لوازم جانبی خودرو

کروز کنترل: بهترین کروز کنترل‌ها مناسب انواع خودرو با خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع کروز کنترل این نکات را رعایت کنید

سامانه نگه‌دارنده سرعت یا کروز کنترل (Cruise control) سیستمی خودکار است که برای مهار سرعت در وسایل نقلیه موتوری به کار می‌رود. این سامانه با پایش جریان سوخت که توسط راننده تنظیم می‌شود، باعث پایداری سرعت خودرو می‌گردد.

کروز کنترل دارای سه کلید Set، Cancel و resume است که سیستم را کنترل می‌کنند، وقتی پدال ترمز فشرده می‌شود، کروز خاموش می‌گردد.

این سیستم خودرویی به راننده اجازه می‌دهد که سرعت را بدون دخالت یک عامل بیرونی و به دلخواه در یک حالت ثابت نگه‌دارد. فرایند کار با کنترل مقدار هوای ورودی به محفظه احتراق صورت می‌پذیرد.

سامانه پایش و کنترل سرعت امکان تثبیت سرعت ماشین را در شرایط مختلف و از راه کلید‌های واسط و بدون استفاده از پدال گاز مهیا می‌کند.

نوعی از این سیستم به نام سامانه کنترل پیمایش سازگار که به اسامی کروز کنترل تطبیقی یا فعال نیز خوانده می‌شود، بازدارنده سرعت برای خودروهای جاده‌‌ای است که سرعت ماشین را برای رسیدن به فاصله ایمنی با وسایل نقلیه جلویی به شکل اتوماتیک تنظیم می‌کند.

بعد از این مقدمه که اهمیت و کارکرد کروز کنترل را برای خودروها روشن می‌کند، به بررسی بیشتر این وسیله می‌پردازیم. اگر شما دوست عزیز جزء آن دسته از رانندگان هستید که تمایل ندارید هیچ‌وقت با جریمه سرعت غیر مجاز و بیش از حد مواجه شوید، بهتر است اتومبیل خود را به سیستم کروز کنترل (Cruise control) مجهز کنید.

زیرا این سیستم هم موجب راحتی هر چه بیشتر شما در پیمایش مسیرها با سرعت مطمئنه می‌گردد و هم اجازه نمی‌دهد که شما سرعتی فراتر از آنچه که برای یک اتوبان و یا بزرگراه در نظر گرفته شده، داشته باشید.

پیش‌تر کروز کنترل‌ها تنها قابل استفاده بر روی ماشین‌های جدید و مدل بالا بودند؛ زیرا می‌بایست این قطعه فنی را بر روی اتومبیل‌هایی با دریچه گاز برقی نصب کرد.

اما امروزه شما می‌توانید با مقداری هزینه، از این محصول جانبی حتی بر روی پراید که یکی از ساده‌ترین خودروهاست نیز استفاده نمایید.

برای خرید سامانه نگه‌دارنده سرعت یا همان کروز کنترل نیاز است به چند مورد به ظاهر جزئی اما مهم توجه داشته باشید، کافی است دقایقی از وقت خود را با مجله اینترنتی مینینیم سپری نمایید تا با نکاتی کاربردی برای انتخاب این وسیله جانبی خودرو آشنایی پیدا نمایید.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید کروز کنترل

تناسب کروز کنترل با مدل خودرو چقدر اهمیت دارد؟

اولین نکته‌ای که شما راننده گرامی در خصوص خرید کروز کنترل باید به آن توجه نمایید، تناسب محصول با مدل خودرو است. همان‌طور که گفتیم امروزه می‌توان بر روی هر نوع خودرویی از کروز کنترل استفاده کرد.

منتهای مراتب با توجه به ساختار متفاوت لیمیترها به عنوان محدود کننده سرعت، نمی‌شود از آن‌ها برای هر مدل خوردویی استفاده کرد.

بنابراین بر اساس موضوع فوق شما باید اقدام به خرید کروز کنترلی برای نصب بر روی خودروی خود کنید که یا از لیمیتر برخوردار باشد و یا مجهز به لیمیتر مجازی باشد.

این ویژگی را می‌توان نوعی آلارم سرعت تلقی کرد که با عبور سرعت وسیله نقلیه از میزانی که برای آن مشخص کرده‌اید، شما را با نوای خود آگاه می سازد. البته به این نکته مهم توجه داشته باشید که لیمیتر مجازی به هیچ عنوان قابل مقایسه با لیمیتر واقعی نیست.

دوستان همراه توجه داشته باشید که فرق میان لیمیتر و کروز کنترل در این است که لیمیتر اجازه بیشتر شدن سرعت خودرو را از آن چیزی که برایش تعریف کرده‌اید، نمی‌دهد.

هر چقدر هم که پدال گاز را فشار بدهید باز سرعت اتومبیل شما افزایش پیدا نخواهد کرد. این در حالی است که کروز کنترل سبب تثبیت سرعت خودرو می‌شود.

بررسی وضعیت حافظه کروز منتخب خود را فراموش نکنید

نکته دوم برای انتخاب کروز کنترل توجه به وضعیت حافظه دستگاه می‌باشد. برخی از کروز کنترل‌ها به طور کلی فاقد هر گونه حافظه هستند، در واقع مدل‌های ارزان قیمت و با امکانات کم از این دسته محصولات می‌باشند.

این در حالی است که گونه‌های بهتر و صد البته گران قیمت‌تر دارای حافظه‌ای برای ذخیره سازی سرعت‌های رایج شما رانندگان هستند. برای مثال تنها کافی است یک‌بار سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت را در آن ذخیره کنید و سپس در رانندگی‌های بعدی خود از آن استفاده نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ترموستات

آیا محصول انتخابی شما مجهز به لیمیتر هست یا خیر؟

به خاطر داشته باشید کا قرار نیست همه کروز کنترل‌ها از امکان لیمیتر بر روی خود برخوردار باشند. با این حاد بهتر است در هنگام انتخاب و خرید این لوازم جانبی خودرو به برخورداری محصول از قابلیت لیمیتر یا حتی نوع مجازی آن توجه داشته باشید.

همان‌طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، لیمیتر به تبعبت از نام خود به معنای محدود کننده سرعت است که به راننده اجازه راندن با سرعتی بیش از آنچه که برایش تعیین شده، نمی‌دهد. ضمن این‌که فرصت رانندگی با سرعت بالا را در مواقع جوگیر شدن و احساسی بودن، از شما سلب می‌کند.

از وجود دزدگیر کدینگ خودرو بر روی آن غافل نباشید

سیستم کدینگ یکی از ایمن‌ترین دزدگیرهای حال حاضر دنیاست که اجازه قفل شدن پدال گاز و جلوگیری از به حرکت درآوردن خودرو با فردی غیر از راننده را سلب می نماید.

لذا بهتر است به منظور افزایش سطح ایمنی خودروی خود، حتماً به سراغ انتخاب این مدل از کروز کنترل‌ها برای خود باشید.

با وجود دزدگیر کدینگ شما می‌توانید یک کد سه رقمی را برای آن تعریف و حتی ماشین را با سرنشینان داخلش و به صورت روشن کنار خیابان پارک کنید و به انجام دیگر کارهای خود بپردازید و خیالتان راحت باشد که کسی نمی‌تواند ماشین شما را حتی یک متر بدون وارد کردن این کد تکان دهد.

قیمت کروز کنترل تابع چه عواملی است؟

در حقیقت قیمت کروز کنترل با توجه به تمام موارد گفته شده در این گفتار مشخص می‌شود، البته این‌که قرار است از آن بر روی چه مدل خودرویی و با چه تعداد آپشنی استفاده نمایید نیز در این تعیین ارزش و قیمت بی تاثیر نیستند.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای خرید کروز کنترل، گارانتی این محصول جانبی خودرو است. پس توصیه می‌کنیم همیشه لوازم اصل و جانبی خودروی خود از جمله سامانه نگه‌دارنده سرعت را از فروشگاه‌های معتبر و مراکز فروش نام آشنای اینترنتی تهیه نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کابل اتصال باتری خودرو

نکات ایمنی مهم در استفاده از Cruise control

 • یادتان باشد هنگام استفاده از کروز کنترل، تنها سرعت خودرو است که از سوی سیستم کنترل می‌شود، مابقی اعمال رانندگی را باید خودتان در دست داشته باشید و فکر نکنید که با استفاده از این دستگاه همه چیز برایتان در حالت اتو پایلت قرار می‌گیرد.
 • بر خلاف لیمیترها از کروز کنترل نمی‌توان برای محدوده‌های پر ترافیک و داخل شهر استفاده کرد؛ زیرا منطقی نیست که در سرعت‌های کمتر از ۷۰ یا ۸۰ کیلومتر بخواهید از این امکان خودروی خود استفاده نمایید.
 • در قسمت‌هایی از مسیر که با سراشیبی یا سر بالایی تندی مواجه هستید، باید کنترل خودرو را به صورت دستی به عهده بگیرید؛ زیرا ممکن است کروز کنترل به صورت ناگهانی از کار بیفتد و شما را با مشکل یا اتفاقی رو به رو نماید.
 • این نکته مهم را نیز به شما رانندگان عزیز و علاقه‌مندان به استفاده از این نوع قابلیت در داخل خودرو گوشزد می‌کنیم که با فرا رسیدن فصل سرد سال و یخ بستن و لغزندگی جاده‌ها، قید به کارگیری این سیستم را بزنید.
 • چرا که موجب می‌شود در صورت سُر خوردن اتومبیل شما نتوانید آن را به خوبی کنترل نمایید و احتمال تصادف را برای خود چند برابر کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید وایر شمع

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ کروز کنترل مرغوب، کارا، ایمن، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این کروز کنترل ها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


کروز کنترل نوتاش مدل ۷.۴.۹ مناسب برای سمند

کروز کنترل نوتاش مدل 7.4.9 مناسب برای سمند

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو ۱۶۰۰
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعتدارای دو حافظه دایم با قابلیت تنظیمسیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعتدسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل SAZEH POYESH – NF مناسب برای پژو ۲۰۶

کروز کنترل نوتاش مدل SAZEH POYESH - NF مناسب برای پژو ۲۰۶

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  سازگار با خودروهای ۲۰۶ جدید با ECU شرکت سازه پویش دارای پدال گاز شش سیمکلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای رانا

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای رانا

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رانا
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر- برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم- دارای قابلیت دزدگیر کدینگ

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل NRF مناسب برای پژو پارس

کروز کنترل نوتاش مدل NRF مناسب برای پژو پارس

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو پارس
 • سایر توضیحات
  – دارا بودن نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل Gharb Steel – New Face مناسب برای پژو ۲۰۶

کروز کنترل نوتاش مدل Gharb Steel - New Face مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  جهت خودروهای ۲۰۶ جدید با ECU شرکت غرب استیل دارای پدال گاز چهار سیم کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیم قابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-Plus مناسب برای تندر ۹۰

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-Plus مناسب برای تندر 90

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • سایر توضیحات
  برخوردار از لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگدارای دسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرودارای مجموعه کلیدهای روی غربیلک فرمانبدون هیچ گونه اتصال با پیچ یا چسب به غربیلک فرمانتعویض فنر ساعتی خودروکلیدهای دارای بک لایت و بدون پاک شدن نوشتار روی آندارای دو کلید حافظه دایم برای کروز و لیمیترسرعتدارای کلید مستقل لیمیتر سرعتنصب فابریک

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب ساندرو و تندر اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب ساندرو و تندر اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو تندر پلاس
 • سایر توضیحات
  کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل خودرو مدل …. مناسب برای جیلی امگرند

کروز کنترل خودرو مدل .... مناسب برای جیلی امگرند

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – کلیدهای فابریک قابل نصب بر روی غربیلک فرمان- همراه با دسته سیم مرتبط

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل AT-New Face مناسب خودرو جک جی ۵ اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل AT-New Face مناسب خودرو جک جی ۵ اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J5
 • سایر توضیحات
  – برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان شرکت جک موتورز با بهینه سازی و لحاظ نمودن مباحث ارگونومی در کلیدهای یاد شده– افزوده شدن کلید فعال سازی آپشن لیمیتر سرعت بعنوان یک کلید مستقل– انجام تغییرات در کلیدهای روتاری(چرخنده) غربیلک فرمان– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری- کلیدهای بک لایت دار دیمری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل ECO6-TU5 مناسب برای پژو ۴۰۵

کروز کنترل نوتاش مدل ECO6-TU5 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر روی کلید دسته اهرمی برخورداری از کلید مستقل لیمیتر برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم دارای قابلیت دزدگیر کدینگ بدون خدشه در درخت سیم خودرونصب فابریک مناسب خودرو پژو ۴۰۵ دنده با موتور TU5 و ECU بوش ۷.۴.۴ و پدال گاز ۶ سیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب برای ام وی ام ۵۳۰

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب برای ام وی ام 530

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۵۳۰
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر- برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم- دارای قابلیت دزدگیر کدینگ- تنها جهت استفاده MVM530 دنده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل TURBO مناسب برای سمند

کروز کنترل نوتاش مدل TURBO مناسب برای سمند

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سمند سورن
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل AT خودرو جک اس ۵ اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل AT خودرو جک اس ۵ اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک S5
 • سایر توضیحات
  – برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان شرکت جک موتورز با بهینه سازی و لحاظ نمودن مباحث ارگونومی در کلیدهای یاد شده– افزوده شدن کلید فعال سازی آپشن لیمیتر سرعت بعنوان یک کلید مستقل– انجام تغییرات در کلیدهای روتاری(چرخنده) غربیلک فرمان– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب پژو ۲۰۶

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب پژو ۲۰۶

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  سازگار با خودروهای ۲۰۶ جدید با ECU تولید شده توسط شرکت کروز و دارای پدال گاز شش سیمکلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل Z300 مناسب خودرو آریو

کروز کنترل نوتاش مدل Z300 مناسب خودرو آریو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سایپا آریو Z300
 • سایر توضیحات
  – دارای کلیدهای نیوفیس کروز ، لیمیتر سرعت و مالتی مدیا بر روی غربیلک فرمان- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت- کیفیت عملکردی عالی- دارای دزدگیر کدینگ جهت ارتقای ایمنی خودرو- دارای کلیدهای بک لایت دار با نور سفید- نرم افزار بهینه شده ۲۰۱۹- قابلیت شناسایی انحصاری- عدم خدشه در درخت سیم خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک S5 اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک S5 اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک S5
 • سایر توضیحات
  – برخورداری از آپشن ریموت هوشمند پارکینگ– قابلیت آموزش ۴ ریموت و هر ریموت سه کلید– دارای رابط کاربری Eagle Eyes تحت بلوتوث– مجهز به اپلیکیشن اندروید جهت نمایش کلیه مشخصات جلوآمپر و پارامترهای سیستم کروزکنترل و لیمیتر سرعت– قابلیت تغییر رمز و فعال و غیرفعال نمودن دزدگیر کدینگ با استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته– نمایش کلیه پارامترهای رانشی خودرو از جمله مسیر حرکت، سرعت متوسط، سرعت ماکزیمم ، مدت زمان حرکت و …. – برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان شرکت جک موتورز با بهینه سازی و لحاظ نمودن مباحث ارگونومی در کلیدهای یاد شده– افزوده شدن کلید فعال سازی آپشن لیمیتر سرعت بعنوان یک کلید مستقل– انجام تغییرات در کلیدهای روتاری(چرخنده) غربیلک فرمان– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری– طراحی ۲۰۱۸ با سخت افزار جدید

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب خودرو جک S5 دنده ای

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب خودرو جک S5 دنده ای

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک S5
 • سایر توضیحات
  کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا کلید مستقل لیمیتر سرعتکلیدهای روتاری (چرخنده) غربیلک فرمان با زائده ارگونومیکیقابلیت بینظیر دزدگیر کدینگ عملکرد عالی کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها آپشن لیمیتر سرعت با کلید مستقل قابلیت شناسایی انحصاری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل NEW FACE مناسب برای خودرو لیفان X60 اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل NEW FACE مناسب برای خودرو لیفان X60 اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان X60
 • سایر توضیحات
  کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل مدل NSA- 1600 مناسب برای سراتو

کروز کنترل مدل NSA- 1600 مناسب برای سراتو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو
 • سایر توضیحات
  – برخوردار از کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان- به همراه دسته سیم های مرتبط

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک جی ۵

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک جی 5

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J5
 • سایر توضیحات
  – برخوردار از آپشن ریموت هوشمند پارکینگ- قابلیت آموزش ۴ ریموت و هر ریموت سه کلید با فرکانس های ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز- دارای رابط کاربری Eagle Eyes تحت بلوتوث- دارای اپلیکیشن با قابلیت نصب بر روی موبایلهای اندروید- دارای دسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو- بدون تعویض فنر ساعتی خودرو- تعویض دو سمت کلیدهای غربیلک فرمان- دارای لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ- کلیدها با بک لایت آبی و بدون پاک شدن نوشتار روی آن- دارای کلید مستقل لیمیتر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل مدل PRW مناسب برای مزدا ۳

کروز کنترل مدل PRW مناسب برای مزدا 3

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  مزدا ۳
 • سایر توضیحات
  مجموعه کلیدهای کروز و غربیلک فرمان مزدا ۳ به همراه استپشن ترمز و سایر قطعات جانبی جهت فعال سازی کروز

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-MT مناسب برای ام وی ام ۵۵۰

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-MT مناسب برای ام وی ام 550

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۵۵۰
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر روی کلید برخورداری از کلید مستقل لیمیتر برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم دارای قابلیت دزدگیر کدینگدسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرودارای دسته کنترلی نیوفیس

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کروز کنترل مدل NSA-MGF مناسب برای هیوندا النترا

کروز کنترل مدل NSA-MGF مناسب برای هیوندا النترا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – کروز کنترل هیوندا النترا مدل ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله خرید اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید کروز کنترل آشنا شدید، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، کیفی و به‌روز را خریداری کرده و همیشه از کیفیت و ضریب امنیتی بالای آن بهره برده و از عملکردش اطمینان کامل داشته باشید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید رادیاتور آب خودرو

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا