لوازم ورزشی

کلاه ایمنی دوچرخه: بهترین کلاه‌های ایمنی دوچرخه با خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع کلاه ایمنی دوچرخه این نکات را رعایت کنید

دوچرخه تنها یک وسیله‌ سبک، سریع، چابک و مفید نیست بلکه یک ابزار مهم و کم‌نظیر ورزشی نیز می‌باشد که نقش موثری در سلامت و تقویت عضلات و سایر اندام‌های بدن ایفا می‌کند.

این وسیله نقلیه (Bicycle) به کمک نیروی انسان به حرکت درمی‌آید، دوچرخ متصل به یک شاسی ساختار اصلی این وسیله را تشکیل می‌دهد.

ضرورت استفاده از دوچرخه به عنوان یک وسیله ورزشی

مزایای تحرک و فعالیت‌های بدنی بر کسی پوشیده نیست، افراد فعال و اکتیو دارای روحیه‌ای سالم‌تر و شاداب‌تر نسبت به دیگران هستند که نتایج این طراوت و سرزندگی در زندگی‌شان کاملاً محسوس و نمایان است. طوری که در برابر تنش‌های روانی، بیماری‌ها و مشکلات زندگی تاب‌آوری بیشتری دارند.

امروزه شیوه زندگی به مدد توسعه و پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییرات بنیادی شده است، به خدمت گرفتنِ وسایل رفاهی به ویژه در حوزه حمل و نقل باعث شده که تحرک و فعایت‌های بدنی و عضلانی انسان‌ به کم‌ترین حد خود برسد که این شیوه زیست عواقب خوشی ندارد.

در کنار همه این‌ها، اما خوشبختانه نگرش مردم به موضوع سلامت جسم و روان در لوای ورزش و تحرک تغییر کرده است و هر روز بر تعداد افرادی که به ورزش روی می‌آورند، افزوده می‌شود و این یک اتفاق خوب و خجسته است.

دوچرخه سواری یکی از ورزش‌های هوازی آسان و در دسترس است که علاوه بر حفظ سلامت می‌تواند جایگزین مناسبی برای خودرو شخصی باشد. وسیله‌ای که بدون سوخت است و نتیجتاً آلودگی هم ایجاد نمی‌کند.

حفظ سلامت و افزایش استقامت قلب و عروق، تناسب اندام، تقویت ماهیچه‌ها، بهبود عملکرد سیستم قلب و تنفس، کمک به انجام فعالیت‌های کششی از محاسن ورزش مهیج و مفرح دوچرخه سواری است. برخی دوچرخه سواری را مکمل ورزش دو و میدانی تلقی می‌کنند.

حال که به اهمیت و ضرورت تقویت سیستم‌ها و اندام‌های بدن پی بردید و نقش ورزش‌های مختلف از جمله دوچرخه سواری را در این رابطه درک کردید، بد نیست که به صورت تخصصی به بررسی یکی از لوازم ایمنی دوچرخه یعنی کلاه بپردازیم.

فرقی نمی‌کند که به شکل حرفه‌ای دوچرخه سواری می‌کنید یا صرفاً این کار را به صورت تفریحی انجام می‌دهید، آنچه مهم است استفاده از وسایل ایمنی این ورزش لذت‌بخش و مفرح است. همان‌طور که اشاره شد کلاه ایمنی یکی از این لوازم دوچرخه سواری است که شما را از آسیب‌های احتمالی حفظ می‌کند.

خوشبختانه چندی است که متولیان ورزش‌های حرفه‌ای و همگانی مانند اداره ورزش و جوانان و شهرداری‌ها، همت کرده‌ و در بیشتر شهرستان‌ها مسیرهای مخصوصی برای دوچرخه سواری تدارک دیده‌اند.

این فضاها می‌توانند زمینه دوچرخه سواری، این ورزش پرطرفدار را برای اهالی ورزش و تفریح مهیا کنند، به گونه‌ای که آنان بتوانند بدون دغدغه عبور از خیابان‌های مملو از خودرو و عابر پیاده و خطرات ناشی از آن، مبادرت به انجام این ورزش هوازی و مفید نمایند.

در هر مکانی که اقدام به دوچرخه سواری می‌کنید نباید از تهیه امکانات و لوازم ایمنی این ورزش از جمله کلاه غفلت نمایید. قدر مسلم برای انتخاب و خرید یک کلاه خوب و کیفی لازم است به یک‌سری اطلاعات هر چند کوتاه اما مفید دست پیدا کنید.

خوب مثل همیشه این مجله اینترنتی مینینیم است کا با کمال میل و رضایت داشته‌های خود در مورد کلاه ایمنی دوچرخه سواری را با شما یاران همراه به اشتراک می‌گذارد، به شرط این‌که تا پایان با ما باشید.

آشنایی با انواع مختلفی از کلاه‌های ایمنی دوچرخه

کلاه‌های تفریحی: کلاه ایمنی دوچرخه از نوع تفریحی به آن دسته از کلاه‌هایی گفته می‌شود که هر دوچرخه سوار حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و یا مبتدی می‌تواند از آن جهت محافطت از سر خود استفاده نماید.

این مدل از کلاه‌ها قابلیت بهره‌برداری در هر شرایطی را دارند و می‌توانند هم دارای نقاب بر روی خود باشند و هم از آن بی بهره باشند. معمولاً این نوع از کلاه‌های دوچرخه سواری را چند منظوره هم می‌نامند.

کلاه‌های دوچرخه مدل جاده‌ای: کلاه‌های ایمنی دوچرخه جاده‌ای از وزن بسیار کمی برخوردارند و به خاطر بهره‌مندی از وسعت دید دوچرخه سواران در هنگام پدال زنی در جاده‌ها، فاقد نقاب هستند.

در واقع نبودِ نقاب در این نوع از کلاه‌های محافظتی برای این است که مانع از دید پدال زنان در طول جاده نشود. ناگفته نماند که طراحی این نوع از کلاه‌ها کاملاً آیرودینامیکی می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید میله هالتر

کلاه‌های کوهستانی: کلاه‌های ایمنی کوهستانی با هدف حفظ سلامت و ایمنی سَرِ دوچرخه سواران از خطرات احتمالی موجود در اقلیم‌های کوهستانی با سخت‌ترین متریال‌ها طراحی و تولید می‌شوند.

همین خاصیت باعث می‌شود که وزن کلاه‌های دوچرخه سواری مدل کوهستان قدری سنگین‌تر از انواع دیگر کلاه مخصوص این رشته ورزشی – تفریحی باشند.

این دسته از کلاه‌ها به یک فک‌بند مجهز هستند و به جهت اهمیت تهویه، بر روی آن‌ها منافذی تعبیه شده که عبور و مرور جریان هوا به داخل کلاه را برای شما دوچرخه سواران تسهیل می‌نماید.

کلاه‌های پیستی: در واقع کلاه‌های پیستی دوچرخه همچون مدل‌های جاده‌ای دارای وزن اندکی هستند و از طراحی منحصر به فرد آیرودینامیکی برخوردارند تا از حرکت سرعتی وسیله نقلیه و همین‌طور راکبِ آن جلوگیری نمایند.

کلاه‌های مخصوص دوچرخه سواری مدل کوهستان از یک‌سری سوراخ بر روی بدنه خود بهره می‌برند که همین منافذ موجب می‌شوند جریان هوا به راحتی وارد کلاه شده و ضمن جلوگیری از ایجاد تعرق در سر و موها، گرمای داخلی آن را نیز تعدیل نمایند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید عینک دوچرخه سواری

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید کلاه ایمنی دوچرخه

قطعاً اولین اقدام برای خرید یک کلاه ایمنی کیفی و مرغوب، انتخاب مدل آن است

اولین نکته در خصوص خرید کلاه ایمنی دوچرخه توجه به نوع این محصول محافظتی می‌باشد. در بخش قبلی از همین گفتار، انواع کلاه‌های مخصوص دوچرخه سواری و محاسن هر یک را شرح دادیم.

توصیه می‌شود پیش از هر اقدامی آن را به دقت مطالعه کنید تا ضمن شناخت انواع و اقسام کلاه‌های ایمنی، بتوانید مناسب‌ترین مدل را برای خود انتخاب نمایید.

مینینیم‌ به شما دوچرخه سواران عزیز پیشنهاد می‌کند که انتخاب نوع کلاه ایمنی را بر اساس سبک و سیاق دوچرخه سواری و هم‌چنین سطح مهارت خود از نظر حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و آماتور بودن رقم بزنید.

گام دوم برای خرید کلاه ایمنی دوچرخه توجه به ابعاد آن است

نکته دوم برای انتخاب کلاه ایمنی دوچرخه توجه به ابعاد محصول می‌باشد؛ اگر خرید خود را به شکل اینترنتی انجام می‌دهید، توصیه می‌شود بر اساس راهنمای انتخاب اندازه محصول عمل کنید.

چنان‌چه قصد دارید این معامله را با یک فروشنده در بازار به صورت حضوری انجام بدهید، بهتر است چند کلاه را با سایزهای مختلف بر روی سرتان تست کنید تا بتوانید بهترین سایز ممکن را برای خود برگزینید.

دوستان عزیز جالب است که بدانید کلاه ایمنی باید قادر باشد تا حدفاصل ۱۵ میلی‌متری از ابروها پایین کشیده شود تا به خوبی از سر و پیشانی شما مواظبت لازم را به عمل آورد. بهتر است محصول منتخب شما به بندهایی با قابلیت و توانمندی تنظیم اندازه مجهز باشد.

دارا بودنِ این ظرفیت به شما اجازه می‌دهد که در صورت بلند شدن موهای سرتان کمی سایز کلاه را بیشتر یا در اصطلاح آن را گشاد تا با راحتی بیشتری از محصول استفاده نمایید. این تنظیم بسته به مدل کلاه، به صورت پیچی و یا به وسیله کشی که بر روی کلاه تعبیه شده، انجام می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چرخ تمرین شکم

مبادا به میزان وزن کلاه ایمنی مخصوص دوچرخه سواری بی التفات باشید

توصیه دوستان شما در مینینیم در خصوص وزن کلاه این است که سعی‌تان این باشد که همیشه به دنبال انتخاب محصولاتی باشید که ضمن برخورداری از کیفیت ساختاری بالا و استحکام قابل قبول، دارای بیشترین سبکی نیز باشند.

زیرا با این وزن کم می‌توانید در هر نوع اقلیمی که دوچرخه سواری می‌کنید با راحتی و لذت بیشتری از کلاه استفاده نمایید.

امروزه سازندگان در ساخت کلاه‌ها ایمنی دوچرخه از لاینرها و پوسته‌هایی بر روی کلاه‌های تولیدی خود استفاده می‌کنند که میزان استحکام محصول را افزایش و وزن آن را نیز تا حد زیادی کاهش می‌دهند.

از توجه به جنس بدنه کلاه به هیچ وجه غافل نشوید

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید کلاه ایمنی دوچرخه توجه به جنس بدنه آن است. امروزه اغلب کمپانی‌های سازنده این محصولات ایمنی و مراقبتی برای ساخت آن‌ها از متریال پلاستیکیِ فشرده استفاده می‌کنند.

شما دوستان دوچرخه سوار باید نهایت دقت خود را به کار ببندید که در انتخاب و تشخیص بالا بودن کیفیت جنس کلاه خود دچار اشتباه نشوید؛ چرا که کلاهِ اورجینال باعث حفظ سلامت سر و جان شما در جایی که فکرش را هم نمی‌کنید، خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید توپ بدنسازی

بند کلاه ایمنی دوچرخه و بخش تهویه آن را نیز مورد بررسی و کنترل دقیق قرار دهید

از دیگر موارد مهم در تهیه کردن یک کلاه ایمنی دوچرخه توجه به بندهای متصل به کلاه است که خود نشان دهنده تناسب استفاده از کلاه در زمینه‌های مختلف دوچرخه سواری است.‌

اگر این بندها از عرض زیادی برخوردار باشند و جنس آن‌ها نیز ضخیم باشد، مناسب دوچرخه سواری در مسیرهای سخت و ناهموار همچون مسیرهای کوهستانی است.

چنان‌چه عرض این بندها کم و جنس‌شان هم نرم در نظر گرفته شده باشد، می‌توان از آن‌ها برای دوچرخه سواری در مسیرهای هموار و صاف مانند پیست‌های دوچرخه سواری بهره گیری نمود.

توصیه می‌کنیم سعی‌تان این باشد که کلاه‌تان از قابلیت تهویه بر روی خود بهره ببرد؛ نبود منافذ بر روی محصول مانع عبور و مرور و جریان هوا شده و نهایتاً تعریق در ناحیه سر و گردن را به همراه دارد.

یعنی شما مجبور می‌شوید که برای رهایی از رطوبت ناشی از عرق کردن و خشک شدن کردنِ آن، کلاه را از سرتان خارج کنید که ممکن است خطراتی را در پی داشته باشد.

با عوامل شاخص و برجسته بر روی تعیین قیمت کلاه ایمنی دوچرخه بیشتر آشنا شوید

قیمت کلاه ایمنی دوچرخه سواری با توجه به تمام آن‌چه که ما در این مطلب برایتان شرح دادیم، مشخص می‌شود. با این حال اما یادتان باشد که نام برند و کیفیت ساخت کلاه نیز در این خصوص بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

هم‌چنین دوچرخه سواران گرامی توجه کنند که در انتخاب کلاه ایمنی خود نباید فریب ظاهر و رنگ آن را بخورند و صرفاً با در نظر گرفتن فاکتورهای ایمنی آن را خریداری نمایند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تلمبه دستی

نحوه نگهداری از کلاه‌های ایمنی دوچرخه

 • برای نگهداری هرچه بهتر و مطلوب‌تر از کلاه ایمنی دوچرخه، هرگز برای شستن و تمیز کردنِ آن از مواد شوینده و شیمیایی قوی استفاده نکنید.
 • پیشنهاد می‌شود برای این منظور همان آب و صابون معمولی را به همراه یک دستمال نرم و یا یک تکه اسفنج به کار ببرید.
 • یادتان باشد در مواقعی که از کلاه استفاده نمی‌کنید آن را در کنار وسایل گرمایشی و حتی زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید زیرا این کار به مرور زمان، ساختار محکم کلاه را دستخوش تغییر و ضعف می‌کند.
 • اگر یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای هستید، سعی کنید همواره خودتان از محصول استفاده نمایید و به هیچ وجه اجازه ندهید شخص دیگری کلاه شما را بر سر بگذارد.
 • بهتر است سایز کلاهتان را به خوبی و با دقت مشخص کنید و آن را به خاطر بسپارید تا مجبور نباشید اندازه آن را خیلی کم و زیاد نمایید.
 • چنان‌چه به هر دلیلی دچار یک تصادف سنگین یا نیمه سنگین با هر چیز دیگری شدید و پس از بلند شدن و حتی بررسی کردن کلاه به عدم آسیب‌دیدگی آن در ظاهر پی بردید، بهتر است از آن استفاده نکنید و در صدد خرید کلاه ایمنی دیگری برای خود باشید.
 • اگر در زمره دوچرخه سواران مبتدی هستید و یا به صورت تفریحی از این وسیله نقلیه غیرموتوری استفاده می کنید، پیشنهاد می‌شود که هر ۵ سال یکبار در فکر تعویض کلاه ایمنی خود باشید.

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب کلاه ایمنی دوچرخه مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ کلاه ایمنی دوچرخه محکم، ایمن، باکیفیت و مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این کلاه ها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۳x21x18 سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه rocky کد ۱۲

کلاه ایمنی دوچرخه rocky کد ۱۲

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۵x14x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۳x20x18 سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل BE1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل BE1

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۰x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل MUSA

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل MUSA

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۱x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان و نو جوانان
 • سایز و دور سر : ۵۰-۵۵ سانتی متر M
 • کاربرد کوهستان و شهری
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۶۶۰MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 660MD

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۸x22x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۲۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  با کلاه ایمنی Limar 660 تهویه ، ایمنی و راحتی خواهید گرفت. از فناوری Monoshell In-قالب استفاده می کند که طراحی بسیار مطمئنی را ارائه می دهد. در پشت کلاه ایمنی یک حلقه تنظیم سریع پیدا می کنید که برای تنظیم به چهار تسمه عمودی متصل شده است. داخل آن ۱۹ دریچه هوا و یک اشکال وجود دارد.
 • اندازه ها: M (53-57 سانتی متر)
 • وزن: M 220 گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه کویر مدل K1

کلاه ایمنی دوچرخه کویر مدل K1

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۰x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  کلاه ایمنی دوچرخه سواری کویر مدل K1 با کیفیتی مناسب با پوسته خارجی پلی اورتان و پدهای داخلی ضد عرق و قابل شستشو مناسب برای سایز دور سر ۵۸ تا ۶۲ سانتی متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل DV1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل DV1

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۸x20x2 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  دارای پد محافظ زیر چانه
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۲۴

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۶x20x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  اندازه و وزن سایز اسمال: (۴۶-۵۲ سانتی متر)، ۲۴۰ گرم
 • کلاه دوچرخه سواری بچه گانه لیمار مدل ۲۲۴
 • دارای پدهای داخلی Supersoft ضد باکتری و قابل شست و شو
 • دارای ۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • مناسب برای نوجوانان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز اسمال: (۴۶-۵۲ سانتی متر)، ۲۴۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل DELTA

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل DELTA

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۴x24x18 سانتی متر
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز : مدیوم MD
 • دور سر : ۵۷_۵۲ سانتی متر
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل sv

کلاه ایمنی دوچرخه مدل sv

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۷x20x12 سانتی متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی
 • دارای پد محافظ زیر چانه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۳۰۲۸۳۲۱۰۳

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 302832103

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۴x16x14 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دور سر ۵۰-۵۴ سانتی متر
 • تکنولوژی MIPS بکارگرفته شده در این کلاه حرکت چرخشی مغز را کاهش می دهد
 • دارای تنظیم اندازه در گردن
 • دارای سگک ایمنی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۲۴

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۲۹x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز و دور سر : S سایز ۴۶_۵۲ سانتی متر
 • مناسب برای کودکان و نوجوانان
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل LENA

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل LENA

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۱x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان و نو جوانان
 • سایز و دور سر : ۵۱-۴۶ سانتی متر S
 • کاربرد کوهستان و شهری
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه راکی کد ۱۴

کلاه ایمنی دوچرخه راکی کد 14

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۵x18x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۵۴۵MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 545MD

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۰x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۲۸۵ گرم
 • دارای پدهای داخلی Bug Net ضد باکتری و قابل شست و شو و قابل تعویض
 • دارای ۱۵ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • دارای فناوری Monoshell و همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • کلاه ایمنی لیمار از استانداردهای دقیق CPSC ، CE برخوردار است.
 • این کلاه ایمنی طبق مقررات اروپا EN1078 ساخته ، آزمایش و تأیید شده است.
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۲۸۵ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل GM1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل GM1

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۰x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه مدل fm

کلاه ایمنی دوچرخه مدل fm

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۷x20x12 سانتی متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی
 • دارای پد محافظ زیر چانه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۸۴۸LG

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 848LG

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۳x22x19 سانتی متر
 • وزن
  ۳۷۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز کلاه : سایز لارج مناسب برای اندازه سر ۵۸ تا ۶۲ سانتی متر )
 • وزن خالص کلاه : ۳۷۵ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۵۵۵md

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 555md

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۲x23x18 سانتی متر
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز کلاه : M،مدیوم
 • دور سر : ۵۲/۵۷ سانتی متر
 • کاربرد : کوهستان،جاده،شهری،و….
 • مناسب برای : دوچرخه سواری،اسیکت

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۷۹۷LG

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 797LG

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۸x23x15 سانتی متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  اندازه سایز لارج: ( ۵۷-۶۲ سانتی متر)، ۳۱۰ گرم
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۷۹۷
 • – دارای پدهای داخلی ضد باکتری و قابل شست و شو
 • – دارای ۱۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • – دارای تکنولوژی Monoshell Slick Fit طراحی شده و مناسب برای دوچرخه سواران جاده و شهری
 • – دارای ساختار دولایه
 • – دارای چراغ در قسمت پشت کلاه ، برای دوچرخه سواری ایمن در شب
 • – دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بهتر بر روی سر
 • – کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • – دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • – ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه سایز لارج: ( ۵۷-۶۲ سانتی متر)، ۳۱۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۷۶۷

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 767

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۰x23x15 سانتی متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  – اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۳۰۰ گرم
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۷۶۷
 • – دارای پدهای داخلی ضد باکتری ، ضد رطوبت ، قابل شست و شو و قابل تعویض
 • – دارای ۱۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • – دارای فناوری Monoshell و همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • – تائید و ساخته شده بر اساس مقررات اروپا EN1078 و دارای گواهینامه CE EN 1078
 • – مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • – دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • – کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • – دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • – ضد عرق و بو گرفتگی
 • – اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۳۰۰ گرم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلاه ایمنی دوچرخه کد zn 32

کلاه ایمنی دوچرخه کد zn 32

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۰x17x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  مناسب سایز های ۵۴ الی ۵۸ قابل تغییر است.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله خرید اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید کلاه ایمنی دوچرخه آشنا شدید، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، مستحکم، استاندارد و به‌روز را خریداری کرده و علاوه بر تضمین سلامت سر و گرونِ خود، لذت یک دوچرخه سواری به یاد ماندنی را برای خود تجربه نمایید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید کش بدنسازی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا