لوازم ورزشی

راکت بدمینتون: معرفی بهترین راکت‌های بدمینتون با خرید اینترنتی

هنگام خرید راکت بدمینتون این نکات را رعایت کنید

مهم نیست که یک فرد آماتور در رشته بدمینتون هستید و یا یک حرفه‌ای تمام عیار؛ مهم این است که بدانید برای جلوگیری از آسیب دیدن دست‌ها در گذر زمان حتما باید از راکت بدمینتون باکیفیت و مناسب استفاده کنید.

البته در اینکه استفاده از راکت‌های استاندارد سبب افزایش سطح کیفی و هم‌چنین مهارت شما بدمینتون بازان عزیز نیز خواهد شد، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد.

با توجه به اهمیت استفاده از راکت‌های بدمینتون و لزوم شناخت نوع کیفی، برتر و مرغوب آن‌ها، مجله اینترنتی مینینیم تلاش دارد در گفتار حاضر طلاعاتی مفید از این محصول ورزشی در اختیار شما اهالی ورزش قرار دهد، لطفاً تا انتها همراهمان باشید.

گستردگی و تنوع راکت‌های بدمینتون در بازار به گونه‌ای زیاد است که ممکن است حتی افراد حرفه‌ای را با مشکل مواجه کند چه رسد به اشخاص مبتدی در این رشته ورزشی!

در ابتدا انواع مختلف راکت را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهیم

مدل مبتدی: راکت بدمینتون مبتدی که در اصطلاح به آن بیسیک نیز گفته می‌شود، عمدتا آن را از جنس آلومینیوم می‌سازند، از وزن بیشتری در قیاس با دیگر راکت‌های موجود در بازار برخوردار است.

کار کردن با این مدل از راکت‌ها برای تمام بدمینتون بازهای آماتور که تازه می‌خواهند الفبای این رشته ورزشی را فرا بگیرند، بسیار مناسب است.

مدل نیمه حرفه‌ای: راکت‌های نیمه حرفه‌ای یا همان متوسط بدمینتون از فریمی آلومینیومی همچون راکت‌های بیسیک برخوردارند و شفت آن‌ها که در اصل به میله اتصال دهنده دسته به سَری راکت گفته می‌شود، از جنس کربن ساخته می‌شود.

راکت‌های نیمه حرفه‌ای رایج‌ترین و پر فروش‌ترین نوع این محصول در بازارِ نه تنها ایران بلکه تمام دنیا هستند، از نظر وزن قدری از راکت‌های حرفه‌ای سنگین‌تر و اندکی هم از نمونه‌های مبتدی سبک‌تر می‌باشند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید شطرنج

مدل حرفه‌ای: و اما نوع سوم از راکت‌های بدمینتون موجود در بازار و دنیای این کالا، مدل‌های تمام حرفه‌ای هستند که از کربن گرافیتی در ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. وزن سبک و انعطاف پذیر بودن از ویژگی این نوع راکت‌هاست.

ضمن اینکه بد نیست بدانید معمولاً اغلب راکت‌های حرفه‌ای بدمینتون دارای دسته‌ای کوتاه هستند که که به ورزشکار امکان می‌دهند با کنترل و احاطه بیشتری ضربات خود را وارد نموده و از انجام حرکات‌های نمایشی نیز باز نمانند!

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید راکت بدمینتون

اول از هر چیزی نوع راکت مناسب خود را انتخاب نمایید

اولین نکته در خصوص خرید راکت بدمینتون توجه به نوع آن است، اگر نگاهی گذرا به مبحث مدل‌های راکت که در بخش پیشین به سمع و نظرتان رسید، بیندازید، مطمئناً اولین گام یعنی انتخاب مدل را محکم بر خواهید داشت.

این گام چیزی نیست جزء گزینش یکی از سه نوع راکت بدمینتون یعنی مبتدی، نیمه حرفه‌ای و یا حرفه‌ای که متناسب با سطح مهارت انجام می‌شود.

بعد از مدل، توجه به اندازه و وزن کلی راکت بدمینتون حائز اهمیت است

نکته دوم برای انتخاب راکت بدمینتون توجه به اندازه و وزن کلی محصول است. نظر شما ورزشکاران این رشته ورزشی را به این نکته جلب می‌کنیم که منظور از اندازه کلی در واقع مجموعه طول دسته راکت به انضمام طول میله اتصال یا همان شفت و همین‌طور ارتفاع سَری آن است.

پیشنهاد مینینیم به شما دوستان همراه این است که اگر تازه کار هستید، بر روی خرید راکت‌های با دسته بلند متمرکز شوید، بعدها که مهارت خود را بالا بردید و حرفه‌ای‌تر شدید به سراغ خرید محصولاتی در اندازه‌های کوچک برای کنترل بهتر بر روی ضربات خود بروید.

این موضوع در خصوص وزن یک راکت نیز کاملاً صدق می‌کند؛ یعنی اگر مبتدی هستید باید اولویت را به تهیه راکت‌های با وزن بیشتر بدهید و چنانچه در دسته مدعیان این رشته ورزشی می‌باشید، از محصولاتی سبک وزن که از قدرت انعطاف پذیری بالاتری برخوردارند، استفاده نمایید.

یادآوری این نکته هم ضروری است که در خصوص وزن راکت باید به تاب و توان تحمل آن و هم‌چنین ضعیف یا قوی بودن عضلات دست خود نیز نظری عمیق داشته باشید.

زیرا بدمینتون یک بازی سنگین و زمان‌بر است و اینکه دست‌های شما نباید در طول بازی خسته شوند، نکته حائز اهمیت و درخور توجهی است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید راکت پینگ پنگ

مبادا نسبت به جنس بدنه راکت ورزشی مورد نظر خود بی‌توجه یا کم توجه باشید

اینکه راکت شما از چه جنسی تولید شده باشد، نکته مهمی دیگری است که باید حتما بر روی آن فکر کنید. در بحث مدل‌های مختلف این محصول به جنس آن‌ها هم اشاره شد، با این حال خاطر نشان می‌کنیم که اغلب راکت‌های بیسیک یا همان مبتدی و نیمه حرفه‌ای از جنس آلومینیوم و نوع حرفه‌ای این دسته از وسایل ورزشی از جنس کربن گرافیتی تهیه و تولید می‌شود.

فراموش نکنید که جنس به کار رفته در ساخت راکت‌ها از جمله عوامل موثر بر روی قیمت و همین‌طور سبکی یا سنگینی و میزان انعطاف پذیری آن‌ها محسوب می‌گردد.

فرم سَری راکت از دیگر موارد قابل توجه هنگام انتخاب و خرید آن است

فاکتور دیگری که در تهیه کردن یک راکت بدمینتون باید به آن توجه نمایید، فرم سری این قبیل از وسایل ورزشی می‌باشد، این فرم معمولاً یا به صورت بیضی است یا اینکه به شکل ایزومتریک یا به قول معروف همان سَرتخت طراحی و ساخته می‌شود.

از نظر قدمت و دیرینه بودن، این فرم‌های بیضی شکل هستند که قدیمی‌ترند و مدل‌های سرتخت زمان زیادی نیست که تولید و به بازار عرضه شده‌اند.

اینکه کدام راکت و با کدام مدل سَری را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید، چیزی است که بستگی به سبک و سیاق بازی ورزشکار دارد؛ یعنی شما هنگام بازی روشی تدافعی را اتخاذ می‌کنید یا اینکه در فاز هجومی بازی خود را به نمایش می‌گذارید.

اگر فکر می‌کنید که نیاز به وارد کردن ضرباتی با دقت بالا دارید، بهتر است وقت و هزینه خود را صرف انتخاب و خرید راکت های با سری بیضی شکل نمایید.

چنان‌چه سبک بازی‌تان بیشتر دفاعی است و تمایل دارید یک مدافع با دقت در برابر ضربات حریف باشید، بهتر است خرید راکت بدمینتون سرتخت را در برنامه خود قرار دهید زیرا از مساحت بیشتری برای نشاندن توپ بدمینتون برخوردارند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چوب ماهیگیری

در مورد مرغوبیت جنس دسته راکت ژرف اندیش باشید

آنچه در مورد جنس دسته راکت مهم و درخور توجه است و شما باید به آن بها بدهید این است که جنس دسته این ابزار ورزشی باید از قابلیت ضد لغزش و تعرق برخوردار باشد تا در هنگام در دست گرفتن آن برای انجام یک بازی طولانی بدمینتون سبب سُر خوردن و جدا شدن از دست‌هایتان نشود.

البته اینکه میزان سختی و یا نرمی آن چگونه باشد نیز از دیگر مواردی است که خودتان باید آن را تعیین نمایید.

ببینید که نقطه تعادل راکت شما در چه قسمتی از آن قرار گرفته است

اینکه نقطه تعادل راکت بدمینتون شما به چه شکلی باشد، نکته فوق‌العاده مهمی است که نباید از توجه نمودن به آن غافل شوید!

در این خصوص باید بدانید که راکت شما از نظر نقطه تعادل از سه حال خارج نیست: یا سَریِ سنگین‌تری دارد یا اینکه دارای دسته‌ای سنگین‌تر از قسمت سری خود می‌باشد و یا اساساً وزن دسته و سری آن با هم برابرند.

مورد اول مناسب کسانی است که می‌خواهند در حین بازی شاهد زدن ضربات قدرتی از سوی خود باشند.

مورد دوم مخصوص ورزشکارانی است که عاشق وارد کردن ضربات سرعتی هستند.

نهایتاً مورد آخر برای کسانی ایده‌آل است که به تازگی وارد عرصه ورزش بدمینتون شده‌اند.

به صورت دقیق زه راکت بدمینتون را بررسی نمایید

منظور از زه راکت در واقع همان قسمت توری سَری محصول است که هم باید از تار و پودهایی مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار باشد و هم دارای انعطاف پذیری بالایی برای وارد کردن هرچه آسان ضربه و یا حتی دفع آن باشد.

توجه داشته باشید کیفیت زه یا همان تور نصب شده بر روی یک راکت از جمله مسائل فنی است که تنها یک بدمینتون باز حرفه‌ای می‌تواند در تشخیص و انتخاب آن درست عمل کند! آن هم به سبب تجاربی است که کسب نموده است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید الپتیکال

بر روی خشک یا نرم بودن شفت راکت خود تمرکز کنید

اینکه شفت یا همان میله موجود بر روی بدنه راکت که دسته آن را به قسمت سَری محصول متصل می‌کند نرم باشد و یا خشک، موضوعی است که خودتان باید با توجه به سبک بازی و هم‌چنین علاقه‌تان به زدن ضربات سرعتی و یا قدرتی آن را برگزینید.

برای فهمیدن این موضوع که شفت راکت شما نرم است و یا خشک، می‌توانید انتهای دسته و قسمت فوقانی سری را گرفته و در یک جهت به صورت همزمان فشار دهید، میزان خم شدن راکت به سمت دلخواه شما نشان از درجه نرمی و انعطاف پذیری آن دارد.

عواملی که می‌توانند قیمت یک راکت بدمینتون را کلید بزنند

بی تردید هر آنچه که بر روی قیمت راکت بدمینتون موثر است، در این مطلب مورد بررسی و تحلیل کارشناسانه قرار گرفت، حال اینکه شما طرفدار تولیدات کدام برند از کمپانی‌های سازنده این قبیل از وسایل ورزشی هستید، مسئله دیگری است که تنها خودتان باید در خصوص آن تصمیم نهایی را بگیرید.

از یاد نبرید که اگر نوع راکت با سطح بازی و مهارت شما یعنی: مبتدی، نیمه حرفه‌ای و یا حرفه‌ای در تناسب مطلوب، استاندارد و دلخواه نباشد یا اصولاً راکتی که انتخاب کرده‌اید با سبک و استیل بازی‌تان که می‌تواند هجومی یا دفاعی باشد در تناقض و تضاد قرار گیرد، نه می‌توانید روش بازی خود در زمین را پیاده کنید و نه لذتی از این ورزش مهیج به دست می‌آورید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید راکت تنیس

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب راکت بدمینتون مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ راکت بدمینتون کیفی، مناسب، محکم و با تمام استاندارد موجود را برای شما آماده کرده‌ایم. این راکت امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


راکت بدمینتون فاکس مدل Super Power بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون فاکس مدل Super Power بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۱۲۰ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲*۲۰
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته ۲ عددی سایز US: 4 1/8 – Euro: 1

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته 2 عددی سایز US: 4 1/8 - Euro: 1

مشخصات

 • طول
  ۶۷.۵ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲ × ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  عملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای کاور بندداردارای جنس الومینیومدارای بهترین نوسان و کنترل می‌باشدمناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌هاشامل ۲ عدد راکت بدمینتونکاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل yo10 بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون یونکس مدل yo10 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۷ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۳
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون مدل اِوِنِگزیون مجموعه ۲ عددی

راکت بدمینتون مدل اِوِنِگزیون مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۴ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۱۰۰ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  فوم
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/4 – Euro: 2
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • اقلام همراه
  کاور و زه کشی شده

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون مدل surui بسته ۲ عددی به همراه توپ

راکت بدمینتون مدل surui بسته 2 عددی به همراه توپ

مشخصات

 • طول
  ۴۵ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۰
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  L1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • اقلام همراه
  یک عدد توپکاور

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون مکس پاور مدل Aerodynamic Speed

راکت بدمینتون مکس پاور مدل Aerodynamic Speed

مشخصات

 • طول
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۷۵ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۱۹
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 – Euro: 0
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • سایر توضیحات
  سطح بازی: حرفه ایاستراتژی: سرعتیفضای بازی: سالنی و آزادوزن: ۷۵ گرمجنسیت: مختلطنوع راکت: Longانعطاف پذیری: Stiffجنس شفت: H.M. Graphiteجنس فریم: H.M Graphite, Aerodynamic Designتکنولوژی: Nano TechUltra Caron, Carbon Handleتوضیحات: Handle: Carbon Grip with PU Coating

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون ویش مدل Fusiontec 970

راکت بدمینتون ویش مدل Fusiontec 970

مشخصات

 • طول
  ۶۶.۵ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۹۵ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  کاور دارای بند قابل تنظیم برای حمل آسانعملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای جنس الومینیوممناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل DUORA 10 بسته دو عددی

راکت بدمینتون یونکس مدل DUORA 10 بسته دو عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۱×۲۳
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • سایر توضیحات
  عملکرد مناسب در حمله و دفاع۰دارای کاور بنددار مناسب.برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها.شامل ۲ عدد راکت بدمینتون آلومینیومی. کاور دارای بند قابل تنظیم میباشد.دارای بهترین نوسان و کنترل.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون فاکس مدل PRO-777 بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون فاکس مدل PRO-777 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۵/۵ سانتی‌متر
 • تراز
  ۲ میلی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۵ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۱×۲۳
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • سایر توضیحات
  دارای۲ دسته راکت بدمینتون دارای عملکرد مناسب در حمله و دفاع دارای کنترل بسیار مطلوب مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون تایتان فیتنس مدل GT1000

راکت بدمینتون تایتان فیتنس مدل GT1000

مشخصات

 • طول
  ۶۴.۵ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  ۷/۸ ۳
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • اقلام همراه
  کیف حمل
 • سایر توضیحات
  این راکت از نوع یک تکه میباشد، به این معنا که قسمت شفت (دسته) توسط «لولا» به قسمت فریم (صفحه اصلی) راکت متصل «نشده» و به صورت «قالب یکسره و یک تکه» تولید شده است که باعث می شود ریسک شکستن راکت از آم ناحیه به کمترین میزان رسیده و استحکام خوبی داشته باشد همچنین قسمت لولا ممکن است بعد از مدتی استفاده لق شده و تکان بخورد که در مدل «یک تکه» این نقص وجود ندارد.

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون تالبوت تورو مدل Set Speed 7700 بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون تالبوت تورو مدل Set Speed 7700 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۵۹ سانتی‌متر
 • تراز
  ۱ میلی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۱۷۵ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۱۹×۱۴
 • جنس گریپ
  فوم
 • اندازه گریپ
  US: 4 3/8 – Euro: 3
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • اقلام همراه
  یک عدد کوله پشتی – ۵ عدد توپ که شامل ۲ عدد توپ با چراغ LED میباشد – بندهای نارنجی رنگ برای مشخص کردن محدوده بازی
 • سایر توضیحات
  – جنس بدنه کامپوزیت – طراحی شده برای داشتن سرعت بالا و مقاومت در برابر باد – کوله دارای بند با قابلیت تنظیم سایز برای حمل آسان

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۷.۵ سانتی‌متر
 • تراز
  ۲ میلی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲ × ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • اقلام همراه
  کاور حمل
 • سایر توضیحات
  عملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای کاور بندداردارای جنس الومینیومدارای بهترین نوسان و کنترل می‌باشدمناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌هاشامل ۲ عدد راکت بدمینتونکاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل ZZ-FORCE-II Carbonex-4200

 راکت بدمینتون یونکس مدل ZZ-FORCE-II Carbonex-4200

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۳
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/2 – Euro: 4
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  دارای ۱ دسته راکت بدمینتون دارای عملکرد مناسب در حمله و دفاع دارای جنس آلومینیوم دارای کنترل بسیار مطلوب مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف کاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل Duora 88

 راکت بدمینتون یونکس مدل Duora 88

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۶۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲ × ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  عملکرد مناسب در حمله و دفاع جنس آلومینیوم راکت یک تکه نوسان و کنترل بسیار مطلوب مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها کاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته ۲ عددی سایز US: 4 1/2 – Euro: 4

راکت بدمینتون یونکس مدل Pro 3008 بسته 2 عددی سایز US: 4 1/2 - Euro: 4

مشخصات

 • طول
  ۶۷.۵ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲ × ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  عملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای کاور بندداردارای جنس الومینیومدارای بهترین نوسان و کنترل می‌باشدمناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌هاشامل ۲ عدد راکت بدمینتونکاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل VOLTRIC-60 بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون یونکس مدل VOLTRIC-60 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۰
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 5/8 – Euro: 5
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ دسته راکت بدمینتون ، کاور دارای بند قابل تنظیم ، دارای عملکرد مناسب در حمله و دفاع ، دارای جنس آلومینیوم ، دارای کنترل بسیار مطلوب ، مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون ویش مدل ALUMTEC 550

راکت بدمینتون ویش مدل ALUMTEC 550

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۶۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  دارای ۱ دسته راکت بدمینتوندارای عملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای جنس آلومینیومدارای کنترل بسیار مطلوبمناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلفکاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل ZZ-FORCE-II Carbonex 4200 بسته ۲ عددی

 راکت بدمینتون یونکس مدل ZZ-FORCE-II Carbonex 4200 بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۳
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/2 – Euro: 4
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای کاور
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ دسته راکت بدمینتون دارای عملکرد مناسب در حمله و دفاع دارای جنس آلومینیوم دارای کنترل بسیار مطلوب مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف کاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون فاکس مدل athens 2021 بسته دو عددی

راکت بدمینتون فاکس مدل athens 2021 بسته دو عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۹ سانتی‌متر
 • تراز
  ۲ میلی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۸۳ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  US: 4 1/8 – Euro: 1
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ دسته راکت بدمینتوندارای عملکرد مناسب در حمله و دفاعدارای کنترل بسیار مطلوبمناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون ویش مدل firestar780

راکت بدمینتون ویش مدل firestar780

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  L4
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون هد مدل NANO SPEED Z10

راکت بدمینتون هد مدل NANO SPEED Z10

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲×۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  L3
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • اقلام همراه
  دارای کاور
 • سایر توضیحات
  دارای ۱ دسته راکت بدمینتون جنس راکت کربن میباشد دارای عملکرد مناسب در حمله و دفاع دارای جنس آلومینیوم دارای کنترل بسیار مطلوب مناسب برای استفاده در محیط‌های باز و پارک‌ها و استفاده در سطوح مختلف کاور دارای بند قابل تنظیم

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون یونکس مدل nanospeed بسته ۲ عددی

راکت بدمینتون یونکس مدل nanospeed بسته 2 عددی

مشخصات

 • طول
  ۶۶ سانتی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۶۵ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۲
 • جنس گریپ
  لاستیک
 • اندازه گریپ
  L4
 • اندازه سر
  متوسط ۶۷۷ – ۵۹۷ سانتی متر مربع

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

راکت بدمینتون تالبوت تورو مدل Eli Mini

راکت بدمینتون تالبوت تورو مدل Eli Mini

مشخصات

 • طول
  ۵۴ سانتی‌متر
 • تراز
  – میلی‌متر
 • وزن بدون زه
  ۹۰ گرم
 • ردیف زه‌کشی
  ۲۳×۲۰
 • جنس گریپ
  فوم
 • اندازه گریپ
  US: 4 5/8 – Euro: 5
 • اندازه سر
  کوچک ۴۸۰ – ۴۹۰ سانتی متر مربع
 • ویژگی‌ها
  دارای زه‌کش
 • اقلام همراه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  تمایز در رنگ پشت و روی راکت برای یادگیری راحت تر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله خرید اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید راکت بدمینتون آشنا شدیم، با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، ایمن، استاندارد و به‌روز خریداری کرده تا بتوانید لذت و هیجان یک بازی بدمینتون را با تمام وجود احساس کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید دستکش بدنسازی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا