Belt sander در کارخانه‌های بزرگ‌ تولیدی برای پرداخت چوب‌هایی مثل صفحات فینگر جوینت و تخته فشرده چوبی یا همان MDF خام به کار می‌رود.

دستگاه سنباده زن دیسکی (Disc sander): ماشین سنباده زن دیسکی یا پولیش رایج‌ترین محصول از این گروه وسایل است که در همه کارگاه‌های رنگ کاری موجود می‌باشد. این دستگاه در دو مدل پرتابل و دیسکی رومیزی یافت می‌شود.

 • در نوع پرتابل، ورق سنباده به صفحه یا دیسک متصل و دیسک به شفت ماشین بسته می‌شود و کنترل و چرخش دیسک آن‌ها به وسیله دیمر قابل تنظیم است.
 • در گونه رومیزی، دیسک بر روی میز تعبیه شده در حالی که دستگاه ثابت است، کاربر می‌تواند با استفاده از قابلیت تنظیم صفحه آن در زوایای مختلف، قطعه کار را بر روی میز و در مسیر صفحه سنباده قرار دهد.

دستگاه سنباده زن لرزان تخت (Sheet sander): این دستگاه که به صفحه‌ای هم شهرت دارد، از انواع دستی این محصول به شمار می‌رود. صفحه سنباده در بخش زیر دستگاه قرار می‌گیرد و با حرکات رفت و برگشت، اقدام به باربرداری از سطح چوب می‌کند.

 • صفحه زیر ماشین سنباده زن لرزان، تخت و در اَشکال مستطیلی، مربعی و مثلثی ساخته می‌شود که اندازه آن نصف یک ورق سنباده تا یک چهارم و در پاره‌ای موارد، حتی کم‌تر از آن هم هست.
 • این دستگاه کارایی زیادی دارد و قادر است خط و خش‌های کم عمق روی چوب را به خوبی از بین ببرد.
 • از این نوع ماشین پس از کار با سنباده زن دیسکی استفاده می‌شود زیرا می‌تواند خطوط دایره‌ای حاصل از سنباده دیسکی را محو کند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید اره عمودبر

مدل گرد (Orbital sander): این نوع سنباده زن پرتابل با کفی دایره‌ای طرفداران زیادی دارد. اساس کار این ماشین برقی گردش صفحه سنباده با سرعت کم همراه با لرزش صفحه است.

 • یعنی مثل مدل‌های تخت لرزان، تانکی و دیسکی فقط محدود به حرکت در جهتِ راهِ چوب نیست. دستگاه سنباده زنی گرد لرزان به دو صورت مُشتی و دسته‌دار وجود دارد.
 • نوع مشتی آن که با یک دست کنترل می‌شود و قابل هدایت است، برای کارهای کوچک گزینه خوبی است. در مدل دسته‌دار این محصول همانند پولیشر می‌توان آن را با دو دست کنترل کرد و فشار بیشتری را به آن وارد نمود.

دستگاه سنباده زن استوانه‌ای (Spindle sander): این نوع ماشین سنباده زنی به صورت رومیزی یا ایستاده و کارگاهی برای مصارف صنعتی تولید می‌شود.

 • سنباده به دور استوانه آن می‌چسبد که علاوه بر چرخش دارای حرکات بالا و پایین (Oscillating) نیز می‌باشد. این ویژگی باعث می‌شود که باربرداری بهتر انجام شود و حداکثر استفاده از سطح سنباده نیز به عمل آید.
 • سنباده زن استوانه‌ای مدلی مناسب برای پرداخت قوس‌ها و منحنی‌های سطح کار به شمار می‌رود.

مدل درام (Drum sander): درام سندر یک ماشین سنباده زن ثابت و کارگاهی است که در اندازه‌‌های رومیزی، کارگاهی و صنعتی قابل تهیه است. این وسیله ساختاری مشابه گندگی دارد منتها به جای رنده کردن، عمل سایش و سنباده کاری سطوح چوبی را انجام می‌دهد.

 • مدل درام از یک یا چند ایستگاه برای دقت و سرعت در سنباده کاری کمک می‌گیرد. این ماشین‌ها در صنایع مبل سازی، سیسمونی، ساخت صفحات فینگر جوینت و … کاربرد فراوانی دارند.

دستگاه سنباده زن براش (Brush sander): این سیستم، جدیدترین دستگاه سنباده زنی در صنایع چوب محسوب می‌گردد که اخیراً به بازار مصرف راه یافته است.

 • شما می‌توانید از این مدل برای سنباده کاری سطوح چوبی مانند درب‌های سی ان سی و منبت کاری شده، ورق‌های ام دی اف، قطعات حجیم و دارای پستی و بلندی، درب کابینت و … که صاف و یکنواخت نیستند، استفاده نمایید.
 • در این ماشین، ورق سنباده با استفاده از دستگاه لیزر به صورت شانه‌ای یا ریش ریش برش داده می‌شود تا به راحتی در میان پستی و بلندی‌های چوب حرکت نماید.
 • بُرس‌های دستگاه هم به ایستایی کافی آن و همین‌طور پاک کردن گرد و خاک ناشی از سنباده کاری کمک می‌کنند.

نکاتی که هنگام انتخاب و خرید سنباده زن برقی باید مورد توجه باشد

تعیین نوع سیستم بر اساس نیاز و انتظار

قبل از هر چیز شما باید انتظار خود از دستگاه و نوع نیازتان را از آن، مورد ارزیابی قرار دهید، آیا به قدرت دستگاه نیاز دارید؟ یا دقت و ظرافت آن برایتان مهم است؟ یا هدفتان خرید دستگاهی با تلفیق این دو ویژگی است؟

این درک صحیح و درست به شما کمک می‌کند که در مورد خرید یک محصول کیفی و مرغوب بهتر تصمیم بگیرید.

اهمیت اندازه دستگاه سنباده زن برقی

سایز این ماشین برقی بسیار حائز اهمیت است، قطعاً دستگاه بزرگ‌تر، قدرت بیشتری دارد و نوع کوچک‌تر آن از دقت بالاتری برخوردار می‌باشد.

گرچه شما به دنبال محصولی نیستید که کنترلش برایتان سخت باشد ولی داشتنِ قدرت بالا خالی از لطف نیست.

در این زمینه باید به سطح تجربه و میزان مهارت خود در استفاده از ماشین سنباده زن توجه داشته باشید.

برخورداری کالا از ضمانت‌نامه

معمولاً افراد ماهر و با تجربه‌ای که دستی بر آتش استفاده از ابزار برقی مختلف دارند به خوبی می‌دانند که وجود یک گارانتی معتبر برای محصول چقدر اهمیت دارد.

طیف استفاده از این دسته وسایل برقی بسیار وسیع و متنوع است، هر قدر میزان استفاده از آن‌ها بیشتر باشد به همان نسبت هم خرابی و نقص‌شان نیز بالاتر خواهد بود.

بنابراین وجود یک برگه ضمانت با پشتوانه معتبر می‌تواند تامین کننده زیان‌ها و خسارت‌های احتمالی به دستگاه باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مینی فرز

منبع تامین برق دستگاه

یکی از نکات و ملاحظات مهم هنگام انتخاب و خرید سنباده زن، توجه به منبع تامین انرژی برق محصول است. این مدل دستگاه‌ها یا به صورت مستقیم و به وسیله کابل از برق شهری تغذیه می‌کنند و یا این‌که از باتری شارژی برای تامین انرژی خود کمک می‌گیرند.

دستگاه‌های سیمی دارای قدرت بیشتری هستند ولی از قابلیت حمل سخت‌تری برخوردارند اما مدل شارژی آن‌ها به راحتی جابه‌جا می‌شوند منتها چندان قدرتمند نیستند.

راحتی استفاده از محصول سنباده زنی

سهولت استفاده از دستگاه سنباده زن یکی از نکات مهم است که‌ ممکن است مورد بی توجهی واقع شود. گرچه یک ماشین، کارِ سنباده کشی را در یک بازه زمانی کوتاه و با دقت بیشتری انجام می‌دهد ولی این بدان معنا نیست که از وزن و راحتی استفاده از آن غافل شوید.

پس هنگام خرید به قرارگیری مناسب دستگاه در دست، نوع و طرح دسته و همین‌طور وزن و ابعاد آن توجه نمایید.

کیسه جمع آوری بُراده

این دستگاه‌های برقی غالباً از محفظه و کیسه‌ای برای جمع آوری براده‌ها و خُرده‌های چوب برخوردار هستند تا شما همواره دارای محیطی تمیز و عاری از هر گونه کثیفی ناشی از کار با محصول سنباده کشی باشید، پس ضرورت دارد که هنگام خرید به این ویژگی دقت کنید.

قابلیت تنظیم سرعت کالا

اگر دستگاه سنباده زن انتخابی شما دارای توان تنظیم سرعت باشد، هر کس و حتی افراد مبتدی می‌توانند بر اساس میزان تبحر خود از آن استفاده نمایند.

یعنی در ابتدای کار، سرعت پایین سیستم را به خدمت بگیرند و در مراحل بعدی به تناسب کسب و افزایش مهارت، از سرعت‌های بالای دستگاه استفاده نمایند.

امکانات جانبی ماشین سنباده کشی

تعویض راحت و سریع ورقه سنباده، ایمنی دستگاه، تنظیم فاصله دهی، اندازه کابل برق، کیف مخصوص و … از جمله قابلیت‌های جانبی دستگاه سنباده زنی هستند که می‌توانند از مولفه‌های اثر گذار بر انتخاب شما باشند. البته این خصوصیات قیمت نهایی محصول را نیز بیشتر می‌کنند.

عوامل تعیین کننده قیمت محصول

به هر حال هر کس بر پایه نیاز کاری، میزان بودجه و انتظار خود از دستگاه سنباده زن، اقدام به انتخاب و خرید می‌کند. شما با قدری گشت و گذار در بازار فروش این محصول و هم‌چنین مراکز فروش اینترنتی آن، می‌توانید یک مدل از این دستگاه‌های برقی را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب دستگاه سنباده زن مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۳ دستگاه سنباده زن ارزان، باکیفیت و محبوب را برای شما آماده کرده‌ایم. این دستگاه‌های سنباده زن امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


دستگاه سنباده زن رونیکس مدل ۶۴۰۲

دستگاه سنباده زن رونیکس مدل 6402

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۲۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۱۰*۱۰۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۱۰*۱۰۰ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۵۰۰۰
 • کیسه براده
  ندارد
 • اقلام همراه
  پد اسفنجی
 • کاغذ سنباده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن محک مدل OS-300

دستگاه سنباده زن محک مدل OS-300

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۳ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۲۰۰۰
 • بازه عرض سنباده
  ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  دارد
 • طول سیم
  ۲ متر
 • اقلام همراه
  کیسه گرد و غبار فیلتر دار
 • زغال اضافی
 • یک عدد صفحه سنباده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن محک مدل BDS – 15 / 10

دستگاه سنباده زن محک مدل BDS - 15 / 10

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۷۵ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۰۰×۹۱۴ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۹۵×۱۲۵ میلی متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن گرد لرزان ۱۲۵ میلی‌متری دیوالت مدل DWE6423

دستگاه سنباده زن گرد لرزان 125 میلی‌متری دیوالت مدل DWE6423

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۸۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۲۵ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۷۰۰۰-۱۲۰۰۰
 • سرعت لرزش
  کند , تند
 • کیسه براده
  دارد
 • سایر توضیحات
  – دارای قابلیت تنظیم سرعت از طریق دیمر
 • – دارای عایق‌بندی مناسب در برابر گرد و غبار
 • – دارای طراحی مناسب
 • – قابلیت نصب مکنده بر روی دستگاه
 • – قدرت ساب بالا
 • – دارای سیستم لرزش گیر
 • اقلام همراه
  – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن محک مدل BSD-100

دستگاه سنباده زن محک مدل BSD-100

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۲۵×۷۶۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۶×۱۷۸ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • بازه عرض سنباده
  ۰ تا ۱۰ سانتی متر
 • اقلام همراه
  – کاغذ سنباده
 • – گونیا
 • – دفترچه راهنما فارسی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن بوش مدل GEX 125-1 AE

دستگاه سنباده زن بوش مدل GEX 125-1 AE

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۵۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۵ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۵۰۰۰ – ۲۴۰۰۰
 • سرعت لرزش
  کند , تند
 • کیسه براده
  دارد
 • سایر توضیحات
  – قطر پد سنباده‌زنی: ۱۲۵ میلی‌متر
 • – سرعت در حرکت آزاد: ۷۵۰۰ – ۱۲۰۰۰ دور در دقیقه
 • – طراحی جمع و جور، ارگونومیک با سطوح وسیع مجهز به روکش نرم برای وضعیت‌های متغیر حمل و دست‌گیری و آسایش بی‌نظیر
 • – سیستم میکروفلتر بوش: مکش گرد و غبار بی‌نقص
 • – تنظیم سرعت برای کار کردن بر اساس نوع مواد
 • – ترمز پد سنباده‌زنی برای جلوگیری از صدمه دیدن (پرداخت بیش از حد) قطعه کار
 • – حرکت گرد لرزان به علاوه چرخش موجب تضمین ظریف‌ترین پرداخت به همراه کارآیی بالا در سنباده‌زنی
 • – اتصال ولکرو برای تعویض سریع، مناسب کاغذ سنباده
 • – سیستم Click & Clean برای دید واضح سطح کار، محافظت و سلامت کاربر در برابر گرد و غبار و عمر مفید طولانی‌تر ابزار و متعلقات
 • – مکش گرد و خاک مستقیماً به داخل کیسه گرد و خاک دستگاه و / یا مکنده گرد و غبار همه منظوره
 • – نصب و جدا کردن آسان کاغذ سنباده بهدلیل اتصال ولکرو (نوار دارای قلاب و حلقه)
 • اقلام همراه
  – جعبه میکروفیلتر
 • – کاغذ سنباده G80

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن آپ اسپیریت مدل HK-S5-100

دستگاه سنباده زن آپ اسپیریت مدل HK-S5-100

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۴۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۰۰×۱۱۰ میلی متر
 • سایر توضیحات
  توان: ۲۴۰ وات
 • سرعت گردش آزاد : ۱۰۰۰۰ دور در دقیقه
 • دارای کفی مربع به ابعاد ۱۰۰×۱۱۰ میلی‌متر
 • قابلیت تعویض آسان سنباده
 • دارای صفحه محکم برای کاربری های متنوع
 • مناسب جهت سنباده کاری با مش نرم و سخت
 • انتفال ارتعاش کم به دسته توسط گریپ مخصوص
 • دارای دسته ارگونومیک

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن نواری مدل smr1

دستگاه سنباده زن نواری مدل smr1

مشخصات فنی

 • توان
  ۱۵۰۰ وات
 • بازه توان
  ۱۰۰۰-۱۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۵۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۵۵×۱۷۰ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • بازه عرض سنباده
  ۰ تا ۱۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  ندارد
 • طول سیم
  ۳ متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن مدل DA-7042

دستگاه سنباده زن مدل DA-7042

مشخصات فنی

 • توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۵۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۵۰ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۲۰۰۰
 • سرعت لرزش
  کند , تند
 • کیسه براده
  ندارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

سنباده زن توسن مدل ۴۲۴۰FS

سنباده زن توسن مدل 4240FS

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۴۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۹۰*۱۸۰ میلی متر
 • طول سیم
  ۳ متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن محک مدل OS-200

دستگاه سنباده زن محک مدل OS-200

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۰۰×۱۱۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۰۰×۱۱۰ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۴۰۰۰
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  ندارد
 • طول سیم
  ۲ متر
 • سایر توضیحات
  کلید ضد گرد و غبار
 • نصب سنباده گیره ای
 • اقلام همراه
  یک برگ سنباده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن بوش مدل GEX 150 AC

دستگاه سنباده زن بوش مدل GEX 150 AC

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۴۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۵۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۵۰ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۴۵۰۰-۵۰۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۱۲۰۰۰
 • سرعت لرزش
  کند , تند

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن رونیکس مدل ۶۴۰۱

دستگاه سنباده زن رونیکس مدل 6401

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۸۵×۹۳ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۸۵×۹۳ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  دارد
 • سایر توضیحات
  – پرقدرت و سبک
 • – مجهز به سیستم جدید و پیشرفته اتصال مناسب صفحه سنباده به کفی آلومینیوم
 • – مجهز به کلید ضد غبار با روکش لاستیکی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • – مجهز به دکمه قفل کن برای عملکرد متناوب
 • – استفاده از بلبرینگ های ضد غبار با کیفیت جهت طول عمر بیشتر
 • – دارای سه عدد صفحه سنباده با زبری های متفاوت و محفظه غبار گی
 • – ولتاژ: ۲۲۰ ولت
 • – فرکانس: ۵۰ هرتز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن ادون مدل VGM-250

دستگاه سنباده زن ادون مدل VGM-250

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۵۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۸۷×۹۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۸۷×۹۰ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۱۰۰۰-۱۵۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۱۰۰۰۰۰
 • بازه عرض سنباده
  ۰ تا ۱۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  ندارد
 • طول سیم
  ۱.۵ متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن مدل BDS-100

دستگاه سنباده زن مدل BDS-100

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۲۵٫۴x۷۶۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۷ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۲۹۵۰
 • بازه عرض سنباده
  ۰ تا ۱۰ سانتی متر
 • کیسه براده
  ندارد
 • طول سیم
  ۱.۵ متر
 • سایر توضیحات
  دارای موتور دینامی و بیصدا ۳۰۰ واتی
 • دارای عرض نوار ۲٫۵۴ سانتیمتر و طول نوار ۷۶ سانتیمتر
 • دارای دیسک سنباده ۱۲٫۵ سانتیمتر
 • به همراه میزکار زاویه پذیر
 • دارای گونیا برای میز کار
 • دارای دو عدد میز کار

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن فاین مدل GRIT GI100

دستگاه سنباده زن فاین مدل GRIT GI100

مشخصات فنی

 • توان
  ۱۵۰۰ وات
 • بازه توان
  ۱۵۰۰-۲۰۰۰ وات
 • ابعاد سنباده
  ۱۰۰۰×۱۰۰ میلی متر
 • ابعاد صفحه
  – میلی متر
 • بازه سرعت
  ۳۰۰۰-۳۵۰۰ دور در دقیقه
 • بازه عرض سنباده
  ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر
 • کیسه براده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  ساخت دانمارک
 • ولتاژ موتور : ۴۰۰×۳ ولت (~۳)
 • سرعت بدون بار : ۳۰۰۰ دور دردقیقه
 • فاقد پایه
 • قابل استفاده بر روی کلگی دستگاه تراش
 • اقلام همراه
  یک حلقه نوار سنباده (K 60 Z) با ابعاد ۱۰۰۰×۱۰۰ میلیمتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن دی سی ای مدل ASB02-185

دستگاه سنباده زن دی سی ای مدل ASB02-185

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۲۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۹۳ × ۱۸۵ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۲۰۰۰
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  ندارد
 • طول سیم
  ۲.۵ متر
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای فارسی
 • ذغال

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن متابو مدل FSX200

دستگاه سنباده زن متابو مدل FSX200

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۴۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۵ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۱۰۰۰-۱۵۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۱۱۰۰
 • بازه عرض سنباده
  ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  کند
 • کیسه براده
  دارد
 • اقلام همراه
  کیسه براده
 • کیف مقاوم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن ماکیتا مدل bo5030

دستگاه سنباده زن ماکیتا مدل bo5030

مشخصات فنی

 • توان
  ۳۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۵ میلی متر
 • حداکثر سرعت
  ۱۲۰۰۰
 • کیسه براده
  دارد

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن بوش مدل GSS23AE

دستگاه سنباده زن بوش مدل GSS23AE

مشخصات فنی

 • توان
  ۱۹۰ وات
 • بازه توان
  ۵۰۰-۱۰۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۸۶×۹۳ میلی متر
 • کیسه براده
  دارد
 • طول سیم
  ۳.۲ متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن توسن مدل ۴۲۴۰FS

دستگاه سنباده زن توسن مدل 4240FS

مشخصات فنی

 • توان
  ۲۴۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۹۰×۱۸۰ میلی متر
 • سرعت لرزش
  کند , تند
 • کیسه براده
  دارد
 • طول سیم
  ۳ متر
 • سایر توضیحات
  مجهز به کنترل کننده سرعت الکترونیکی (دیمر)
 • دسته ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
 • دارای کلید برق مقاوم در برابر گرد و غبار
 • قابلیت اتصال به مکنده (جارو برقی) صنعتی
 • اقلام همراه
  کفی الومنیومی
 • سمباده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن محک مدل BS-400

دستگاه سنباده زن محک مدل BS-400

مشخصات فنی

 • توان
  ۴۰۰ وات
 • بازه توان
  ۰-۵۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  ۱۲۳ میلی متر
 • بازه سرعت
  ۱۵۰۰-۲۰۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۱۶۵۰
 • بازه عرض سنباده
  ۰ تا ۱۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  دارد
 • طول سیم
  ۲ متر
 • سایر توضیحات
  – سرعت: ۱۶۵۰ – ۱۰۷۰ (دور در دقیقه)
 • اقلام همراه
  – کیسه براده
 • – سنباده
 • – دفترچه راهنما

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستگاه سنباده زن ووفو مدل WFS-3095

دستگاه سنباده زن ووفو مدل WFS-3095

مشخصات فنی

 • توان
  ۱۵۰۰۰ وات
 • بازه توان
  ۱۵۰۰-۲۰۰۰ وات
 • ابعاد صفحه
  میلی متر
 • بازه سرعت
  ۲۵۰۰-۳۰۰۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سرعت
  ۱۵۰۰۰۰
 • بازه عرض سنباده
  ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر
 • سرعت لرزش
  تند
 • کیسه براده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مشخصات فنی سنباده لرزان بادی سر کج ووفو مدل WFS-3095
 • کشور سازنده: چین
 • استاندارد های کیفی: نشان CE و ISO9001 اروپا و گواهی GS آلمان
 • نوع سنباده بادی: سر کج
 • مکانیزم: لرزان (اوربیتال)
 • سایز پد: ۲ یا ۳ اینچ (معادل ۵۰.۸ یا ۷۶.۲ میلی متر)
 • سرعت چرخش آزاد: ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه (RPM)
 • فشار باد مورد نیاز: ۶.۲ بار (معادل ۹۰ PSI)
 • مصرف باد در دقیقه: ۸۴ لیتر
 • ورودی هوا: ۱/۴ اینچ
 • سایز شلنگ: ۳/۸ اینچ
 • وزن: ۶۲۰ گرم
 • طول دستگاه: ۱۷۰ میلی متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب با نکات مهم و اساسی هنگام خرید انواع دستگاه سنباده زن آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک دستگاه سنباده زن مناسب انتخاب کرده و همیشه از کیفیت خروجی کار خود اطمینان داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دریل پیچ گوشتی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا