لوازم ورزشی

دستکش بوکس: معرفی بهترین دستکش‌های بوکس با خرید اینترنتی

هنگام خرید انواع دستکش بوکس این نکات را رعایت کنید

دستکش (Glove) نوعی پوشاک از جنس‌های مختلف است که به وسیله آن دست را به منظور گرم نگه‌داشتن و یا محافظ کردن، می‌پوشانند. این پوشش که موارد استفاده متعددی دارد، از نظر شکل ظاهر و مواد به کار رفته در ساخت آن متنوع و گوناگون است.

نگاهی به سابقه تاریخی دستکش

استفاده از دستکش، تاریخی چند هزار ساله دارد. مشت زنان مصر باستان از نوعی دستکش بهره می‌بردند. در ایران باستان به دلایل بهداشتی از این وسیله کمک می‌گرفتند.

در آثاری همچون اودیسهِ هومر و تاریخ هرودوت به کاربرد دستکش پرداخته شده است. در ابتدای قرون میلادی از دستکش‌ها با افزودن قطعاتی فلزی، به عنوان سلاح استفاده می‌کردند.

از قرن‌ سیزدهم به بعد خانم‌ها از دستکش به عنوان یک‌نوع پوشاک زینتی بهره برداری می‌کردند.

شناخت بیشتری از دستکش

دستکش‌ها برای هر انگشت غلاف جدایی دارند، نوعی از آن‌ها فاقد غلاف هستند. برخی دیگر انگشتان را نمی‌پوشانند و برای آزادی عمل آن‌ها و محافظت از کف و روی دست طراحی شده‌اند.

از این نوع دستکش در ورزش‌هایی مانند دوچرخه سواری، قایق‌رانی و ورزش‌های رزمی استفاده می‌شود. دستکش بوکس یکی از انواع دستکش‌های ورزشی است که قرار است در مورد آن بحث کنیم.

دستکش‌ها از مواد گوناگونی مانند پارچه، تریکو، پشم، چرم، نایلون، لاتکس و … ساخته می‌شوند.

و اما دستکش بوکس

اگر می‌خواهید روزی به یک بوکسور حرفه‌ای تبدیل شوید و به افتخارات زیادی در این رشته رزمی دست پیدا نمایید، باید از همان ابتدا در فکر تهیه لوازم مورد نیاز برای انجام تمرینات اصولی این رشته ورزشی باشید.

قطعاً و بی تردید شما می‌دانید که یکی از مهم‌ترین آن‌ها دستکش بوکس است که باید با توجه به سطح مهارت و اینکه قرار است از آن برای تمرین و یا مسابقات رسمی و حرفه‌ای استفاده شود، در خصوص خرید آن اقدام کرد.

امروزه کمپانی‌های زیادی با توجه به رو آوردن جوانان در کشورهای مختلف به این رشته ورزشی، علاقه‌مند به تولید دستکش بوکس هستند.

همین موضوع سبب ایجاد تنوع در بازار و سخت شدن پروسه انتخاب و سپس خرید یک جفت دستکش مخصوص این رشته ورزشی رزمی برای بوکسورها گشته است.

تنوع مدل این محصول در بازار مصرف، ما را بر آن داشت که با استفاده از توان و ظرفیت مجله اینترنتی مینینیم، شما دوستان عزیز و ورزشکاران رشته ورزشی بوکس را با مطالبی در مورد انتخاب و خرید یک جفت دستکش کیفی و مرغوب آشنا کنیم.

تا به کمک آن‌ها بتوانید محصولی مناسب برگزینید و به راحتی مُشت بزنید و تکنیک‌های خود را سریع‌تر اجرا نمایید.

آشنایی با انواع مختلف دستکش‌های ورزشی

دستکش‌های آموزشی: از روی اسم این مدل از دستکش‌ها نیز می‌توان فهمید که مناسب چه بوکسورهایی می‌باشند.

در واقع آن دسته از کسانی که به تازگی رشته ورزشی بوکس را انتخاب کرده‌اند و در مجموع هر بوکسوری که در اقصی نقاط دنیا می بینید قطعاً روزی کار خود را با این مدل از دستکش‌ها آغاز کرده است.

امروزه دستکش‌های آموزشی بوکس قیمت چندان بالایی در بازار ندارند و هر بوکسور تازه کاری می‌تواند یک یا دو جفت از آن‌ها را برای خود خریداری نماید.

دستکش‌های مبارزه‌ای: اگر می‌خواهید به عنوان یک بوکسور از تکنیک ضربه‌زنی برخوردار شوید و خیلی خوب با فنون اجرای ضربه آشنایی پیدا نمایید، توصیه ما به شما این است که به سراغ خرید یک جفت دستکش بوکس مبارزه‌ای بروید.

این دسته از دستکش‌های ورزشی فرق چندانی با مدل‌های مسابقه‌ای ندارند جز اینکه برای کاهش فشار بر روی انگشتان از حجم لایه گذاری بیشتری به نسبت دستکش‌های مسابقه‌ای برخوردارند، ضمن این‌که سایزشان نیز از مدل‌های مسابقه‌ای بزرگ‌تر است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید فوم رولر

دستکش‌های بوکس مسابقه‌ای: دستکش بوکس مسابقه‌ای نسبت به تمام دستکش‌های دیگری که از آن‌ها برایتان صحبت کردیم از حجم لایه گذاری کم‌تری برخوردارند و دلیل این مورد نیز وارد کردن صدمه بیشتر از سوی بوکسور به حریف خود در میدان مسابقه می‌باشد.

از این دستکش‌ها به هیچ عنوان نباید در برنامه‌های تمرینی و مسابقات غیر رسمی و حرفه‌ای استفاده شود.

دستکش‌های مسابقه‌ای در واقع حرفه‌ای‌ترین مدل این پوشش ورزشی در بازار به حساب می‌آیند که بنا به پروسه ساخت باکیفیت خود، از قیمت بالایی نیز در مارکت داخلی ایران برخوردارهستند.

دستکش کاردیو: دستکش بوکس کاردیو با وجود این‌که از دوام و ماندگاری کم‌تری در مقایسه با سایر دستکش‌های مخصوص این رشته ورزشی برخوردار است اما بهترین گزینه برای زدن ضربات سنگین به میت‌ها و کیسه بوکس‌ها به شمار می‌رود.

این مدل دستکش ورزشی با برخورداری از حجم لایه‌گذاری ضخیم موجب جذب ضربات سنگین و پرفشار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کش پیلاتس

دستکش‌های مخصوص کیسه بوکس: این مدل از دستکش‌ها همان‌طور که از نامشان نیز پیداست کاملاً مناسب استفاده برای تایم ترینینگ با کیسه‌های بوکس در سطح و لِوِل سنگین هستند.

این گروه از دستکش‌های ورزشی باعث می‌شوند تا انگشتان شما بتوانند فشار ضربان فوق سنگین را در بوکس تحمل کنند و دچار شکستگی نشوند.

این نوع از دستکش‌‌ها با هدف محافظت از دستان و انگشتان شما بوکسورهای عزیز در دو مدل مدرن و کلاسیک ساخته و آماده استفاده می‌شوند.

در حال حاضر این مدل‌های مدرن هستند که به خاطر حمایت بیشتر از دست، انگشت‌ها، مچ و نهایتاً لایه گذاری بیشتر، بازار فروش بهتری نسبت به مدل‌های کلاسیک دارند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید دستکش بوکس

انتخاب نوع دستکش بوکس

اولین نکته در خصوص خرید دستکش بوکس توجه به نوع آن است، ما در قسمت قبلی به تفصیل در مورد مدل‌های مختلف دستکش بوکس بحث کردیم. تقاضا داریم در خصوص انتخاب نوع محصول حتماً این بخش را مطالعه بفرمایید.

شما دوست عزیز به عنوان یک بوکسور مبتدی یا حرفه‌ای لازم است دست کم دو جفت دستکش برای خودتان تهیه نمایید. یکی برای مواقع تمرین و آموزش و دیگری برای مسابقاتی که در پیش رو دارید.

توجه به سایز و وزن دستکش بوکس

بعد از این‌که مدل دستکش خود را تعیین کردید، باید به دنبال سایز و وزن آن باشید. ضرورت دارد که سایز دستکش با اندازه دست شما در تناسب باشد تا بتوانید ضربات خود را با قدرت و کنترل شده وارد نمایید.

اندازه دستکش بوکس بر حسب Ounce یا OZ و به صورت سایزهای زوج از ۶oz تا ۲۰oz و شاید هم بیشتر ادامه پیدا می‌کند.

در مورد وزن دستکش بایستی بر اساس سبک و سیاق مبارزه خود و این‌که چقدر حرفه‌ای و یا تازه کار هستید، اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که هر چقدر سایز دستکش بوکس شما و حجم لایه گذاری در آن بیشتر باشد، یقیناً دستکش‌تان از وزن بیشتری نیز برخوردار است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید چرخ تمرین شکم

نحوه بسته شدن دستکش انتخابی

فاکتور مهم بعدی برای انتخاب و خرید دستکش بوکس توجه به نحوه بسته شدن آن است. این کار می‌تواند به صورت بندی و یا به شکل چسبی باشد.

انتخاب در این خصوص به نظر خودتان بستگی دارد اما به لحاظ حرفه‌ای همیشه یک بوکسور برای انجام برنامه‌های تمرینی خود بهتر است از مدل‌های چسبی که راحتی عمل بیشتری را برای تکان دادن دست‌ها دارند، استفاده نماید.

این در حالی است که از مدل‌های بندی یا همان بند‌دار برای میادین مسابقاتی استفاده می‌کنند؛ زیرا بوکسور می‌تواند آن را خیلی محکم بر روی دستان خود بسته و با قدرت و دقت بیشتری ضربات را به حریف وارد نماید.

بررسی جنس دستکش ورزشی

یک دستکش بوکس یا از جنس چرم ساخته می‌شود و یا از وینیل برای ساخت آن بهره‌گیری به عمل می‌آید. انتخاب در این خصوص بر عهده شما و مربی است که تشخیص می‌دهد برای آموزش تکنیک‌های ضربه زنی و آماده کردن شما برای ورود به مسابقات، کدام جنس بهتر است.

با این حال باید بدانید که دستکش‌های بوکس چرمی با قیمت بیشتری در بازار به فروش می‌رسند و از دوام و کیفیت خیلی بالاتری نسبت به مدل‌های وینیلی نیز برخوردارند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دمبل ایروبیک

برند تولید کننده محصول ورزشی

از شما دوستان بوکسور تقاضا داریم که برای تهیه دستکش بوکس، وقت و پول خود را صرف خرید برندهای گمنام و ناشناخته نکنید. با اندکی هزینه بیشتر خیال خود را از بابت خرید یک جفت دستکش بوکس عالی، با دوام و طول عمر مصرفی مناسب راحت نمایید.

البته این را هم در نظر داشته باشید که امروزه خیلی راحت می‌توان مدل‌های فیک و تقلبی از بهترین برندهای ورزشی دنیا را در بازار پیدا کرد.

بنابراین توصیه می‌کنیم که حتماً محصولات ورزشی از جمله دستکش بوکس را از فروشگاه‌های معتبر چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری (آنلاین) تهیه فرمایید.

موارد موثر بر روی قیمت دستکش بوکس

قیمت دستکش مُشت زنی در هر رِنجی که باشد، ورزشکار ناگزیر است آن را تهیه نماید چرا که این وسیله و پوشش ورزشی از ملزومات رشته بوکس است.

آنچه که در این زمینه مهم است شناختِ معیارهای تشخیص یک محصول مناسب و کیفی است که قیمت کالای ورزشی را نیز شامل می‌شود. در واقع تمام موارد موثر در تعیین قیمت یک جفت دستکش بوکس مناسب، در این مبحث مورد اشاره قرار گرفت.

اکنون نوبت به انتخاب شما می‌رسد که باید با توجه به نیاز خود و میزان مبلغی که برای این امر اختصاص داده‌اید، به تهیه یک جفت دستکش ورزشی مخصوص این رشته رزمی آن‌هم از نوع مرغوبش مبادرت نمایید.

آخرین توصیه ما این است که در هنگام خرید دستکش دلخواهتان حتماً باید به سطح مبتدی تا حرفه‌ای بودن و همین‌طور سبک مشت‌زنی خود نیز توجه لازم را داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لوازم تی آر ایکس

همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام انتخاب دستکش بوکس مناسب اهمیت دارند. رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۲۴ دستکش بوکس استاندارد، کیفی، با جنس و اندازه مناسب را برای شما آماده کرده‌ایم. این دستکش ها امتحان خود را بارها پس داده و رضایت خریداران را جلب نموده‌اند. با کلیک روی تصویر و یا دکمه زیر هر محصول می‌توانید وارد سایت دیجی‌کالا شده و محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

ست دستکش بوکس ۱۴ اونس بوکس تامکس مدل ۰۰۱ ۱۴

ست دستکش بوکس 14 اونس بوکس تامکس مدل 001 14

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹ × ۱۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۵ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسب
 • سایر توضیحات
  – سایز دستکش ۱۴ اونس
 • – دارای شوز بک
 • – دارای گارد لثه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ولو کد ۳۱۹۰

دستکش بوکس ولو کد 3190

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x17 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۷۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم با کیفیت پوست گاوی
 • – مورد تایید سازمان جهانی بوکس (AIBA)
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ونوم مدل پلاسما

دستکش بوکس ونوم مدل پلاسما

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس تامکس مدل ۰۱ سایز ۱۰ اونس

دستکش بوکس تامکس مدل 01 سایز 10 اونس

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳ × ۱۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۸ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – همراه با یک عدد گارد لثه
 • – همراه با یک عدد ساک ورزشب

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل ADIBC03

دستکش بوکس آدیداس مدل ADIBC03

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم پوست گاو
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس بچه گانه کد ۳۰۹

دستکش بوکس بچه گانه کد 309

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲*۱۰*۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایز
  کوچک
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  بچگانه

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس گرین هیل مدل ۰۱ سایز ۱۲ اونس همراه با یک گارد لثه TAMAX

دستکش بوکس گرین هیل مدل 01 سایز 12 اونس همراه با یک گارد لثه TAMAX

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴×۱۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۹ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل Competition کد ADIBC02

دستکش بوکس آدیداس مدل Competition کد ADIBC02

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲x15x38 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسب
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم گوساله گاومیش
 • – دارای لایه داخلی از جنس PU3G که مانند چرم است و قابلیت انعطاف‌پذیری و جذب عرق را دارد و ترک نمی‌خورد
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷.۵ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ونوم مدل VEN-R

دستکش بوکس ونوم مدل VEN-R

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x16x16 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  دارای کاور قابل حمل
 • مناسب برای حرکات حرفه ای در بوکس
 • طراحی و ارگونومیک مناسب

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ای دی ایکس مدل ad10

دستکش بوکس ای دی ایکس مدل ad10

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x16x16 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم با کیفیت پوست گاو
 • – مورد تایید سازمان جهانی بوکس (AIBA)
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس گرین هیل مدل تایگر

دستکش بوکس گرین هیل مدل تایگر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x13x13 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل کد ADIBT01

دستکش بوکس آدیداس مدل کد ADIBT01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه داخلی از جنس PU3G INNOVATON که قابلیت انعطاف‌پذیری و جذب عرق را دارد و ترک نمی‌خورد
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷.۵ سانتی‌متر
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل ADIBC08

دستکش بوکس آدیداس مدل ADIBC08

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x18x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم اصلی پوست گاو
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ریس کد ۰۰۴۰

دستکش بوکس ریس کد 0040

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس ونوم مدل Warrior

دستکش بوکس ونوم مدل Warrior

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x14x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس اورلست مدل Warrior

دستکش بوکس اورلست مدل Warrior

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x24x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس تویینز مدل T40-S

دستکش بوکس تویینز مدل T40-S

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳*۱۶*۳۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۷۵ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس کد ADIBL05

دستکش بوکس آدیداس کد ADIBL05

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه داخلی از جنس PU4G که مانند چرم است و قابلیت انعطاف‌پذیری و جذب عرق را دارد و ترک نمی‌خورد
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷.۵ سانتی‌متر
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس کمپاس مدل R6

دستکش بوکس کمپاس مدل R6

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴*۱۴*۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • سایز
  کوچک
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBAG1T

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBAG1T

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایز
  بزرگ
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی
 • سایر توضیحات
  – دارای لایه از جنس PU3G INNOVATON که قابلیت انعطاف‌پذیری و جذب عرق را دارد
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

دستکش بوکس یوکائو کد ۰۰۵۸

دستکش بوکس یوکائو کد 0058

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۴۰ گرم
 • سایز
  متوسط
 • جنس
  چرم
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس
 • نوع بست
  چسبی

مشاهده قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

در این مطلب از مجله خرید اینترنتی مینینیم با نکات مهم و اساسی هنگام خرید دستکش بوکس آشنا شدید، انتظار این است که در پایان مطالعه این گفتار شما بتوانید با رعایت نکات مندرج در آن، اقدام به خرید یک جفت دستکش مناسب از هر جهت نمایید.

طوری که بدون هیچ‌گونه دغدغه و دلواپسی بتوانید تمرینات و مسابقات ورزشی خود را انجام داده و به نتایج مورد نظرتان برسید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید دستکش بدنسازی

هر نوع سوال، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، آن را در بخش دیدگاه‌های همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا